Hledat

Ubytování

Ubytování město Riegersburg

Ve městě Riegersburg (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Riegersburg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Riegersburg

Ferienwohnung Familie Hartinger

9,9

Ferienwohnung Familie Hartinger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Hartinger. Ferienwohnung Familie Hartinger se nachází v Riegersburgu, pouhých 700 metrů od zámku Riegersburg a 2,4 km od továrny na čokoládu Zotter. Ubytování Ferienwohnung Familie Hartinger se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Blockhaus Familie Raidl

9,8

Blockhaus Familie Raidl

Ubytování (Apartmán) Blockhaus Familie Raidl. Ubytování Blockhaus Familie Raidl se nachází v Riegersburgu, 5 km od hradu Riegersburg a 6 km od továrny na výrobu čokolády Zotter. Ubytování Blockhaus Familie Raidl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Liendl

9,6

Apartment Liendl

Ubytování (Apartmány) Apartment Liendl. Apartmány Liendl se nachází na krásném místě na zrenovované farmě v jihovýchodním Štýrsku. Ubytování Apartment Liendl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Dietl

9,5

Weingut Dietl

Ubytování (Apartmány) Weingut Dietl. Weingut Dietl se nachází v sopečné krajině jihovýchodního Štýrska, obklopen vlastními vinicemi a pouhých 500 metrů od hory Kornberg. Ubytování Weingut Dietl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorfhof Bauer

9,2

Dorfhof Bauer

Ubytování (Apartmány) Dorfhof Bauer. Dorfhof Bauer se nachází v Riegersburgu, 5 km od hradu a 7 km od továrny na čokoládu Zotter. Nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Dorfhof Bauer se nachází ve městě 34 Sankt Kind (Rakousko - Štýrsko).

Genusshotel Riegersburg

9,1

Genusshotel Riegersburg

Ubytování (Hotel) Genusshotel Riegersburg. Genusshotel Riegersburg se nachází uprostřed okouzlující kopcovité krajiny východního Štýrska a nabízí vynikající wellness centrum s venkovním bazénem,... Ubytování Genusshotel Riegersburg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cria Valley Alpacas

9

Cria Valley Alpacas

Ubytování (Farma) Cria Valley Alpacas. Situated 6 km from Riegersburg Castle, Cria Valley Alpacas offers a garden, a shared lounge and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Cria Valley Alpacas se nachází ve městě Stang bei Hatzendorf 68 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riegersburgerhof

8,6

Riegersburgerhof

Ubytování (Penzion) Riegersburgerhof. Riegersburgerhof se nachází pod historickým hradem Riegersburg ve východním Štýrsku a nabízí restauraci se slunečnou terasou, kde se podávají jídla... Ubytování Riegersburgerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Jurte in Riegersburg

Jurte in Riegersburg

Ubytování (Luxusní stan) Jurte in Riegersburg. Boasting lake views, Jurte in Riegersburg is situated in Riegersburg, around 500 metres from Riegersburg Castle. Ubytování Jurte in Riegersburg se nachází ve městě Riegersburg (Rakousko - Štýrsko).

Weinhof Erich Christiner

Weinhof Erich Christiner

Ubytování (Bed and breakfast) Weinhof Erich Christiner. Located in Riegersburg, just 6 km from Riegersburg Castle, Weinhof Erich Christiner provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Weinhof Erich Christiner se nachází ve městě Riegersburg (Rakousko - Štýrsko).

Winemakers Escape Kornberg

Winemakers Escape Kornberg

Ubytování (Prázdninový dům) Winemakers Escape Kornberg. Located in Riegersburg, just 6 km from Zotter Chocolate Factory, Winemakers Escape Kornberg provides accommodation with a bar, a shared lounge, a garden... Ubytování Winemakers Escape Kornberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohung Fam. Fink

Ferienwohung Fam. Fink

Ubytování (Apartmán) Ferienwohung Fam. Fink. Boasting garden views, Ferienwohung Fam. Fink features accommodation with a terrace and a kettle, around 6 km from Zotter Chocolate Factory. Ubytování Ferienwohung Fam. Fink se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

das MEISTER

das MEISTER

Ubytování (Hotel) das MEISTER. Situated in Riegersburg, within 3 km of Riegersburg Castle and 4 km of Zotter Chocolate Factory, das MEISTER features accommodation with a garden and as... Ubytování das MEISTER se nachází ve městě Riegersburg (Rakousko - Štýrsko).

Jurte am Hofberg

Jurte am Hofberg

Ubytování (Prázdninové domy) Jurte am Hofberg. With lake views, Jurte am Hofberg is situated in Riegersburg and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, children's playground and sun terrace. Ubytování Jurte am Hofberg se nachází ve městě Riegersburg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Riegersburg

Město Riegersburg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Riegersburg.