Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Martin am Grimming

Ve městě Sankt Martin am Grimming (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Martin am Grimming

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Martin am Grimming

Haus Viola 130S

9,8

Haus Viola 130S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Viola 130S. Haus Viola 130S se nachází v obci Sankt Martin am Grimming a nabízí plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Viola 130S se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Salza

9,5

Villa Salza

Ubytování (Vila) Villa Salza. Vila Salza s bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Sankt Martin am Grimming a nabízí výhled na hory, zahradu, soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Salza se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Salza

9,2

Ferienwohnung Salza

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Salza. Ferienwohnung Salza je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v Sankt Martinu am Grimming. Apartmán má 2 ložnice, kuchyň a koupelnu. Ubytování Ferienwohnung Salza se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ennstal Appartements Grimmingblick

8,9

Ennstal Appartements Grimmingblick

Ubytování (Apartmány) Ennstal Appartements Grimmingblick. Ennstal Appartements Grimmingblick se nachází v Sankt Martin am Grimming, 45 km od Filzmoosu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ennstal Appartements Grimmingblick se nachází ve městě Austria 51 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienchalet St. Martin am Grimming

8,8

Ferienchalet St. Martin am Grimming

Ubytování (Chata) Ferienchalet St. Martin am Grimming. Ferienchalet St. Martin am Grimming se nachází 1000 metrů nad mořem v Sankt Martin am Grimming, 25 km od Schladmingu. Ubytování Ferienchalet St. Martin am Grimming se nachází ve městě 35 Prenten (Rakousko - Štýrsko).

Holiday Home Grüne Oase (OBL120)

Holiday Home Grüne Oase (OBL120)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Grüne Oase (OBL120). Holiday Home Grüne Oase (OBL120) is located in Sankt Martin am Grimming. Ubytování Holiday Home Grüne Oase (OBL120) se nachází ve městě Sankt Martin am Grimming (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stockenhuber

Ferienwohnung Stockenhuber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stockenhuber. Located in Sankt Martin am Grimming in the Styria region, Ferienwohnung Stockenhuber has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Stockenhuber se nachází ve městě Sankt Martin am Grimming (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 008 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Martin am Grimming

Město Sankt Martin am Grimming se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Sankt Martin am Grimming.