Hledat

Ubytování

Ubytování město Schladming

Ve městě Schladming (Rakousko) máme celkem 466 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schladming

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schladming

Ferienwohnung Haus Roßfeld

10

Ferienwohnung Haus Roßfeld

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Roßfeld. Ferienwohnung Haus Roßfeld se nachází ve Schladmingu, 1,4 km od lanovky Schladming - 4 Berge Skischaukel a 2,7 km od kongresového centra Schladming, a... Ubytování Ferienwohnung Haus Roßfeld se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Chalets Schladming Ski-in Ski-out

10

Chalets Schladming Ski-in Ski-out

Ubytování (Chata) Chalets Schladming Ski-in Ski-out. Chalets Schladming Ski-in Ski-out se nachází ve Schladmingu, v blízkosti lanovky Schladming - 4 Berge Skischaukel, a nabízí ubytování s fitness centrem,... Ubytování Chalets Schladming Ski-in Ski-out se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Holzhackerin - the charming Haus am Berg

10

Holzhackerin - the charming Haus am Berg

Ubytování (Aparthotel) Holzhackerin - the charming Haus am Berg. Holzhackerin - okouzlující Haus am se nachází 1 km od kongresového centra Schladming. Ubytování Holzhackerin - the charming Haus am Berg se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Urlpold

10

Ferienhaus Urlpold

UbytováníFerienhaus Urlpold. Ferienhaus Urlpold nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a kávovarem, asi 20 km od Dachstein Skywalk. Ubytování Ferienhaus Urlpold se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

neues Studio Appartement M&M

10

neues Studio Appartement M&M

Ubytováníneues Studio Appartement M&M. Neues Studio Appartement M&M se nachází ve Schladmingu, 36 km od hradu Trautenfels, 45 km od Kulmu a 46 km od vlakového nádraží Bischofshofen. Ubytování neues Studio Appartement M&M se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

mi_vida - Apartment Bergwies

10

mi_vida - Apartment Bergwies

Ubytováními_vida - Apartment Bergwies. Mi_vida - Apartment Bergwies se nachází ve Schladmingu. Ubytování mi_vida - Apartment Bergwies se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Haus an der Planai (Pistenzugang & Panoramablick)

10

Haus an der Planai (Pistenzugang & Panoramablick)

UbytováníHaus an der Planai (Pistenzugang & Panoramablick). Haus an der Planai (Pistenzugang & Panoramablick) se nachází ve Schladmingu ve Štýrsku a nabízí balkon. Ubytování Haus an der Planai (Pistenzugang & Panoramablick) se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Panorama Chalet Fastenberg

10

Panorama Chalet Fastenberg

UbytováníPanorama Chalet Fastenberg. Panorama Chalet Fastenberg nabízí ubytování s výhledem na hory, přímým přístupem na sjezdovku a balkonem, asi 22 km od Dachstein Skywalk. Ubytování Panorama Chalet Fastenberg se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Alpenherzog im Almadel Schladming- Rohrmoos

10

Alpenherzog im Almadel Schladming- Rohrmoos

UbytováníAlpenherzog im Almadel Schladming- Rohrmoos. Alpenherzog i se nachází 40 km od zámku Trautenfels.m Almadel Schladming- Rohrmoos nabízí ubytování se saunou ve Schladmingu. Ubytování Alpenherzog im Almadel Schladming- Rohrmoos se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartements Hochegg

10

Appartements Hochegg

Ubytování (Apartmány) Appartements Hochegg. Set in peaceful surroundings on the forest’s edge, Appartements Hochegg offers modern apartments with free WiFi and mountain views from the terrace. Ubytování Appartements Hochegg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Bright Side of Life - Schladming am Sonnenhang

10

Bright Side of Life - Schladming am Sonnenhang

UbytováníBright Side of Life - Schladming am Sonnenhang. Boasting river views, Bright Side of Life - Schladming am Sonnenhang offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 16 km from Dachstein... Ubytování Bright Side of Life - Schladming am Sonnenhang se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Bauernhof Mandlberger

10

Bauernhof Mandlberger

Ubytování (Apartmány) Bauernhof Mandlberger. Nachází se ve Schladmingu ve Štýrsku a Schladming - 4 Bauernhof Mandlberger se nachází 5 km od Berge Skischaukel a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Bauernhof Mandlberger se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Alpine Resort Apartment- Schladming

10

Alpine Resort Apartment- Schladming

UbytováníAlpine Resort Apartment- Schladming. Diamond Alpine Resort Apartment se nachází ve Schladmingu, 18 km od Dachstein Skywalk a 38 km od hradu Trautenfels. Ubytování Alpine Resort Apartment- Schladming se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Haus Zechmann

10

Haus Zechmann

UbytováníHaus Zechmann. Haus Zechmann se nachází ve Schladmingu a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Zechmann se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

AUSZEIT Appartement

9,9

AUSZEIT Appartement

Ubytování (Apartmán) AUSZEIT Appartement. AUSZEIT Appartement se nachází ve Schladmingu, v blízkosti lanovky Schladming - 4 Berge Skischaukel. Ubytování AUSZEIT Appartement se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Alm Planai

9,9

Chalet Alm Planai

Ubytování (Chata) Chalet Alm Planai. Chalet Alm Planai se nachází v obci Schladming, pouhých 100 metrů od nejbližší sjezdovky, a má terasu s krásným výhledem na pohoří Dachstein, saunu a krb. Ubytování Chalet Alm Planai se nachází ve městě Planaistraße 49 (Rakousko - Štýrsko).

Stangllehen Hütte

9,9

Stangllehen Hütte

UbytováníStangllehen Hütte. Stangllehen Hütte se nachází asi 24 km od Dachstein Skywalk a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Stangllehen Hütte se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Winzig Apartment

9,9

Winzig Apartment

Ubytování (Apartmán) Winzig Apartment. Winzig Apartment se nachází ve Schladmingu a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Winzig Apartment se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

sWiederkehr

9,9

sWiederkehr

Ubytování (Apartmány) sWiederkehr. SWiederkehr se nachází ve Schladmingu, 1,5 km od lanovky Schladming - 4 Berge Skischaukel, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování sWiederkehr se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Sonnenschein

9,9

Landhaus Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Landhaus Sonnenschein. Set just less than 1 km from Planai West, Landhaus Sonnenschein offers accommodation in Schladming with access to a bar, a garden, as well as a shared... Ubytování Landhaus Sonnenschein se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Bauernhof - Appartement beim Zefferer

9,8

Bauernhof - Appartement beim Zefferer

Ubytování (Privát) Bauernhof - Appartement beim Zefferer. Bauernhof - Appartement beim Zefferer se nachází ve Schladmingu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a přímý přístup na... Ubytování Bauernhof - Appartement beim Zefferer se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Romana - Altstadt

9,8

Appartement Romana - Altstadt

Ubytování (Apartmány) Appartement Romana - Altstadt. Appartement Romana se nachází ve čtvrti Schladming ve Štýrsku, 600 metrů od centra Planai West a nabízí infračervenou kabinu. Ubytování Appartement Romana - Altstadt se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Komfort-Apartments Kusenberg

9,8

Komfort-Apartments Kusenberg

Ubytování (Apartmán) Komfort-Apartments Kusenberg. Komfort-Apartments Kusenberg se nachází v centru Schladmingu, 200 metrů od lanovky Planai. Ubytování Komfort-Apartments Kusenberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Hinteregg Apartment

9,8

Landhaus Hinteregg Apartment

Ubytování (Apartmán) Landhaus Hinteregg Apartment. Landhaus Hinteregg Apartment s bezplatným Wi-Fi se nachází v Schladmingu, pouhých 500 metrů od lyžařského střediska Planai West, 6 minut chůze od lanovky... Ubytování Landhaus Hinteregg Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Kraiter

9,8

Ferienhaus Kraiter

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Kraiter. Nachází se ve Schladmingu ve Štýrsku a kongresu Ferienhaus Kraiter se nachází necelý 1 km od Schladmingu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem,... Ubytování Ferienhaus Kraiter se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Schraberger - Top Holland

9,8

Schraberger - Top Holland

Ubytování (Apartmán) Schraberger - Top Holland. Located in Schladming, a 5-minute walk from the Planai Cable Car, Schraberger - Top Holland provides apartments with a terrace or balcony and mountain... Ubytování Schraberger - Top Holland se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Lärchenreith Appartement

9,8

Lärchenreith Appartement

Ubytování (Apartmán) Lärchenreith Appartement. Lärchenreith Appartement se nachází v Schladmingu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Lärchenreith Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Das Apartment Binder

9,8

Das Apartment Binder

Ubytování (Apartmán) Das Apartment Binder. Das Apartment Binder se nachází ve Schladmingu, 1 km od stanice lanovky Planai a 5 minut chůze od lyžařské školy i autobusové zastávky, a nabízí moderní... Ubytování Das Apartment Binder se nachází ve městě Birkenweg 272 (Rakousko - Štýrsko).

Planaiblick-Lodge Schladming

9,8

Planaiblick-Lodge Schladming

UbytováníPlanaiblick-Lodge Schladming. Planaiblick-Lodge Schladming se nachází ve Schladmingu, 15 km od lanovky Dachstein Skywalk a 38 km od hradu Trautenfels. Nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování Planaiblick-Lodge Schladming se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

BergLeben

9,7

BergLeben

Ubytování (Apartmán) BergLeben. BergLeben se nachází ve Schladmingu, jen 2,1 km od Reiteralmu. Nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování BergLeben se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Deluxe Apartment Penthouse Viktoria

9,7

Deluxe Apartment Penthouse Viktoria

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Penthouse Viktoria. Penthouse Viktoria se nachází na klidném místě, 550 metrů od centra Schladmingu, 750 metrů od lyžařského areálu Planai-Hochwurzen a 400 metrů od zastávky... Ubytování Deluxe Apartment Penthouse Viktoria se nachází ve městě Tutterstraße 662 (Rakousko - Štýrsko).

Haus Konny

9,7

Haus Konny

Ubytování (Apartmán) Haus Konny. Haus Konny se nachází ve Schladmingu, nedaleko lanovky Planai West, a nabízí možnost bezplatného využití jízdních kol, lyžárnu, zázemí pro grilování,... Ubytování Haus Konny se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

ImPuls | aparts

9,7

ImPuls | aparts

Ubytování (Apartmány) ImPuls | aparts. Tyto apartmány v centru Schladming jsou nově v provozu od prosince 2018 a nabízí infračervenou saunu, uzamykatelnou lyžárnu a neplacené parkování na místě. Ubytování ImPuls | aparts se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Bergzauber View

9,7

Bergzauber View

UbytováníBergzauber View. Bergzauber View se nachází v Ramsau am Dachstein, pouhých 50 km od Eisriesenweltu Werfen, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Bergzauber View se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Deluxe Apartment Berglust Planai

9,7

Deluxe Apartment Berglust Planai

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Berglust Planai. Deluxe Apartment Berglust Planai se nachází ve městě Schladming, méně než 600 metrů od lanovky Planaibahn 1, a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Deluxe Apartment Berglust Planai se nachází ve městě Tutterstraße 191 Top Planai (Rakousko - Štýrsko).

Appartement 4You

9,7

Appartement 4You

Ubytování (Apartmán) Appartement 4You. Appartement 4You se nachází ve Schladmingu, 500 metrů od stanice Planai Bahn a 800 metrů od Planai West. Ubytování Appartement 4You se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Reinbacher

9,7

Haus Reinbacher

Ubytování (Apartmány) Haus Reinbacher. Haus Reinbacher se nachází ve Schladmingu, 5 km od lanovky Planai West. Nabízí výhled na hory, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Reinbacher se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Stegerhof

9,7

Stegerhof

Ubytování (Apartmán) Stegerhof. Stegerhof se nachází ve Schladmingu, 1,9 km od lanovky Reiteralm, 6 km od lanovky Schladming - 4 Berge Skischaukel a 7 km od kongresového centra... Ubytování Stegerhof se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartementhaus Burgfried

9,7

Appartementhaus Burgfried

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Burgfried. Located in Schladming in the Styria region, with Planai West and Golden Jet 1 nearby, Appartementhaus Burgfried provides accommodation with free WiFi and... Ubytování Appartementhaus Burgfried se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Tauernseitn

9,7

Haus Tauernseitn

Ubytování (Apartmány) Haus Tauernseitn. Haus Tauernseitn se nachází ve Schladmingu, 5 km od lanovek Planai West a Golden Jet 1, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu, terasu a ubytování s... Ubytování Haus Tauernseitn se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

CHILL HOUSE

9,7

CHILL HOUSE

UbytováníCHILL HOUSE. CHILL HOUSE se nachází asi 17 km od Dachstein Skywalk a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování CHILL HOUSE se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Hutegger

9,7

Appartement Hutegger

Ubytování (Apartmány) Appartement Hutegger. Appartement Hutegger jsou apartmány a studio s výhledem na hory, kuchyní a Wi-Fi zdarma situované ve Schladmingu. Ubytování Appartement Hutegger se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Alpenkrone Schladming Neubau

9,7

Alpenkrone Schladming Neubau

Ubytování (Apartmán) Alpenkrone Schladming Neubau. Alpenkrone Schladming Neubau se nachází ve Schladmingu, 400 metrů od kongresového centra Schladming, 1 km od lanovky Schladming - 4 Berge Skischaukel a 7... Ubytování Alpenkrone Schladming Neubau se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Haus Silent - Mountain View

9,7

Haus Silent - Mountain View

Ubytování (Apartmán) Haus Silent - Mountain View. Featuring a balcony with garden views, a fitness centre and a shared lounge, Haus Silent - Mountain View can be found in Schladming, close to Schladming -... Ubytování Haus Silent - Mountain View se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Luca

9,7

Appartement Luca

Ubytování (Privát) Appartement Luca. Appartement Luca se nachází v obci Schladming, 2 km od lanovky Rohrmoos I a 2,1 km od lanovky Planai West. Nabízí zázemí pro grilování. Ubytování Appartement Luca se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování ve městě Schladming

Město Schladming se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 466 hotelů a ubytování ve městě Schladming.