Hledat

Ubytování

Ubytování město Haus im Ennstal

Ve městě Haus im Ennstal (Rakousko) máme celkem 110 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Haus im Ennstal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Haus im Ennstal

Appartment LuKi

9,9

Appartment LuKi

Ubytování (Apartmán) Appartment LuKi. Appartment LuKi se nachází asi 1,6 km od hory Hauser Kaibling. Ubytování Appartment LuKi se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Landl

9,9

Haus Landl

Ubytování (Apartmán) Haus Landl. Haus Landl se nachází 2 minuty autem od lyžařského vleku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, lyžárnu a výhled na horu... Ubytování Haus Landl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Linharterhof Appartement

9,9

Linharterhof Appartement

Ubytování (Farma) Linharterhof Appartement. Linharterhof se nachází v malé vesničce Weißenbach, 2 km od železniční stanice Haus im Ennstal a 15 minut jízdy od ledovce Dachstein. Ubytování Linharterhof Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Wieser

9,9

Appartement Wieser

Ubytování (Apartmán) Appartement Wieser. Nový moderní Apartmán Wieser se nachází ve vesnici Weißenbach, 3 minuty autem od skiareálu Hauser Kaibling, a nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Appartement Wieser se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Mama

9,8

Appartement Mama

Ubytování (Apartmány) Appartement Mama. Appartement Mama se nachází na úbočí kopce ve vesnici Haus im Ennstal, přímo u zastávky skibusu, který jezdí do lyžařských areálů Hauser-Kaibling a... Ubytování Appartement Mama se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement am Hauser Kaibling

9,8

Appartement am Hauser Kaibling

Ubytování (Apartmán) Appartement am Hauser Kaibling. Tento velký a tichý apartmán ve venkovském stylu se nachází v obci Haus v údolí Ennstal, 10 km od Schladmingu, 5 minut autem od centra a 1,5 km od... Ubytování Appartement am Hauser Kaibling se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartments am Esslgut

9,8

Appartments am Esslgut

Ubytování (Apartmány) Appartments am Esslgut. Appartments am Esslgut se nachází 1 km od lanovky lyžařského areálu Schischaukel Schladming-Dachstein a má zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Appartments am Esslgut se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Gästezimmer BERGTRÄUME

9,8

Gästezimmer BERGTRÄUME

Ubytování (Bed and breakfast) Gästezimmer BERGTRÄUME. Gästezimmer BERGTRÄUME je bed and breakfast situovaný v Hausu im Ennstal, 1,2 km od hory Hauser Kaibling. Nabízí zahradu, terasu a gril. Ubytování Gästezimmer BERGTRÄUME se nachází ve městě Ruperting 140 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Trinker

9,8

Appartement Trinker

Ubytování (Apartmán) Appartement Trinker. Appartement Trinker se nachází 1 km od lanovky do lyžařského areálu Hauser-Kaibling a lyžařského areálu 4 Mountains, jen 50 metrů od zastávky bezplatného... Ubytování Appartement Trinker se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brücklerhof

9,8

Brücklerhof

Ubytování (Apartmány) Brücklerhof. Brücklerhof nabízí ubytování v Birnbergu, 7 km od Schladmingu. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi a na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Brücklerhof se nachází ve městě Birnberg 1 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Gipfelsturm

9,7

Appartement Gipfelsturm

Ubytování (Apartmán) Appartement Gipfelsturm. Appartement Gipfelsturm nachází v centru Hausu im Ennstal uprostřed lyžařské oblasti Schladming-Dachstein, pouhých 5 minut pěšky od lanovky Tauernseilbahn. Ubytování Appartement Gipfelsturm se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moserhof

9,7

Moserhof

Ubytování (Farma) Moserhof. Moserhof se nachází v městečku Haus im Ennstal, 1,2 km od hory Hauser Kaibling a 2,2 km od lanovky Schladminger Tauern Seilbahn, a nabízí ubytování s Wi-Fi... Ubytování Moserhof se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Stiegler

9,7

Appartment Stiegler

Ubytování (Apartmán) Appartment Stiegler. Appartment Stiegler se nachází v obci Haus, 2 km od lyžařského střediska Hauser Kaibling a 3,2 km od stanice lanovky Hofi-Express I, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartment Stiegler se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sunnseitn

9,7

Ferienwohnung Sunnseitn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sunnseitn. Tento apartmán se nachází v obci Haus a nabízí zahradu s grilem, terasu, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Ferienwohnung Sunnseitn se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Hauser Kaibling

9,7

Appartement Hauser Kaibling

Ubytování (Apartmán) Appartement Hauser Kaibling. Appartement Hauser Kaibling nabízí ubytování s přístupem na sjezdovku a zahradou v obci Haus im Ennstal, jen 1,6 km od skiareálu Hauser Kaibling a 300... Ubytování Appartement Hauser Kaibling se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vive Diem

9,7

Vive Diem

Ubytování (Apartmány) Vive Diem. Vive Diem se nachází v obci Haus im Ennstal, 4,1 km od hory Hauser Kaibling, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory, zahradou a vstupem do... Ubytování Vive Diem se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fuchs

9,7

Haus Fuchs

Ubytování (Apartmány) Haus Fuchs. Hotel Haus Fuchs se nachází 1,5 km od centra obce Haus im Ennstal a nabízí vyhřívaný venkovní bazén a saunu. Ubytování Haus Fuchs se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Klosterhügel

9,7

Appartement Klosterhügel

Ubytování (Apartmán) Appartement Klosterhügel. Appartement Klosterhügel má balkon s panoramatickým výhledem na hory a infračervenou kabinu. Za 3 minuty od něj dojdete do centra Hausu. Ubytování Appartement Klosterhügel se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hartweger

9,6

Gästehaus Hartweger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Hartweger. Gästehaus Hartweger se nachází 5 minut autem od obce Haus im Ennstal a nabízí saunu a infračervenou kabinu. Ubytování Gästehaus Hartweger se nachází ve městě Weissenbach 33 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apparthaus Sonnenberg

9,6

Apparthaus Sonnenberg

Ubytování (Apartmány) Apparthaus Sonnenberg. Apparthaus Sonnenberg KG se nachází 250 metrů od lyžařského areálu Hauser Kaibling a lanovky Tauern Seilbahn v obci Haus im Ennstal. Ubytování Apparthaus Sonnenberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apparthaus Taxegger

9,6

Apparthaus Taxegger

Ubytování (Penzion) Apparthaus Taxegger. Apparthaus Taxegger nabízí ubytování v apartmánech a pokojích s balkonem a nádherným výhledem na Dachsteinský masiv. Ubytování Apparthaus Taxegger se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Birgit

9,6

Landhaus Birgit

Ubytování (Apartmány) Landhaus Birgit. Landhaus Birgit se nachází v lyžařské oblasti Ski Amadé v obci Haus im Ennstal, 5 minut autem od sjezdovek Hauser Kaibling, golfového hřiště Dachstein... Ubytování Landhaus Birgit se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart 33 by Apart4you

9,6

Apart 33 by Apart4you

Ubytování (Aparthotel) Apart 33 by Apart4you. Apart 33 Apart4you se nachází v obci Haus im Ennstal, 1,4 km od hory Hauser Kaibling, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apart 33 by Apart4you se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nani

9,5

Haus Nani

Ubytování (Apartmány) Haus Nani. Haus Nani se nachází v obci Haus, 200 metrů od sedačkové lanovky Hofi-Express I. Ubytování Haus Nani se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Meissnitzer

9,5

Haus Meissnitzer

Ubytování (Privát) Haus Meissnitzer. Haus Meissnitzer se nachází v obci Haus, 200 metrů od lanovky Hauser Kaibling, a nabízí pokoje a apartmán s balkonem, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Meissnitzer se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Haus Bergsonne

9,5

Haus Bergsonne

Ubytování (Apartmán) Haus Bergsonne. Haus Bergsonnne se nachází v obci Haus, pouhých 3,8 km od lyžařského areálu Hauser Kaibling. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Bergsonne se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramahotel Gürtl

9,4

Panoramahotel Gürtl

Ubytování (Hotel) Panoramahotel Gürtl. Panoramahotel Gürtl je 3hvězdičkový hotel vyšší kategorie nacházející se jen pár kroků od lanovky Schladminger Tauern, která vás zaveze do lyžařské a... Ubytování Panoramahotel Gürtl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Hartweger's

9,4

Hartweger's

Ubytování (Hotel) Hartweger's. Hartweger's se nachází v údolí Enns v regionu Schladming-Dachstein a zahrnuje vyhřívaný venkovní a krytý bazén a restauraci podávající štýrské speciality. Ubytování Hartweger's se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Zangl

9,4

Appartement Zangl

Ubytování (Apartmán) Appartement Zangl. Appartement Zangl se nachází v Haus im Ennstal a nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled na řeku a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Zangl se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorfhotel Kirchenwirt

9,4

Dorfhotel Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Dorfhotel Kirchenwirt. Dorfhotel Kirchenwirt offers rooms with balcony and mountain views in the centre of Haus, 7 km away from Schladming. Ubytování Dorfhotel Kirchenwirt se nachází ve městě Nr. 56 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Davidbauer

9,4

Gästehaus Davidbauer

Ubytování (Privát) Gästehaus Davidbauer. Hotel Davidbauer se nachází ve vesnici Haus im Ennstal, 8 minut jízdy od lyžařského střediska Hauser Kaibling a lanovky Schladminger Tauern Seilbahn. Ubytování Gästehaus Davidbauer se nachází ve městě Birnberg 11 (Rakousko - Štýrsko).

Linharterhof

9,4

Linharterhof

Ubytování (Farma) Linharterhof. Linharterhof s bezplatným Wi-Fi je situován v poklidné lokalitě v malé vesnici Weissenbach, pouhé 2 km od městečka Haus im Ennstal a 2 minuty jízdy od... Ubytování Linharterhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Kornberg Gütl

9,4

Appartements Kornberg Gütl

Ubytování (Apartmány) Appartements Kornberg Gütl. Appartements Kornberg Gütl se nachází v obci Haus im Ennstal, v kamenném domě z roku 1542. Ubytování Appartements Kornberg Gütl se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Sabrina

9,4

Appartement Sabrina

Ubytování (Apartmán) Appartement Sabrina. Tento apartmán se nachází v obci Haus, 1,3 km od lyžařského střediska Hauser Kaibling a 1,6 km od lanovky Kaibling 6er. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Appartement Sabrina se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schönauer

9,4

Ferienwohnung Schönauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schönauer. Ferienwohnung Schönauer se nachází v obci Haus im Ennstal a nabízí ubytování s balkonem. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Schönauer se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Herz

9,4

Haus Herz

Ubytování (Apartmány) Haus Herz. Haus Herz se nachází v centru obce Haus a 800 metrů od lyžařského areálu Hauser Kaibling. Ubytování Haus Herz se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natur- und Wellnesshotel Höflehner

9,3

Natur- und Wellnesshotel Höflehner

Ubytování (Hotel) Natur- und Wellnesshotel Höflehner. Tento 4hvězdičkový vynikající hotel se nachází v úchvatném prostředí pohoří Schladminger Tauern v regionu Schladming-Dachstein, ve výšce 1 117 m n. m. Ubytování Natur- und Wellnesshotel Höflehner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hirschberg

9,3

Hirschberg

Ubytování (Apartmán) Hirschberg. Located in Haus im Ennstal, just 2.7 km from Hauser Kaibling, Hirschberg provides accommodation with a bar, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Hirschberg se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Kolb

9,3

Landhotel Kolb

Ubytování (Hotel) Landhotel Kolb. Landhotel Kolb byl zrenovovaný na jaře 2014. Nachází se přímo u sjezdovek v lyžařském středisku Hauser Kaibling. Ubytování Landhotel Kolb se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Cafe Pension Kitzer

9,3

Appartement Cafe Pension Kitzer

Ubytování (Penzion) Appartement Cafe Pension Kitzer. Located in Haus, at the foot of the Hauser Kaibling Mountain and 100 metres from the closest cable car, Cafe Pension Kitzer features ski-to door access in... Ubytování Appartement Cafe Pension Kitzer se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Dietrich by Schladming-Appartements

9,3

Ferienhaus Dietrich by Schladming-Appartements

Ubytování (Chata) Ferienhaus Dietrich by Schladming-Appartements. Ferienhaus Dietrich, který se nachází 400 metrů od centra Hausu, je rustikální chata v alpském stylu. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Dietrich by Schladming-Appartements se nachází ve městě Eichelfeldstraße 241 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartmenthaus Martina

9,3

Appartmenthaus Martina

Ubytování (Apartmány) Appartmenthaus Martina. Apartmány Appartmenthaus Martina se nacházejí v obci Haus im Ennstal, 2,5 km od lyžařského areálu Hauser Kaibling a 600 metrů od stanice lanovky... Ubytování Appartmenthaus Martina se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosspointnerhof

9,3

Rosspointnerhof

Ubytování (Penzion) Rosspointnerhof. Rosspointnerhof se nachází 2 km od centra vesnice Haus a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a balkonem a zahradu s lehátky a dětským hřištěm. Ubytování Rosspointnerhof se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schönblick

9,3

Haus Schönblick

Ubytování (Apartmány) Haus Schönblick. Haus Schönblick se nachází 2 minuty jízdy od centra Hausu a nabízí ubytovací jednotky s bezplatným Wi-Fi a kabelovou TV. Ubytování Haus Schönblick se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Krummholzhütte

9,2

Krummholzhütte

Ubytování (Penzion) Krummholzhütte. Krummholzhütte se nachází na hoře Hauser Kaibling v nadmořské výšce 1897 metrů, hned vedle horní stanice lanovky. Ubytování Krummholzhütte se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartmenthaus Bachler

9,2

Appartmenthaus Bachler

Ubytování (Apartmán) Appartmenthaus Bachler. Apartmán Appartementhaus Bachler se nachází v městyse Haus, 300 metrů od lyžařského areálu Hauser Kaibling, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Appartmenthaus Bachler se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aignerhof

9,2

Aignerhof

Ubytování (Farma) Aignerhof. Farma Aignerhof nabízí ubytování v obci Haus im Ennstal, 5 km od lyžařského střediska Hauser Kaibling a 6 km od lanovky Schladminger Tauern Seilbahn. Ubytování Aignerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Neumaierhof

9,2

Neumaierhof

Ubytování (Privát) Neumaierhof. Neumaierhof se nachází přímo u golfového hřiště Dachstein-Tauern ve středisku Haus a nabízí zahradu s terasou a bezplatnou lyžárnu. Ubytování Neumaierhof se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Krummholz

9,2

Apartment Krummholz

Ubytování (Apartmán) Apartment Krummholz. Apartment Krummholz nabízí panoramatický výhled na hory ze všech oken, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště pro 2 auta. Ubytování Apartment Krummholz se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Kübler

9,2

Gästehaus Kübler

Ubytování (Privát) Gästehaus Kübler. Gästehaus Kübler nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, stolní tenis, zahradu s lehátky, slunečníky a dětským hřištěm, úschovnu lyží a jízdních kol,... Ubytování Gästehaus Kübler se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet "Hoamatl"

9,1

Chalet "Hoamatl"

Ubytování (Horské chaty) Chalet "Hoamatl". Chalet "Hoamatl" se nachází v Haus im Ennstal, 1,2 km od Hauser Kaiblingu a 2,3 km od Schladminger Tauern Seilbahn. Ubytování Chalet "Hoamatl" se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Haus im Ennstal

Město Haus im Ennstal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 110 hotelů a ubytování ve městě Haus im Ennstal.