Hledat

Ubytování

Ubytování město Haus im Ennstal

Ve městě Haus im Ennstal (Rakousko) máme celkem 110 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Haus im Ennstal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Haus im Ennstal

Appartement Margit

10

Appartement Margit

Ubytování (Apartmán) Appartement Margit. Appartement Margit se nachází asi 1 km od lanovky Hauser Kaibling a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartement Margit se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Schwarzkoglerhof

10

Appartement Schwarzkoglerhof

UbytováníAppartement Schwarzkoglerhof. Nachází se v Haus Appartement Schwarzkoglerhof se nachází v obci Ennstal, pouhých 26 km od vyhlídky Dachstein Skywalk, a nabízí ubytování s výhledem na... Ubytování Appartement Schwarzkoglerhof se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Haus Tanja

10

Appartement Haus Tanja

UbytováníAppartement Haus Tanja. Appartement Haus Tanja se nachází v obci Haus im Ennstal, 23 km od lanovky Dachstein Skywalk, 30 km od hradu Trautenfels a 39 km od Kulmu, a nabízí gril. Ubytování Appartement Haus Tanja se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartment LuKi

9,9

Appartment LuKi

Ubytování (Apartmán) Appartment LuKi. Appartment LuKi se nachází asi 1,6 km od hory Hauser Kaibling. Ubytování Appartment LuKi se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Linharterhof Appartement

9,9

Linharterhof Appartement

Ubytování (Farma) Linharterhof Appartement. Linharterhof se nachází v malé vesničce Weißenbach, 2 km od železniční stanice Haus im Ennstal a 15 minut jízdy od ledovce Dachstein. Ubytování Linharterhof Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Landl

9,9

Haus Landl

Ubytování (Apartmán) Haus Landl. Haus Landl se nachází 2 minuty autem od lyžařského vleku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, lyžárnu a výhled na horu... Ubytování Haus Landl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartementhaus Alma

9,9

Appartementhaus Alma

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Alma. Nachází se v Haus. Appartementhaus Alma se nachází v obci Ennstal ve Štýrsku, nedaleko lanovky Hauser Kaibling. Ubytování Appartementhaus Alma se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Wieser

9,9

Appartement Wieser

Ubytování (Apartmán) Appartement Wieser. Nový moderní Apartmán Wieser se nachází ve vesnici Weißenbach, 3 minuty autem od skiareálu Hauser Kaibling, a nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Appartement Wieser se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

HAUSZEIT APPARTEMENTS

9,8

HAUSZEIT APPARTEMENTS

Ubytování (Apartmány) HAUSZEIT APPARTEMENTS. HAUSZEIT APPARTEMENTS se nachází v obci Haus im Ennstal, necelý 1 km od lanovky Hauser Kaibling, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování HAUSZEIT APPARTEMENTS se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Mama

9,8

Appartement Mama

Ubytování (Apartmány) Appartement Mama. Appartement Mama se nachází na úbočí kopce ve vesnici Haus im Ennstal, přímo u zastávky skibusu, který jezdí do lyžařských areálů Hauser-Kaibling a... Ubytování Appartement Mama se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement am Hauser Kaibling

9,8

Appartement am Hauser Kaibling

Ubytování (Apartmán) Appartement am Hauser Kaibling. Tento velký a tichý apartmán ve venkovském stylu se nachází v obci Haus v údolí Ennstal, 10 km od Schladmingu, 5 minut autem od centra a 1,5 km od... Ubytování Appartement am Hauser Kaibling se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Gästezimmer BERGTRÄUME

9,8

Gästezimmer BERGTRÄUME

Ubytování (Bed and breakfast) Gästezimmer BERGTRÄUME. Gästezimmer BERGTRÄUME je bed and breakfast situovaný v Hausu im Ennstal, 1,2 km od hory Hauser Kaibling. Nabízí zahradu, terasu a gril. Ubytování Gästezimmer BERGTRÄUME se nachází ve městě Ruperting 140 (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Trinker

9,8

Appartement Trinker

Ubytování (Apartmán) Appartement Trinker. Appartement Trinker se nachází 1 km od lanovky do lyžařského areálu Hauser-Kaibling a lyžařského areálu 4 Mountains, jen 50 metrů od zastávky bezplatného... Ubytování Appartement Trinker se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Brücklerhof

9,8

Brücklerhof

Ubytování (Apartmány) Brücklerhof. Brücklerhof nabízí ubytování v Birnbergu, 7 km od Schladmingu. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi a na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Brücklerhof se nachází ve městě Birnberg 1 (Rakousko - Štýrsko).

Appartment Stiegler

9,7

Appartment Stiegler

Ubytování (Apartmán) Appartment Stiegler. Appartment Stiegler se nachází v obci Haus, 2 km od lyžařského střediska Hauser Kaibling a 3,2 km od stanice lanovky Hofi-Express I, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartment Stiegler se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Gipfelsturm

9,7

Appartement Gipfelsturm

Ubytování (Apartmán) Appartement Gipfelsturm. Appartement Gipfelsturm nachází v centru Hausu im Ennstal uprostřed lyžařské oblasti Schladming-Dachstein, pouhých 5 minut pěšky od lanovky Tauernseilbahn. Ubytování Appartement Gipfelsturm se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Moserhof

9,7

Moserhof

Ubytování (Farma) Moserhof. Moserhof se nachází v městečku Haus im Ennstal, 1,2 km od hory Hauser Kaibling a 2,2 km od lanovky Schladminger Tauern Seilbahn, a nabízí ubytování s Wi-Fi... Ubytování Moserhof se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Sunnseitn

9,7

Ferienwohnung Sunnseitn

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sunnseitn. Tento apartmán se nachází v obci Haus a nabízí zahradu s grilem, terasu, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Ferienwohnung Sunnseitn se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Hauser Kaibling

9,7

Appartement Hauser Kaibling

Ubytování (Apartmán) Appartement Hauser Kaibling. Appartement Hauser Kaibling nabízí ubytování s přístupem na sjezdovku a zahradou v obci Haus im Ennstal, jen 1,6 km od skiareálu Hauser Kaibling a 300... Ubytování Appartement Hauser Kaibling se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Klosterhügel

9,7

Appartement Klosterhügel

Ubytování (Apartmán) Appartement Klosterhügel. Appartement Klosterhügel má balkon s panoramatickým výhledem na hory a infračervenou kabinu. Za 3 minuty od něj dojdete do centra Hausu. Ubytování Appartement Klosterhügel se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Vive Diem

9,7

Vive Diem

Ubytování (Apartmány) Vive Diem. Vive Diem se nachází v obci Haus im Ennstal, 4,1 km od hory Hauser Kaibling, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory, zahradou a vstupem do... Ubytování Vive Diem se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Haus Fuchs

9,7

Haus Fuchs

Ubytování (Apartmány) Haus Fuchs. Hotel Haus Fuchs se nachází 1,5 km od centra obce Haus im Ennstal a nabízí vyhřívaný venkovní bazén a saunu. Ubytování Haus Fuchs se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Gästehaus Hartweger

9,6

Gästehaus Hartweger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Hartweger. Gästehaus Hartweger se nachází 5 minut autem od obce Haus im Ennstal a nabízí saunu a infračervenou kabinu. Ubytování Gästehaus Hartweger se nachází ve městě Weissenbach 33 (Rakousko - Štýrsko).

Apparthaus Sonnenberg

9,6

Apparthaus Sonnenberg

Ubytování (Apartmány) Apparthaus Sonnenberg. Apparthaus Sonnenberg KG se nachází 250 metrů od lyžařského areálu Hauser Kaibling a lanovky Tauern Seilbahn v obci Haus im Ennstal. Ubytování Apparthaus Sonnenberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Birgit

9,6

Landhaus Birgit

Ubytování (Apartmány) Landhaus Birgit. Landhaus Birgit se nachází v lyžařské oblasti Ski Amadé v obci Haus im Ennstal, 5 minut autem od sjezdovek Hauser Kaibling, golfového hřiště Dachstein... Ubytování Landhaus Birgit se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apart 33 by Apart4you

9,6

Apart 33 by Apart4you

Ubytování (Aparthotel) Apart 33 by Apart4you. Apart 33 Apart4you se nachází v obci Haus im Ennstal, 1,4 km od hory Hauser Kaibling, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apart 33 by Apart4you se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Haus Nani

9,5

Haus Nani

Ubytování (Apartmány) Haus Nani. Haus Nani se nachází v obci Haus, 200 metrů od sedačkové lanovky Hofi-Express I. Ubytování Haus Nani se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Haus Bergsonne

9,5

Haus Bergsonne

Ubytování (Apartmán) Haus Bergsonne. Haus Bergsonnne se nachází v obci Haus, pouhých 3,8 km od lyžařského areálu Hauser Kaibling. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Bergsonne se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Hartweger's

9,4

Hartweger's

Ubytování (Hotel) Hartweger's. Hartweger's se nachází v údolí Enns v regionu Schladming-Dachstein a zahrnuje vyhřívaný venkovní a krytý bazén a restauraci podávající štýrské speciality. Ubytování Hartweger's se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Luserblick

9,4

Luserblick

UbytováníLuserblick. Luserblick se nachází v obci Haus i.m Ennstal, 23 km od Dachstein Skywalk, 30 km od hradu Trautenfels a 39 km od Kulmu. Ubytování Luserblick se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Zangl

9,4

Appartement Zangl

Ubytování (Apartmán) Appartement Zangl. Appartement Zangl se nachází v Haus im Ennstal a nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled na řeku a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Zangl se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Dorfhotel Kirchenwirt

9,4

Dorfhotel Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Dorfhotel Kirchenwirt. Dorfhotel Kirchenwirt offers rooms with balcony and mountain views in the centre of Haus, 7 km away from Schladming. Ubytování Dorfhotel Kirchenwirt se nachází ve městě Nr. 56 (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhäuser Gerhart

9,4

Ferienhäuser Gerhart

UbytováníFerienhäuser Gerhart. Ferienhäuser Gerhart nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Haus. Wi-Fi je dostupné zdarma. 500 metrů od lanovky Hauser Kaibling. Ubytování Ferienhäuser Gerhart se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartements Kornberg Gütl

9,4

Appartements Kornberg Gütl

Ubytování (Apartmány) Appartements Kornberg Gütl. Appartements Kornberg Gütl se nachází v obci Haus im Ennstal, v kamenném domě z roku 1542. Ubytování Appartements Kornberg Gütl se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Sabrina

9,4

Appartement Sabrina

Ubytování (Apartmán) Appartement Sabrina. Tento apartmán se nachází v obci Haus, 1,3 km od lyžařského střediska Hauser Kaibling a 1,6 km od lanovky Kaibling 6er. Nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Appartement Sabrina se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Linharterhof

9,4

Linharterhof

Ubytování (Farma) Linharterhof. Linharterhof s bezplatným Wi-Fi je situován v poklidné lokalitě v malé vesnici Weissenbach, pouhé 2 km od městečka Haus im Ennstal a 2 minuty jízdy od... Ubytování Linharterhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Pircherhof Appartements

9,4

Pircherhof Appartements

UbytováníPircherhof Appartements. Pircherhof Appartements se nachází v Haus im Ennstal, 18 km od Dachstein Skywalk, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Pircherhof Appartements se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Naturchalets am Gradenbach

9,4

Naturchalets am Gradenbach

Ubytování (Horské chaty) Naturchalets am Gradenbach. Naturchalets am Gradenbach se nachází v Haus im Ennstal, 2,2 km od Hauser Kaibling, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Naturchalets am Gradenbach se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Haus Herz

9,4

Haus Herz

Ubytování (Apartmány) Haus Herz. Haus Herz se nachází v centru obce Haus a 800 metrů od lyžařského areálu Hauser Kaibling. Ubytování Haus Herz se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Schönauer

9,4

Ferienwohnung Schönauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schönauer. Ferienwohnung Schönauer se nachází v obci Haus im Ennstal a nabízí ubytování s balkonem. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Schönauer se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Hirschberg

9,3

Hirschberg

Ubytování (Apartmán) Hirschberg. Located in Haus im Ennstal, just 2.7 km from Hauser Kaibling, Hirschberg provides accommodation with a bar, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Hirschberg se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Natur- und Wellnesshotel Höflehner

9,3

Natur- und Wellnesshotel Höflehner

Ubytování (Hotel) Natur- und Wellnesshotel Höflehner. Tento 4hvězdičkový vynikající hotel se nachází v úchvatném prostředí pohoří Schladminger Tauern v regionu Schladming-Dachstein, ve výšce 1 117 m n. m. Ubytování Natur- und Wellnesshotel Höflehner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhotel Kolb

9,3

Landhotel Kolb

Ubytování (Hotel) Landhotel Kolb. Landhotel Kolb byl zrenovovaný na jaře 2014. Nachází se přímo u sjezdovek v lyžařském středisku Hauser Kaibling. Ubytování Landhotel Kolb se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Cafe Pension Kitzer

9,3

Appartement Cafe Pension Kitzer

Ubytování (Penzion) Appartement Cafe Pension Kitzer. Located in Haus, at the foot of the Hauser Kaibling Mountain and 100 metres from the closest cable car, Cafe Pension Kitzer features ski-to door access in... Ubytování Appartement Cafe Pension Kitzer se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Gästehaus Steira.wohn.zimmer

9,3

Gästehaus Steira.wohn.zimmer

Ubytování (Privát) Gästehaus Steira.wohn.zimmer. Ubytování Haus Gästehaus Steira.wohn.zimmer nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 4,1 km od Hauser Kaibling. Ubytování Gästehaus Steira.wohn.zimmer se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Dietrich by Schladming-Appartements

9,3

Ferienhaus Dietrich by Schladming-Appartements

Ubytování (Chata) Ferienhaus Dietrich by Schladming-Appartements. Ferienhaus Dietrich, který se nachází 400 metrů od centra Hausu, je rustikální chata v alpském stylu. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Dietrich by Schladming-Appartements se nachází ve městě Eichelfeldstraße 241 (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování ve městě Haus im Ennstal

Město Haus im Ennstal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 110 hotelů a ubytování ve městě Haus im Ennstal.