Hledat

Ubytování

Ubytování město Ramsau am Dachstein

Ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko) máme celkem 218 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ramsau am Dachstein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ramsau am Dachstein

Appartement Sonnenheim

10

Appartement Sonnenheim

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnenheim. Appartement Sonnenheim se nachází v Ramsau am Dachstein, 8 km od Dachstein Skywalk a 10 km od Hoher Dachstein. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Appartement Sonnenheim se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Kirchgassers Landhäusl

10

Kirchgassers Landhäusl

Ubytování (Apartmány) Kirchgassers Landhäusl. Ubytování se nachází v Ramsau am Dachstein ve Štýrsku, u pláže Ramsau a skokanského můstku Ramsau. Ubytování Kirchgassers Landhäusl se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Dependance Dachsteinperle

10

Dependance Dachsteinperle

Ubytování (Apartmány) Dependance Dachsteinperle. Dependance Dachsteinperle se nachází v Ramsau am Dachstein, 1,4 km od pláže Ramsau. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dependance Dachsteinperle se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Deluxe Appartement Blasbichlerhof

10

Deluxe Appartement Blasbichlerhof

Ubytování (Apartmány) Deluxe Appartement Blasbichlerhof. Deluxe Appartement Blasbichlerhof se nachází v Ramsau am Dachstein ve Štýrsku, 1,9 km od pláže Ramsau. Ubytování Deluxe Appartement Blasbichlerhof se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Appartements Wiesbach

10

Appartements Wiesbach

UbytováníAppartements Wiesbach. Ubytování se nachází v Ramsau am Dachstein, Appartements Wiesbach nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Appartements Wiesbach se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Alpenland Zimmer & Apartment

10

Alpenland Zimmer & Apartment

UbytováníAlpenland Zimmer & Apartment. Alpenland Zimmer & Apartment se nachází v Ramsau am Dachstein. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Alpenland Zimmer & Apartment se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Modernes Zuhause inmitten atemberaubender Natur

10

Modernes Zuhause inmitten atemberaubender Natur

Ubytování (Apartmán) Modernes Zuhause inmitten atemberaubender Natur. Modernes Zuhause inmitten atemberaubender nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Modernes Zuhause inmitten atemberaubender Natur se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Blau Lagune

10

Blau Lagune

UbytováníBlau Lagune. Blau Lagune se nachází v Ramsau am Dachstein, pouhých 12 km od vyhlídky Dachstein Skywalk, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Blau Lagune se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Burglehnerhof

10

Burglehnerhof

UbytováníBurglehnerhof. Burglehnerhof se nachází v Ramsau am Dachstein, 13 km od lanovky Dachstein Skywalk, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Burglehnerhof se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Biobauernhof Brandlhof

9,9

Biobauernhof Brandlhof

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof Brandlhof. Brandlhof je fungující farma, která se nachází na venkově mezi městy Ramsau am Dachstein a Schladming a svým hostům nabízí plně vybavené apartmány s... Ubytování Biobauernhof Brandlhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus am Berg

9,9

Haus am Berg

Ubytování (Apartmány) Haus am Berg. Haus am Berg se nachází v Ramsau am Dachstein ve Štýrsku, v blízkosti pláže Ramsau a vleku Kalilift, a nabízí ubytování se soukromým neplaceným parkovištěm... Ubytování Haus am Berg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Lisa

9,8

Haus Lisa

Ubytování (Apartmán) Haus Lisa. Apartmán Haus Lisa se nachází ve vesnici Ramsau, 250 metrů od lyžařského vleku Rittisberg a 8 km od Schladmingu a lyžařského střediska Planai. Ubytování Haus Lisa se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnungen Walcher

9,8

Ferienwohnungen Walcher

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Walcher. Ferienwohnungen Walcher se nachází v lyžařské oblasti Ramsau-Dachstein, 300 metrů od pekárny, restaurace, supermarketu a zastávky skibusu, a 1,5 km od... Ubytování Ferienwohnungen Walcher se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Intaba

9,8

Haus Intaba

Ubytování (Apartmán) Haus Intaba. Haus Intaba se nachází v Ramsau am Dachstein, přímo u začátečnické sjezdovky Zauberlift a sedačkové lanovky Rittisberg. Ubytování Haus Intaba se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Naturchalet Höflehner

9,8

Naturchalet Höflehner

Ubytování (Prázdninové domy) Naturchalet Höflehner. Naturchalet Höflehner, samostatný prázdninový dům, se nachází v Ramsau am Dachstein, 300 metrů od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Naturchalet Höflehner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landappartement Ramsau

9,8

Landappartement Ramsau

Ubytování (Apartmány) Landappartement Ramsau. Tyto prostorné apartmány se nacházejí v obci Ramsau, v bezprostřední blízkosti sjezdovek lyžařského areálu Schladming-Dachstein, a nabízejí zdarma dostupné... Ubytování Landappartement Ramsau se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Modern & Homely Nature-Apartemt

9,7

Modern & Homely Nature-Apartemt

Ubytování (Apartmán) Modern & Homely Nature-Apartemt. Modern & Homely se nachází pouhých 5 km od pláže Ramsau. Ubytování Modern & Homely Nature-Apartemt se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Apartman Ramsau

9,7

Apartman Ramsau

Ubytování (Apartmán) Apartman Ramsau. Apartman Ramsau se nachází v Ramsau am Dachstein, v blízkosti pláže Ramsau. Nabízí restauraci, půjčovnu kol, lyžárnu, bar a zahradu. Ubytování Apartman Ramsau se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Forsterhof

9,7

Forsterhof

Ubytování (Farma) Forsterhof. Forsterhof je statek nabízející moderní ubytování v lyžařském areálu Planai a Hochwurzen. Skibus staví přímo před zařízením. Ubytování Forsterhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Eggerhof - Ferienhaus

9,7

Eggerhof - Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Eggerhof - Ferienhaus. Ferienhaus Eggerhof se nachází v obci Ramsau am Dachstein, 3 km od lyžařského vleku Klanglift, 3,7 km od lyžařského vleku Bergkristall a 9 km od lyžařského... Ubytování Eggerhof - Ferienhaus se nachází ve městě 57 Leiten (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Karin

9,7

Ferienhaus Karin

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Karin. Ferienhaus Karin se nachází v Ramsau am Dachstein, 3,4 km od vleku Klanglift, 4,1 km od vleku Bergkristall Lift, 10 km od vleku Adler Lift II a 12 km od... Ubytování Ferienhaus Karin se nachází ve městě 115 Leiten (Rakousko - Štýrsko).

Studio Rittisberg

9,7

Studio Rittisberg

UbytováníStudio Rittisberg. Studio Rittisberg se nachází v Ramsau am Dachstein, 7,7 km od lanovky Dachstein Skywalk a 48 km od vlakového nádraží Bischofshofen. Ubytování Studio Rittisberg se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Pernerhof

9,7

Pernerhof

Ubytování (Apartmány) Pernerhof. Apartmány a pokoje Pernerhof se nacházejí 2 km od centra obce Ramsau am Dachstein a nabízejí balkon nebo terasu s malebným výhledem na okolní hory i menší... Ubytování Pernerhof se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Alpenecho

9,7

Ferienwohnung Alpenecho

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Alpenecho. Ferienwohnung Alpenecho se nachází 5 minut chůze od centra obce Ramsau, přímo u zastávky bezplatného skibusu, kterým se dostanete do lyžařského střediska... Ubytování Ferienwohnung Alpenecho se nachází ve městě Ramsau 152 (Rakousko - Štýrsko).

Appartements Buchenheim

9,7

Appartements Buchenheim

Ubytování (Apartmán) Appartements Buchenheim. Tyto prostorné apartmány najdete na náhorní plošině v Ramsau, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Planai. Ubytování Appartements Buchenheim se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Reiterhäusl

9,7

Chalet Reiterhäusl

UbytováníChalet Reiterhäusl. Chalet Reiterhäusl se nachází v Ramsau am Dachstein, pouhých 10 km od lanovky Dachstein Skywalk, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních... Ubytování Chalet Reiterhäusl se nachází ve městě Ramsau am Dachstein (Rakousko - Štýrsko).

Appartements Stiererhof

9,7

Appartements Stiererhof

Ubytování (Farma) Appartements Stiererhof. Moderní Stiererhof Appartements se nachází v obci Ramsau am Dachstein, 1 km od centra obce, a nabízí infračervenou kabinu, balkon nebo terasu a kompletně... Ubytování Appartements Stiererhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Verweilzeit Appartementhaus

9,7

Verweilzeit Appartementhaus

Ubytování (Aparthotel) Verweilzeit Appartementhaus. Verweilzeit Appartementhaus se nachází jen 200 metrů od zastávky skibusu v Ramsau. Ubytování Verweilzeit Appartementhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Ani

9,7

Apartment Ani

Ubytování (Apartmán) Apartment Ani. Tento apartmán se nachází 300 metrů od vleku Klanglift a 800 metrů od vleku Bergkristall Lift ve středisku Ramsau am Dachstein a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Ani se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Latschenheim

9,6

Haus Latschenheim

Ubytování (Apartmány) Haus Latschenheim. Haus Latschenheim je dům s apartmány situovaný v nadmořské výšce 1 300 metrů, 5 minut chůze od lyžařského vleku Zauberlift a 3 km od centra Ramsau a... Ubytování Haus Latschenheim se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Werner

9,6

Haus Werner

Ubytování (Apartmány) Haus Werner. Haus Werner je ubytování s vlastním stravováním v Ramsau am Dachstein, v těsné blízkosti lyžařských vleků v lyžařské oblasti Ramsau a Planai/Schladming a... Ubytování Haus Werner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Alpin Appartement Reinhard Tritscher

9,6

Alpin Appartement Reinhard Tritscher

Ubytování (Apartmány) Alpin Appartement Reinhard Tritscher. Tyto moderní apartmány se nacházejí v Ramsau, 10 minut jízdy od lanovky na Dachstein a sjezdovek lyžařské oblasti Ski Amadé. Ubytování Alpin Appartement Reinhard Tritscher se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Pension Montanara

9,6

Pension Montanara

Ubytování (Apartmány) Pension Montanara. Pension Montanara se nachází u malého horského potoka v Schildlehenu, 3 km od Ramsau am Dachstein. Ubytování Pension Montanara se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Sonnengarten

9,6

Appartement Sonnengarten

Ubytování (Aparthotel) Appartement Sonnengarten. Appartement Sonnengarten stojí vedle běžkařské stopy a má lázně s výhledem na pohoří Dachstein. Ubytování Appartement Sonnengarten se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ramsau Appartements Pickl

9,6

Ramsau Appartements Pickl

Ubytování (Apartmány) Ramsau Appartements Pickl. Ramsau Appartements Pickl, kompletně zrekonstruován v roce 2014, se nachází v Ramsau am Dachstein, 2,5 km od lanovek Klanglift a Bergkristall Lift. Ubytování Ramsau Appartements Pickl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast

9,6

Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast

Ubytování (Aparthotel) Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast. Landhaus Bergrast nabízí apartmány s balkonem a výhledem na Štýrské Alpy v Ramsau am Dachstein. Ubytování Landhaus & Ferienwohnungen Bergrast se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Alpenblick Apartments

9,6

Alpenblick Apartments

Ubytování (Apartmány) Alpenblick Apartments. Alpenblick Apartments se nachází 4 km od obce Ramsau i Schladming a pouhých 150 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Alpenblick Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartements Lärchmoos

9,6

Appartements Lärchmoos

Ubytování (Apartmány) Appartements Lärchmoos. Appartements Lärchmoos se nachází na klidném místě, 2 km od centra obce Ramsau am Dachstein a 300 metrů od bezplatného skibusu, který vás doveze ke... Ubytování Appartements Lärchmoos se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Hohe Rams

9,6

Haus Hohe Rams

Ubytování (Apartmány) Haus Hohe Rams. Haus Hohe Rams se nachází ve středisku Ramsau am Dachstein a nabízí Wi-Fi zdarma a apartmány s kuchyní. Ubytování Haus Hohe Rams se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování ve městě Ramsau am Dachstein

Město Ramsau am Dachstein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 218 hotelů a ubytování ve městě Ramsau am Dachstein.