Hledat

Ubytování

Ubytování město Pusterwald

Ve městě Pusterwald (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pusterwald

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pusterwald

La vecchia Mesnerhaus

9,3

La vecchia Mesnerhaus

Ubytování (Prázdninové domy) La vecchia Mesnerhaus. La vecchia Mesnerhaus postavený v roce 1543 se nachází v centru města Pusterwald vedle malého potoka, 1043 metrů nad mořem, a nabízí apartmány s plně... Ubytování La vecchia Mesnerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Geissler

9,2

Chalet Geissler

Ubytování (Chata) Chalet Geissler. Geissler Chalet se nachází v klidné části obce Pusterwald a hostům nabízí ubytování v chatě zařízené v alpském stylu s vlastní koupelnou, zahradu, terasu s... Ubytování Chalet Geissler se nachází ve městě Assmann-Waldweg 3 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Danglmaier - Stallbauer

Ferienwohnungen Danglmaier - Stallbauer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Danglmaier - Stallbauer. Situated in Pusterwald in the Styria region, Ferienwohnungen Danglmaier - Stallbauer features accommodation with free private parking. Ubytování Ferienwohnungen Danglmaier - Stallbauer se nachází ve městě Pusterwald (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stallbauer 2

Apartment Stallbauer 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Stallbauer 2. Apartment Stallbauer 2 is located in Hinterwinkel. A fridge, an oven and a stovetop can be found in the kitchen. Ubytování Apartment Stallbauer 2 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnblick B&B

Haus Sonnblick B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Sonnblick B&B. Located in Pusterwald in the Styria region, Haus Sonnblick B&B provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Haus Sonnblick B&B se nachází ve městě Pusterwald (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haupt-Haus

Haupt-Haus

Ubytování (Prázdninový dům) Haupt-Haus. Haupt-Haus is located in Pusterwald and offers free bikes, a shared lounge and a garden. The holiday home features lake views and is 14 km from Lachtal. Ubytování Haupt-Haus se nachází ve městě Pusterwald (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stallbauer 1

Apartment Stallbauer 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Stallbauer 1. Apartment Stallbauer 1 is situated in Hinterwinkel. The apartment features 3 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a... Ubytování Apartment Stallbauer 1 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almland Hütte

Almland Hütte

Ubytování (Prázdninový dům) Almland Hütte. Located in Pusterwald in the Styria region, Almland Hütte features a terrace and garden views. Ubytování Almland Hütte se nachází ve městě Pusterwald (Rakousko - Štýrsko).

Stallbauer

Stallbauer

Ubytování (Apartmán) Stallbauer. Stallbauer is located in Hinterwinkel. This apartment comes with 3 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and a fridge. Ubytování Stallbauer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pusterwald

Město Pusterwald se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Pusterwald.