Hledat

Ubytování

Ubytování město Hohentauern

Ve městě Hohentauern (Rakousko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hohentauern

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hohentauern

Chalet Serenity

9,8

Chalet Serenity

Ubytování (Chata) Chalet Serenity. Situated in Hohentauern, Chalet Serenity features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Serenity se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Jürgen horn

9,8

Ferienwohnung Jürgen horn

UbytováníFerienwohnung Jürgen horn. Ferienwohnung Jürgen horn se nachází v Hohentauernu, 41 km od planetária Judenburg a 43 km od Der Wilde Berg - Wildpark Mautern. Ubytování Ferienwohnung Jürgen horn se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Appartements Edelraute

9,7

Appartements Edelraute

Ubytování (Apartmány) Appartements Edelraute. Appartements Edelraute se nachází 1,8 km od Hohentauernu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a saunou. Ubytování Appartements Edelraute se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Zum Arber

9,7

Zum Arber

Ubytování (Apartmán) Zum Arber. Zum Arber se nachází v Hohentauernu ve Štýrsku a nabízí balkon. 44 km od Bad Mitterndorfu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zum Arber se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Triebenstein

9,6

Chalet Triebenstein

Ubytování (Chata) Chalet Triebenstein. Chata Triebenstein se nachází v obci Hohentauern a nabízí masážní vanu i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chalet Triebenstein se nachází ve městě Almdorf 29 (Rakousko - Štýrsko).

Stailetta Hohentauern

9,6

Stailetta Hohentauern

Ubytování (Prázdninový dům) Stailetta Hohentauern. Situated in Hohentauern in the Styria region, Stailetta Hohentauern features a patio and garden views. Ubytování Stailetta Hohentauern se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Hamito

9,4

Chalet Hamito

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Hamito. Chalet Hamito se nachází v obci Hohentauern, 300 metrů od Hohentauern. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet Hamito se nachází ve městě Almdorf 43a (Rakousko - Štýrsko).

Hohentauern Chalet 25

9,4

Hohentauern Chalet 25

Ubytování (Chata) Hohentauern Chalet 25. Boasting a hot tub, Hohentauern Chalet 25 is set in Hohentauern. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Hohentauern Chalet 25 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Sternwarte

9,4

Chalet Sternwarte

Ubytování (Chata) Chalet Sternwarte. Chalet Sternwarte se nachází v Hohentauernu a nabízí zahradu a terasu. 43 km od Bad Mitterndorfu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Sternwarte se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Wooden Luxury Chalet 'Murmeltierhütte' in Hohentauern with Sauna

9,3

Wooden Luxury Chalet 'Murmeltierhütte' in Hohentauern with Sauna

Ubytování (Chata) Wooden Luxury Chalet 'Murmeltierhütte' in Hohentauern with Sauna. Wooden Luxury Chalet 'Murmeltierhütte' in Hohentauern with Sauna se nachází v Hohentauernu a nabízí vířivku. 43 km od Murau. Ubytování Wooden Luxury Chalet 'Murmeltierhütte' in Hohentauern with Sauna se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Hüttendorf Hohentauern - Dein Feriendomizil in den Bergen

9,3

Hüttendorf Hohentauern - Dein Feriendomizil in den Bergen

Ubytování (Prázdninové domy) Hüttendorf Hohentauern - Dein Feriendomizil in den Bergen. Hüttendorf Hohentauern - Dein Feriendomizil in den Bergen se nachází v Hohentauernu a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Hüttendorf Hohentauern - Dein Feriendomizil in den Bergen se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Elisabeth 1

9,3

Chalet Elisabeth 1

Ubytování (Chata) Chalet Elisabeth 1. Located in Hohentauern, Chalet Elisabeth 1 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Elisabeth 1 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

URIGES Chalet auf über 1250m +DAMPFBAD +NETFLIX!

9,3

URIGES Chalet auf über 1250m +DAMPFBAD +NETFLIX!

Ubytování (Horské chaty) URIGES Chalet auf über 1250m +DAMPFBAD +NETFLIX!. URIGES Chalet auf über 1250m +DAMPFBAD +NETFLIX se nachází pouhých 27 km od opatství Admont. Ubytování URIGES Chalet auf über 1250m +DAMPFBAD +NETFLIX! se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Apartments-Ferienwohnungen Berghof

9,1

Apartments-Ferienwohnungen Berghof

Ubytování (Apartmány) Apartments-Ferienwohnungen Berghof. Apartments-Ferienwohnungen Berghof se nachází 150 metrů od centra Hohentauernu a lyžařského areálu Ski Hohentauern. Ubytování Apartments-Ferienwohnungen Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Victor

9,1

Chalet Victor

Ubytování (Chata) Chalet Victor. Chalet Victor is set in Hohentauern. The property, housed in a building dating from 2012, offers free WiFi. Ubytování Chalet Victor se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

CHALET / URIGE Stamperlhütte auf ü. 1250m+DAMPFBAD

9,1

CHALET / URIGE Stamperlhütte auf ü. 1250m+DAMPFBAD

UbytováníCHALET / URIGE Stamperlhütte auf ü. 1250m+DAMPFBAD. CHALET / URIGE Stamperlhütte auf ü. 1250m+DAMPFBAD se nachází v Hohentauernu, 27 km od opatství Admont a 37 km od planetária Judenburg, a nabízí výhled do... Ubytování CHALET / URIGE Stamperlhütte auf ü. 1250m+DAMPFBAD se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Luxus Chalet Murmeltierhütte

9

Luxus Chalet Murmeltierhütte

UbytováníLuxus Chalet Murmeltierhütte. Luxus Chalet Murmeltierhütte se nachází v obci Hohentauern, 25 km od opatství Admont, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxus Chalet Murmeltierhütte se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Chocolat

9

Chalet Chocolat

Ubytování (Horské chaty) Chalet Chocolat. Chalet Chocolat se nachází v Hohentauernu ve Štýrsku a nabízí zahradu. 43 km od Bad Mitterndorfu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Chocolat se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Edelweiss

8,9

Chalet Edelweiss

Ubytování (Chata) Chalet Edelweiss. Located in Hohentauern, Chalet Edelweiss provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Alpenhotel Lanz

8,8

Alpenhotel Lanz

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Lanz. Alpenhotel Lanz se nachází v nadmořské výšce 1 275 metrů ve štýrské horské vesnici Hohentauern, jen 150 metrů od lyžařského vleku a běžkařských tratí. Ubytování Alpenhotel Lanz se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Feriendorf Tauerngast

8,8

Feriendorf Tauerngast

Ubytování (Prázdninový areál) Feriendorf Tauerngast. Feriendorf Tauerngast stojící na stráni ve výšce 1250 metrů nad mořem nabízí moderní chatky ve venkovském stylu postavené z přírodního dřeva. Ubytování Feriendorf Tauerngast se nachází ve městě Tauernstraße 37 (Rakousko - Štýrsko).

Almdorf Hohentauern by Alps Residence

8,8

Almdorf Hohentauern by Alps Residence

Ubytování (Horské chaty) Almdorf Hohentauern by Alps Residence. These Alpine-style chalets at 1,250 metres above sea level are located in the centre of Hohentauern, 300 metres from the ski slopes. Ubytování Almdorf Hohentauern by Alps Residence se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Quadrifoglio

8,8

Chalet Quadrifoglio

Ubytování (Chata) Chalet Quadrifoglio. Set in Hohentauern, Chalet Quadrifoglio offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Quadrifoglio se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Feriendorf Chalet Type A

8,7

Feriendorf Chalet Type A

Ubytování (Chata) Feriendorf Chalet Type A. Feriendorf Chalet Type A is located in Hohentauern. The chalet comes with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a fridge,... Ubytování Feriendorf Chalet Type A se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Triple

8,7

Chalet Triple

Ubytování (Chata) Chalet Triple. Set in Hohentauern, Chalet Triple offers accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views and is 37 km from Lachtal. Ubytování Chalet Triple se nachází ve městě Almdorf 66 (Rakousko - Štýrsko).

EXCLUSIVES Chalet an der SKIPISTE +Dampfbad +NETFLIX

8,4

EXCLUSIVES Chalet an der SKIPISTE +Dampfbad +NETFLIX

Ubytování (Chata) EXCLUSIVES Chalet an der SKIPISTE +Dampfbad +NETFLIX. Chata EXCLUSIVES an der SKIPISTE +Dampfbad +NETFLIX se nachází v Hohentauernu a nabízí restauraci, gril a terasu. 43 km od Bad Mitterndorfu. Ubytování EXCLUSIVES Chalet an der SKIPISTE +Dampfbad +NETFLIX se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Auszeit-Hohentauern

8,3

Auszeit-Hohentauern

Ubytování (Chata) Auszeit-Hohentauern. Auszeit-Hohentauern se nachází v Hohentauernu a nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. 43 km od Bad Mitterndorfu. Ubytování Auszeit-Hohentauern se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Almdorf 30

8,3

Chalet Almdorf 30

Ubytování (Chata) Chalet Almdorf 30. Chalet Almdorf 30 is located in Hohentauern. Guests staying at this chalet have access to free WiFi. Ubytování Chalet Almdorf 30 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Spatzennest

8,3

Spatzennest

Ubytování (Chata) Spatzennest. Spatzennest se nachází v Hohentauernu a nabízí restauraci, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. 43 km od Bad Mitterndorfu. Ubytování Spatzennest se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Chalet de Luxe

8,3

Chalet Chalet de Luxe

Ubytování (Chata) Chalet Chalet de Luxe. Featuring a hot tub, Chalet Chalet de Luxe is located in Hohentauern. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Chalet Chalet de Luxe se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Hohentauernhof

8,2

Hohentauernhof

Ubytování (Apartmány) Hohentauernhof. With mountain views, Hohentauernhof is set in Hohentauern and has free WiFi. Ubytování Hohentauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Feriendorf Hohentauern by Alps Residence

8

Feriendorf Hohentauern by Alps Residence

Ubytování (Prázdninový areál) Feriendorf Hohentauern by Alps Residence. Tyto dřevěné domy se nachází v přírodní rezervaci v srdci oblasti Rottenmannské Taury, v nadmořské výšce 1 250 metrů. Ubytování Feriendorf Hohentauern by Alps Residence se nachází ve městě Hohentauern 144 (Rakousko - Štýrsko).

Delicious chalet in Hohentauern with a sauna

Delicious chalet in Hohentauern with a sauna

Ubytování (Chata) Delicious chalet in Hohentauern with a sauna. Lahodná chata in Hohentauern with a sauna se nachází v Hohentauernu a nabízí zahradu a terasu. Windischgarsten leží 34 km daleko. Ubytování Delicious chalet in Hohentauern with a sauna se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Zirbenhütte

Zirbenhütte

Ubytování (Apartmán) Zirbenhütte. Zirbenhütte se nachází v Hohentauernu ve Štýrsku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 43 km od Bad Mitterndorfu. Ubytování Zirbenhütte se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Attractive Apartment in Hohentauern with Balcony

Attractive Apartment in Hohentauern with Balcony

Ubytování (Apartmán) Attractive Apartment in Hohentauern with Balcony. Attractive Apartment in Hohentauern with Balcony is situated in Hohentauern. Complimentary WiFi is provided throughout the property. Ubytování Attractive Apartment in Hohentauern with Balcony se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYC

Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYC

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYC. Boasting a spa bath, Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYC is situated in Hohentauern. Ubytování Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYC se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

MaRei-Hütte

MaRei-Hütte

Ubytování (Apartmán) MaRei-Hütte. MaRei-Hütte is located in Hohentauern and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování MaRei-Hütte se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area

Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area

Ubytování (Chata) Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area. Boasting a hot tub, Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area is set in Hohentauern. Ubytování Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Feriendorf Chalet Type B

Feriendorf Chalet Type B

Ubytování (Chata) Feriendorf Chalet Type B. Feriendorf Chalet Type B is located in Hohentauern. The chalet comes with 3 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a fridge,... Ubytování Feriendorf Chalet Type B se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet 45

Chalet 45

Ubytování (Chata) Chalet 45. Chalet 45 is set in Hohentauern. Guests have access to free WiFi. Ubytování Chalet 45 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Almdorf 23

Chalet Almdorf 23

Ubytování (Chata) Chalet Almdorf 23. Set in Hohentauern, Chalet Almdorf 23 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Almdorf 23 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Almdorf 24

Chalet Almdorf 24

Ubytování (Chata) Chalet Almdorf 24. Located in Hohentauern, Chalet Almdorf 24 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Almdorf 24 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414

Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414. Situated in Hohentauern in the Styria region, Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414 features accommodation with free private parking. Ubytování Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Hohentauern Chalet 6

Chalet Hohentauern Chalet 6

Ubytování (Chata) Chalet Hohentauern Chalet 6. Boasting a hot tub, Chalet Hohentauern Chalet 6 is set in Hohentauern. Ubytování Chalet Hohentauern Chalet 6 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Stunning apartment in Hohentauern with 1 Bedrooms and WiFi

Stunning apartment in Hohentauern with 1 Bedrooms and WiFi

UbytováníStunning apartment in Hohentauern with 1 Bedrooms and WiFi. Stunning apartment in Hohentauern with 1 Bedrooms and WiFi se nachází v Hohentauernu, pouhých 27 km od opatství Admont, a nabízí ubytování s výhledem na... Ubytování Stunning apartment in Hohentauern with 1 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Premium Chalet in Hohentauern with Jacuzzi

Premium Chalet in Hohentauern with Jacuzzi

Ubytování (Chata) Premium Chalet in Hohentauern with Jacuzzi. Premium Chalet in Hohentauern with Jacuzzi is set in Hohentauern. Ubytování Premium Chalet in Hohentauern with Jacuzzi se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování ve městě Hohentauern

Město Hohentauern se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Hohentauern.