Hledat

Ubytování

Ubytování město Hohentauern

Ve městě Hohentauern (Rakousko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hohentauern

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hohentauern

Chalet Serenity

9,8

Chalet Serenity

Ubytování (Chata) Chalet Serenity. Situated in Hohentauern, Chalet Serenity features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Serenity se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Edelraute

9,7

Appartements Edelraute

Ubytování (Apartmány) Appartements Edelraute. Appartements Edelraute se nachází 1,8 km od Hohentauernu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a saunou. Ubytování Appartements Edelraute se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stailetta Hohentauern

9,6

Stailetta Hohentauern

Ubytování (Prázdninový dům) Stailetta Hohentauern. Situated in Hohentauern in the Styria region, Stailetta Hohentauern features a patio and garden views. Ubytování Stailetta Hohentauern se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Triebenstein

9,6

Chalet Triebenstein

Ubytování (Chata) Chalet Triebenstein. Chata Triebenstein se nachází v obci Hohentauern a nabízí masážní vanu i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Chalet Triebenstein se nachází ve městě Almdorf 29 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hamito

9,4

Chalet Hamito

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Hamito. Chalet Hamito se nachází v obci Hohentauern, 300 metrů od Hohentauern. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet Hamito se nachází ve městě Almdorf 43a (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hohentauern Chalet 25

9,4

Hohentauern Chalet 25

Ubytování (Chata) Hohentauern Chalet 25. Boasting a hot tub, Hohentauern Chalet 25 is set in Hohentauern. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Hohentauern Chalet 25 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Elisabeth 1

9,3

Chalet Elisabeth 1

Ubytování (Chata) Chalet Elisabeth 1. Located in Hohentauern, Chalet Elisabeth 1 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Elisabeth 1 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments-Ferienwohnungen Berghof

9,1

Apartments-Ferienwohnungen Berghof

Ubytování (Apartmány) Apartments-Ferienwohnungen Berghof. Apartments-Ferienwohnungen Berghof se nachází 150 metrů od centra Hohentauernu a lyžařského areálu Ski Hohentauern. Ubytování Apartments-Ferienwohnungen Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Victor

9,1

Chalet Victor

Ubytování (Chata) Chalet Victor. Chalet Victor is set in Hohentauern. The property, housed in a building dating from 2012, offers free WiFi. Ubytování Chalet Victor se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Edelweiss

8,9

Chalet Edelweiss

Ubytování (Chata) Chalet Edelweiss. Located in Hohentauern, Chalet Edelweiss provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhotel Lanz

8,8

Alpenhotel Lanz

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Lanz. Alpenhotel Lanz se nachází v nadmořské výšce 1 275 metrů ve štýrské horské vesnici Hohentauern, jen 150 metrů od lyžařského vleku a běžkařských tratí. Ubytování Alpenhotel Lanz se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almdorf Hohentauern by Alps Residence

8,8

Almdorf Hohentauern by Alps Residence

Ubytování (Horské chaty) Almdorf Hohentauern by Alps Residence. These Alpine-style chalets at 1,250 metres above sea level are located in the centre of Hohentauern, 300 metres from the ski slopes. Ubytování Almdorf Hohentauern by Alps Residence se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf Tauerngast

8,8

Feriendorf Tauerngast

Ubytování (Prázdninový areál) Feriendorf Tauerngast. Feriendorf Tauerngast stojící na stráni ve výšce 1250 metrů nad mořem nabízí moderní chatky ve venkovském stylu postavené z přírodního dřeva. Ubytování Feriendorf Tauerngast se nachází ve městě Tauernstraße 37 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Quadrifoglio

8,8

Chalet Quadrifoglio

Ubytování (Chata) Chalet Quadrifoglio. Set in Hohentauern, Chalet Quadrifoglio offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Quadrifoglio se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Draxlerhaus

8,7

Gasthof Draxlerhaus

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Draxlerhaus. Gasthof Draxlerhaus se nachází v obci Hohentauern a nabízí lyžárnu, zahradu se sluneční terasou a restauraci. Ubytování Gasthof Draxlerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Feriendorf Chalet Type A

8,7

Feriendorf Chalet Type A

Ubytování (Chata) Feriendorf Chalet Type A. Feriendorf Chalet Type A is located in Hohentauern. The chalet comes with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a fridge,... Ubytování Feriendorf Chalet Type A se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Triple

8,7

Chalet Triple

Ubytování (Chata) Chalet Triple. Set in Hohentauern, Chalet Triple offers accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views and is 37 km from Lachtal. Ubytování Chalet Triple se nachází ve městě Almdorf 66 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonnhof

8,5

Hotel Sonnhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnhof. Hotel Sonnhof se nachází v Hohentauernu, 2,1 km od centra města. Ubytování Hotel Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Almdorf 30

8,3

Chalet Almdorf 30

Ubytování (Chata) Chalet Almdorf 30. Chalet Almdorf 30 is located in Hohentauern. Guests staying at this chalet have access to free WiFi. Ubytování Chalet Almdorf 30 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Chalet de Luxe

8,3

Chalet Chalet de Luxe

Ubytování (Chata) Chalet Chalet de Luxe. Featuring a hot tub, Chalet Chalet de Luxe is located in Hohentauern. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Chalet Chalet de Luxe se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hohentauernhof

8,2

Hohentauernhof

Ubytování (Apartmány) Hohentauernhof. With mountain views, Hohentauernhof is set in Hohentauern and has free WiFi. Ubytování Hohentauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf Hohentauern by Alps Residence

8

Feriendorf Hohentauern by Alps Residence

Ubytování (Prázdninový areál) Feriendorf Hohentauern by Alps Residence. Tyto dřevěné domy se nachází v přírodní rezervaci v srdci oblasti Rottenmannské Taury, v nadmořské výšce 1 250 metrů. Ubytování Feriendorf Hohentauern by Alps Residence se nachází ve městě Hohentauern 144 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panorama

7,2

Haus Panorama

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Panorama. Offering a garden, Pension Panorama offers accommodation in Hohentauern. Pension Panorama offers a sun terrace. Ski storage space is available on site. Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet 45

Chalet 45

Ubytování (Chata) Chalet 45. Chalet 45 is set in Hohentauern. Guests have access to free WiFi. Ubytování Chalet 45 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Almdorf 23

Chalet Almdorf 23

Ubytování (Chata) Chalet Almdorf 23. Set in Hohentauern, Chalet Almdorf 23 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Almdorf 23 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Almdorf 24

Chalet Almdorf 24

Ubytování (Chata) Chalet Almdorf 24. Located in Hohentauern, Chalet Almdorf 24 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Almdorf 24 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Attractive Apartment in Hohentauern with Balcony

Attractive Apartment in Hohentauern with Balcony

Ubytování (Apartmán) Attractive Apartment in Hohentauern with Balcony. Attractive Apartment in Hohentauern with Balcony is situated in Hohentauern. Complimentary WiFi is provided throughout the property. Ubytování Attractive Apartment in Hohentauern with Balcony se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414

Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414. Situated in Hohentauern in the Styria region, Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414 features accommodation with free private parking. Ubytování Holiday Homes Hohentauern/Steiermark 414 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf Chalet Type B

Feriendorf Chalet Type B

Ubytování (Chata) Feriendorf Chalet Type B. Feriendorf Chalet Type B is located in Hohentauern. The chalet comes with 3 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a fridge,... Ubytování Feriendorf Chalet Type B se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hohentauern Chalet 6

Chalet Hohentauern Chalet 6

Ubytování (Chata) Chalet Hohentauern Chalet 6. Boasting a hot tub, Chalet Hohentauern Chalet 6 is set in Hohentauern. Ubytování Chalet Hohentauern Chalet 6 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area

Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area

Ubytování (Chata) Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area. Boasting a hot tub, Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area is set in Hohentauern. Ubytování Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MaRei-Hütte

MaRei-Hütte

Ubytování (Apartmán) MaRei-Hütte. MaRei-Hütte is located in Hohentauern and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování MaRei-Hütte se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYC

Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYC

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYC. Boasting a spa bath, Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYC is situated in Hohentauern. Ubytování Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031005-FYC se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Tauernchalet

Holiday Home Tauernchalet

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tauernchalet. Situated in Hohentauern in the Styria region, Holiday Home Tauernchalet features a terrace and mountain views. Ubytování Holiday Home Tauernchalet se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Alegría

Chalet Alegría

Ubytování (Chata) Chalet Alegría. Situated in Hohentauern, Chalet Alegría features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Alegría se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alm Chalet Hohentauern

Alm Chalet Hohentauern

Ubytování (Chata) Alm Chalet Hohentauern. Alm Chalet Hohentauern is situated in Hohentauern. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Alm Chalet Hohentauern se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Apartment in Hohentauern with Sauna

Luxurious Apartment in Hohentauern with Sauna

Ubytování (Apartmán) Luxurious Apartment in Hohentauern with Sauna. Luxurious Apartment in Hohentauern with Sauna is set in Hohentauern. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Luxurious Apartment in Hohentauern with Sauna se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hohentauern 06

Holiday Home Hohentauern 06

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hohentauern 06. Holiday Home Hohentauern 06 is situated in Hohentauern. Ubytování Holiday Home Hohentauern 06 se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Hohentauern

Panorama Hohentauern

Ubytování (Chata) Panorama Hohentauern. Boasting a spa bath, Panorama Hohentauern is set in Hohentauern. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Panorama Hohentauern se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury holiday home in Steiermark, with terrace

Luxury holiday home in Steiermark, with terrace

Ubytování (Chata) Luxury holiday home in Steiermark, with terrace. Boasting accommodation with a terrace, Luxury holiday home in Steiermark, with terrace is located in Hohentauern. Ubytování Luxury holiday home in Steiermark, with terrace se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious Apartment in Hohentauern with Sauna

Luxurious Apartment in Hohentauern with Sauna

Ubytování (Apartmán) Luxurious Apartment in Hohentauern with Sauna. Luxurious Apartment in Hohentauern with Sauna is located in Hohentauern. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Luxurious Apartment in Hohentauern with Sauna se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Chalet Bellevue 1

Chalet Chalet Bellevue 1

Ubytování (Chata) Chalet Chalet Bellevue 1. Set in Hohentauern, Chalet Chalet Bellevue 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Chalet Bellevue 1 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Domus Magnus

Chalet Domus Magnus

Ubytování (Chata) Chalet Domus Magnus. Chalet Domus Magnus je horská chata situovaná v Hohentauernu. Nabízí vířivku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalet Domus Magnus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Maracaibo Iii

Chalet Maracaibo Iii

Ubytování (Chata) Chalet Maracaibo Iii. Set in Hohentauern, Chalet Maracaibo Iii offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Maracaibo Iii se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031006-FYA

Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031006-FYA

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031006-FYA. Featuring a spa bath, Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031006-FYA is located in Hohentauern. Ubytování Holiday resort Almdorf Hohentauern Hohentauern im Murtal - OSM031006-FYA se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area

Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area

Ubytování (Chata) Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area. Boasting a hot tub, Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area is set in Hohentauern. Ubytování Wonderful chalet in Hohentauern, close to the Hohentauern skiing area se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Premium Chalet in Hohentauern with Jacuzzi

Premium Chalet in Hohentauern with Jacuzzi

Ubytování (Chata) Premium Chalet in Hohentauern with Jacuzzi. Premium Chalet in Hohentauern with Jacuzzi is set in Hohentauern. Ubytování Premium Chalet in Hohentauern with Jacuzzi se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hohentauern 05

Holiday Home Hohentauern 05

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hohentauern 05. Holiday Home Hohentauern 05 is set in Hohentauern. This holiday home is fitted with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a fridge and a stovetop. Ubytování Holiday Home Hohentauern 05 se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Hohentauern 08

Holiday Home Hohentauern 08

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Hohentauern 08. Prázdninový dům Hohentauern 08 se nachází v Hohentauernu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. V prázdninovém domě je také obývací pokoj s TV. Ubytování Holiday Home Hohentauern 08 se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxus Chalet mit Wellness

Luxus Chalet mit Wellness

Ubytování (Chata) Luxus Chalet mit Wellness. Luxus Chalet mit Wellness is set in Hohentauern and offers a restaurant, a garden and ski-to-door access. Ubytování Luxus Chalet mit Wellness se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tauern-Hütt'n

Tauern-Hütt'n

Ubytování (Prázdninový dům) Tauern-Hütt'n. Located in Hohentauern in the Styria region, Tauern-Hütt'n has a patio and garden views. Ubytování Tauern-Hütt'n se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hohentauern

Město Hohentauern se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Hohentauern.