Hledat

Ubytování

Ubytování město Radmer an der Hasel

Ve městě Radmer an der Hasel (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Radmer an der Hasel

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Radmer an der Hasel

Ferienhaus Radmer

9,7

Ferienhaus Radmer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Radmer. Ferienhaus Radmer se nachází v obci Radmer an der Hasel a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Ferienhaus Radmer se nachází ve městě Radmer an der Hasel 16b (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Radmer

9,6

Ferienwohnung Radmer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Radmer. Ferienwohnung Radmer se nachází ve městě Radmer an der Hasel. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Součástí apartmánu je ložnice, kuchyň se sporákem a také koupelna. Ubytování Ferienwohnung Radmer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Gasthof Zum Lugauer

9,3

Gasthof Zum Lugauer

Ubytování (Penzion) Gasthof Zum Lugauer. Gasthof Zum Lugauer se nachází v obci Radmer an der Hasel a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Zum Lugauer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blockhütte Radmer

Blockhütte Radmer

Ubytování (Chata) Blockhütte Radmer. Situated in Radmer an der Hasel in the Styria region, Blockhütte Radmer has a balcony and mountain views. Ubytování Blockhütte Radmer se nachází ve městě Radmer an der Hasel (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Radmer an der Hasel

Město Radmer an der Hasel se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Radmer an der Hasel.