Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Marein bei Knittelfeld

Ve městě Sankt Marein bei Knittelfeld (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Marein bei Knittelfeld

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Marein bei Knittelfeld

Haus Katrin

9,8

Haus Katrin

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Katrin. Haus Katrin se nachází v Sankt Marein bei Knittelfeld a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Haus Katrin se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hochfelner

9,8

Ferienhaus Hochfelner

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hochfelner. Ferienhaus Hochfelner nabízí ubytování se zařízenou verandou, infračervenou kabinou, krytým parkovacím stáním a dětskou hernou v obci Sankt Marein bei... Ubytování Ferienhaus Hochfelner se nachází ve městě Fressenberg 6 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hochfelner - Stockerhof

9,2

Hochfelner - Stockerhof

Ubytování (Farma) Hochfelner - Stockerhof. Farma Hochfelner - Stöckerhof se nachází na malebném odlehlém místě ve Fressenbergu, 4 km od centra obce Sankt Marein. Ubytování Hochfelner - Stockerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatzimmer Kummer

8,8

Privatzimmer Kummer

Ubytování (Privát) Privatzimmer Kummer. Ubytování v soukromí Privatzimmer Kummer se nachází v Sankt Marein bei Knittelfeld, 10 km od lyžařského areálu Gaal a 15 km od závodního okruhu Red Bull... Ubytování Privatzimmer Kummer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rappitsch

Apartment Rappitsch

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Rappitsch. Apartment Rappitsch is situated in Sankt Marein bei Knittelfeld. This property offers access to free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytování Apartment Rappitsch se nachází ve městě Sankt Marein bei Knittelfeld (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Marein bei Knittelfeld

Město Sankt Marein bei Knittelfeld se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Sankt Marein bei Knittelfeld.