Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Lorenzen im Mürztal

Ve městě Sankt Lorenzen im Mürztal (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Lorenzen im Mürztal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Lorenzen im Mürztal

Lorenzer Schlafstubn/Haus Wanderl

9,8

Lorenzer Schlafstubn/Haus Wanderl

Ubytování (Bed and breakfast) Lorenzer Schlafstubn/Haus Wanderl. Situated in Sankt Lorenzen im Mürztal, 13 km from Bruck an der Mur, Lorenzer Schlafstubn/Haus Wanderl features a restaurant and free WiFi. Ubytování Lorenzer Schlafstubn/Haus Wanderl se nachází ve městě Sankt Lorenzen im Mürztal (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roanwirt

9,3

Roanwirt

Ubytování (Hotel) Roanwirt. Roanwirt se nachází ve městečku Sankt Lorenzen im Mürztal a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, turecké lázně a restauraci. Ubytování bylo postaveno v roce 2005. Ubytování Roanwirt se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lorenzer Schlafstubn

9,1

Lorenzer Schlafstubn

Ubytování (Penzion) Lorenzer Schlafstubn. Lorenzer Schlafstubn se nachází v Mürzhofen (St Lorenzen) a nabízí útulné pokoje v horském stylu s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lorenzer Schlafstubn se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Lorenzen im Mürztal

Město Sankt Lorenzen im Mürztal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Sankt Lorenzen im Mürztal.