Hledat

Ubytování

Ubytování město Planneralm

Ve městě Planneralm (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Planneralm

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Planneralm

Appartement Alpenrauschen

9,9

Appartement Alpenrauschen

Ubytování (Apartmán) Appartement Alpenrauschen. Appartement Alpenrauschen se nachází v Planneralmu, 12 km od Trapani. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Appartement Alpenrauschen se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seebachhaus

9,2

Seebachhaus

Ubytování (Apartmány) Seebachhaus. Seebachhaus se nachází v lyžařském středisku Planneralm, 29 km od horské obce Tauplitz, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Seebachhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Tauernhaus Appartment

9,2

Tauernhaus Appartment

Ubytování (Aparthotel) Tauernhaus Appartment. Tauernhaus Appartment se nachází ve středisku Planneralm, 29 km od skiareálu Tauplitz a nabízí restauraci i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tauernhaus Appartment se nachází ve městě Planneralm (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgut Hotel Plannerhof

5,4

Landgut Hotel Plannerhof

Ubytování (Hotel) Landgut Hotel Plannerhof. Landgut Hotel Plannerhof se nachází v Planneralmu. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, prodej skipasů, restauraci, bar, hammam a zábavní večerní program. Ubytování Landgut Hotel Plannerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung 11 Planneralm

Ferienwohnung 11 Planneralm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung 11 Planneralm. Ferienwohnung 11 Planneralm is situated in Planneralm and offers a terrace. The accommodation is 39 km from Schladming. Ubytování Ferienwohnung 11 Planneralm se nachází ve městě Planneralm (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familien und Jugendhotel Gstemmerblick

Familien und Jugendhotel Gstemmerblick

Ubytování (Hotel) Familien und Jugendhotel Gstemmerblick. Set in Planneralm, Familien und Jugendhotel Gstemmerblick features a restaurant, bar, ski-to-door access, and free WiFi. Ubytování Familien und Jugendhotel Gstemmerblick se nachází ve městě Planneralm (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Planneralm

Appartementhaus Planneralm

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Planneralm. Located in Planneralm, 29 km from Tauplitz, Appartementhaus Planneralm provides ski-to-door access and free WiFi. Ubytování Appartementhaus Planneralm se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Planneralm 32 Ferienwohnung

Planneralm 32 Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Planneralm 32 Ferienwohnung. Planneralm 32 Ferienwohnung se nachází v lyžařské oblasti Planneralm. Z apartmánu je výhled na hory a stojí 29 km od Tauplitzu. Ubytování Planneralm 32 Ferienwohnung se nachází ve městě Planneralm (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sportpension Reiter

Hotel Sportpension Reiter

Ubytování (Hotel) Hotel Sportpension Reiter. Located in Planneralm, Hotel Sportpension Reiter features 3 accommodation with private balconies. Ubytování Hotel Sportpension Reiter se nachází ve městě Planneralm (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Planneralm

Město Planneralm se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Planneralm.