Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Blasen

Ve městě Sankt Blasen (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Blasen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Blasen

Ferienwohnung Hobelleitner

9,8

Ferienwohnung Hobelleitner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hobelleitner. Ferienwohnung Hobelleitner offers accommodation in Sankt Blasen, 49 km from Bad Kleinkirchheim and 38 km from Turracher Hohe. Ubytování Ferienwohnung Hobelleitner se nachází ve městě Sankt Blasen (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hobelleitner

9,7

Gästehaus Hobelleitner

Ubytování (Penzion) Gästehaus Hobelleitner. Featuring free WiFi throughout the property, Gästehaus Hobelleitner offers accommodation in Sankt Blasen, 49 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytování Gästehaus Hobelleitner se nachází ve městě Sankt Blasen (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Kirchmoar

9,6

Gasthof Kirchmoar

Ubytování (Apartmány) Gasthof Kirchmoar. Gasthof Kirchmoar se nachází v Sankt Blasenu a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Kirchmoar se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Maxi

9,5

Ferienhaus Maxi

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Maxi. Prázdninový dům Ferienhaus Maxi se nachází v obci Sankt Blasen, 49 km od města Bad Kleinkirchheim. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Ferienhaus Maxi se nachází ve městě Sankt Blasen (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Grebenec

8,9

Apartments Grebenec

Ubytování (Apartmán) Apartments Grebenec. Apartments Grebenec is located in Sankt Blasen and offers a restaurant, a garden and a terrace. The accommodation is 3. Ubytování Apartments Grebenec se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment im Drahtzughaus, Dachgeschoss

Apartment im Drahtzughaus, Dachgeschoss

Ubytování (Apartmán) Apartment im Drahtzughaus, Dachgeschoss. Apartment im Drahtzughaus, Dachgeschoss is located in Sankt Blasen. The apartment features river views and is 3.3 km from Sankt Lambrecht. Ubytování Apartment im Drahtzughaus, Dachgeschoss se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Blasen

Město Sankt Blasen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Sankt Blasen.