Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Aussee

Ve městě Bad Aussee (Rakousko) máme celkem 61 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Aussee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Aussee

Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee

10

Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee. Set in Bad Aussee in the Styria region, Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee features a patio and river views. Ubytování Ferienwohnung Narzisse - City Appartement im Kurpark Bad Aussee se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stangl

10

Haus Stangl

Ubytování (Apartmány) Haus Stangl. Situated 3.3 km from Narzissen Bad Aussee, Haus Stangl features accommodation in Bad Aussee. The nearest airport is Salzburg W. A. Ubytování Haus Stangl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Am Straußenbühel

9,9

Ferienwohnung Am Straußenbühel

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Am Straußenbühel. Apartmán Ferienwohnung Am Straußenbühel se nachází ve štýrském městečku Bad Aussee a nabízí balkon. Ubytování Ferienwohnung Am Straußenbühel se nachází ve městě Bad Aussee (Rakousko - Štýrsko).

Ausseer Chalet (nahe Hallstatt), Ferienhaus

9,9

Ausseer Chalet (nahe Hallstatt), Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Ausseer Chalet (nahe Hallstatt), Ferienhaus. Tato chata se nachází na kraji měst Bad Aussee, 3 km od jezera Grundl a 5 km od jezera Altaussee, a nabízí panoramatický výhled na hory a dobře upravenou... Ubytování Ausseer Chalet (nahe Hallstatt), Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Loserblick

9,9

Ferienwohnung Loserblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Loserblick. Featuring garden views, Ferienwohnung Loserblick provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.4 km from Narzissen Bad Aussee. Ubytování Ferienwohnung Loserblick se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Klein&Fein

9,8

Ferienwohnung Klein&Fein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klein&Fein. Featuring city views, Ferienwohnung Klein&Fein provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.9 km from Narzissen Bad Aussee. Ubytování Ferienwohnung Klein&Fein se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Brennerlacke

9,8

Ferienwohnungen Brennerlacke

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Brennerlacke. Ferienwohnungen Brennerlacke has garden views, free WiFi and free private parking, set in Bad Aussee, less than 1 km from Narzissen Bad Aussee. Ubytování Ferienwohnungen Brennerlacke se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpencottage Bad Aussee

9,8

Alpencottage Bad Aussee

Ubytování (Apartmán) Alpencottage Bad Aussee. Alpencottage Bad Aussee se nachází v nádherné krajině oblasti Salzkammergut, 800 metrů od termálních lázní Narzissen Bad Aussee. Ubytování Alpencottage Bad Aussee se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung "Kaiserblick"

9,8

Ferienwohnung "Kaiserblick"

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung "Kaiserblick". Ferienwohnung "Kaiserblick" se nachází v Bad Ausee, nedaleko wellness rezortu Narzissen Bad Aussee, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Ferienwohnung "Kaiserblick" se nachází ve městě Wohnung W C 13 (Rakousko - Štýrsko).

Feine Herbergen Maria Magdelena

9,7

Feine Herbergen Maria Magdelena

Ubytování (Apartmán) Feine Herbergen Maria Magdelena. Feine Herbergen Maria Magdelena is located in Bad Aussee. It is situated 1.7 km from Narzissen Bad Aussee and features a shared kitchen. Ubytování Feine Herbergen Maria Magdelena se nachází ve městě Chlumeckypl. 44 II (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ausseer Kleeblatt

9,7

Ausseer Kleeblatt

Ubytování (Apartmány) Ausseer Kleeblatt. Located in Bad Aussee in the Styria region and Narzissen Bad Aussee reachable within 1. Ubytování Ausseer Kleeblatt se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment an der Traun

9,7

Apartment an der Traun

Ubytování (Apartmán) Apartment an der Traun. Apartment an der Traun se nachází v apartmánovém komplexu s lyžárnou ve štýrské obci Bad Aussee, 1,5 km od lázní Narzissen Bad Aussee. Ubytování Apartment an der Traun se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lerchenreith

9,7

Haus Lerchenreith

Ubytování (Privát) Haus Lerchenreith. Boasting a garden, water sports facilities, and a terrace, Haus Lerchenreith provides accommodation in Bad Aussee with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Lerchenreith se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalßnhof

9,6

Kalßnhof

Ubytování (Apartmán) Kalßnhof. Kalßnhof nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu s výhledem na okolní hory, zahradu k relaxaci a sluneční terasu, na které se můžete opalovat. Ubytování Kalßnhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Traunmühle

9,6

Die Traunmühle

Ubytování (Apartmán) Die Traunmühle. Tento tradiční statek ze 17. století se nachází v oblasti Solná Komora, pouhé 3 km od Bad Aussee a 1 km od jezera Grundlsee. Ubytování Die Traunmühle se nachází ve městě Grundlseer Straße 11 (Rakousko - Štýrsko).

Waldruhe - Bett, Frühstück & ein Lächeln

9,6

Waldruhe - Bett, Frühstück & ein Lächeln

Ubytování (Bed and breakfast) Waldruhe - Bett, Frühstück & ein Lächeln. Waldruhe - Bett, Frühstück & ein Lächeln se nachází v Bad Aussee ve Štýrsku, 3,3 km od rezortu Narzissen Bad Aussee, a nabízí výbavu pro vodní sporty a... Ubytování Waldruhe - Bett, Frühstück & ein Lächeln se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A&Z Apartment Dachsteinblick

9,6

A&Z Apartment Dachsteinblick

Ubytování (Apartmán) A&Z Apartment Dachsteinblick. A&Z Apartment Dachsteinblick is situated in Bad Aussee. It is located 2.3 km from Narzissen Bad Aussee and provides free WiFi and free private parking. Ubytování A&Z Apartment Dachsteinblick se nachází ve městě Bad Aussee (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Hoferhaus

9,6

Apartments Hoferhaus

Ubytování (Privát) Apartments Hoferhaus. Appartements Hoferhaus s bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Bad Aussee, pouhých 1,3 km od wellness rezortu Narzissen Bad Aussee. Ubytování Apartments Hoferhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stenitzer

9,6

Haus Stenitzer

Ubytování (Apartmán) Haus Stenitzer. Haus Stenitzer se nachází na klidném místě 1 km od centra Bad Aussee a 2,5 km od jezera Altaussee. Ubytování Haus Stenitzer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Stangl - Hof

9,6

Stangl - Hof

Ubytování (Apartmány) Stangl - Hof. Stangl - Hof se nachází 3 km od centra města Bad Aussee. Je obklopen přírodou a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na hory. Ubytování Stangl - Hof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Angerer

9,6

Apartment Angerer

Ubytování (Apartmány) Apartment Angerer. Apartment Angerer jsou apartmány situované v Bad Aussee, 1,1 km od Narzissenu Bad Aussee. Ubytování Apartment Angerer se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A&Z Apartment Siegl

9,6

A&Z Apartment Siegl

Ubytování (Apartmány) A&Z Apartment Siegl. A&Z Apartment Siegl se nachází 2,5 km od Narzissen Bad Aussee. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování A&Z Apartment Siegl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kirchschlager

9,6

Ferienwohnung Kirchschlager

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kirchschlager. Apartmán Ferienwohnung Kirchschlager se nachází ve městě Bad Aussee, 5 km od lázeňského a wellness centra Narzissen Bad Aussee, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Ferienwohnung Kirchschlager se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Susanne Hillbrand

9,6

Ferienwohnung Susanne Hillbrand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Susanne Hillbrand. Ferienwohnung Susanne Hillbrand nabízí ubytování s terasou s výhledem na hory, přibližně 3,4 km od Narzissen Bad Aussee. Ubytování Ferienwohnung Susanne Hillbrand se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus an der Traun

9,6

Haus an der Traun

Ubytování (Apartmán) Haus an der Traun. Haus an der Traun se nachází ve městě Bad Aussee, 11 km od muzea Hallstatt. Ubytování Haus an der Traun se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"Gletscherblick"

9,5

"Gletscherblick"

Ubytování (Apartmán) "Gletscherblick". Apartmán Gletscherblick se nachází asi 2,1 km od rezortu Narzissen Bad Aussee a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén, terasu a neplacené soukromé... Ubytování "Gletscherblick" se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sabine und Thomas Peer

9,5

Ferienwohnung Sabine und Thomas Peer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sabine und Thomas Peer. Ferienwohnung Sabine und Thomas Peer se nachází v Bad Aussee, jen 4 km od Narzissen Bad Aussee. Ubytování Ferienwohnung Sabine und Thomas Peer se nachází ve městě Bad Aussee (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die alte Salzvilla

9,5

Die alte Salzvilla

Ubytování (Venkovský dům) Die alte Salzvilla. Featuring garden views, Die alte Salzvilla is located in Bad Aussee, around 2.7 km from Narzissen Bad Aussee. Ubytování Die alte Salzvilla se nachází ve městě Bahnhofstrasse 76 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Haus Schatzl

9,5

Ferienwohnungen Haus Schatzl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Haus Schatzl. Boasting a garden and water sports facilities, Ferienwohnungen Haus Schatzl provides accommodation in Bad Aussee with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnungen Haus Schatzl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivkadan

9,5

Apartment Ivkadan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivkadan. Apartment Ivkadan se nachází v Bad Aussee, nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady, jízdní kola zdarma a zahradu s grilem. Ubytování Apartment Ivkadan se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alpenhof

9,5

Pension Alpenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Alpenhof. Pension Alpenhof se nachází 500 metrů od centra Bad Aussee, je obklopen zahradou a jeho součástí je společenská místnost a sluneční terasa. Ubytování Pension Alpenhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Feine Herbergen Stephanie

9,5

Feine Herbergen Stephanie

Ubytování (Apartmán) Feine Herbergen Stephanie. Boasting lake views, Feine Herbergen Stephanie provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Narzissen Bad Aussee. Ubytování Feine Herbergen Stephanie se nachází ve městě Chlumeckyplatz 44 1.Stock (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

G'sund & Natur Hotel Die Wasnerin

9,4

G'sund & Natur Hotel Die Wasnerin

Ubytování (Hotel) G'sund & Natur Hotel Die Wasnerin. Tento 4hvězdičkový superior hotel se nachází uprostřed úchvatné krajiny v oblasti Salzkammergut ve Štýrsku. Ubytování G'sund & Natur Hotel Die Wasnerin se nachází ve městě Sommersbergseestraße 19 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhang 191/C1

9,3

Sonnenhang 191/C1

Ubytování (Apartmán) Sonnenhang 191/C1. Sonnenhang 191/C1 se nachází se ve městě Bad Aussee ve Štýrsku, v budově z roku 1974, 2 km od lázeňského centra Narzissen Bad Aussee. Ubytování Sonnenhang 191/C1 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Frühstückspension Aussee- Josefinum

9,3

Frühstückspension Aussee- Josefinum

Ubytování (Bed and breakfast) Frühstückspension Aussee- Josefinum. Frühstückspension Aussee-Josefinum se nachází ve městě Bad Aussee a nabízí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradu. Ubytování Frühstückspension Aussee- Josefinum se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Familie Haupt

9,2

Apartment Familie Haupt

Ubytování (Apartmány) Apartment Familie Haupt. Apartment Familie Haupt se nachází v Bad Aussee, 700 metrů od hotelu Narzissen Bad Aussee, a nabízí bezplatné WiFi. Ubytování Apartment Familie Haupt se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ausseerland - willkommen bei Freunden

9,1

Apartment Ausseerland - willkommen bei Freunden

Ubytování (Apartmány) Apartment Ausseerland - willkommen bei Freunden. Apartment Ausseerland - willkommen bei Freunden se nachází v Bad Aussee, pouhých 3,9 km od wellness centra Narzissen. Ubytování Apartment Ausseerland - willkommen bei Freunden se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Narzissen Vital Resort Bad Aussee

9,1

Narzissen Vital Resort Bad Aussee

Ubytování (Hotel) Narzissen Vital Resort Bad Aussee. Narzissen Vital Bad Aussee, propojený s lázněmi Narzissenbad, se nachází 1,5 km od centra města Bad Aussee. Ubytování Narzissen Vital Resort Bad Aussee se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laimerhof

9,1

Laimerhof

Ubytování (Farma) Laimerhof. Farma Laimerhof se nachází ve městě Bad Aussee, 3,2 km od lázní Narzissen Bad Aussee, a nabízí ubytování se vstupem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Laimerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oase Berta

9

Oase Berta

Ubytování (Aparthotel) Oase Berta. Aparthotel Oase Berta se nachází 15 minut chůze od centra města Bad Aussee, uprostřed venkovské krajiny. Ubytování Oase Berta se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus AnnaPlochl

8,9

Haus AnnaPlochl

Ubytování (Bed and breakfast) Haus AnnaPlochl. Set just 1.1 km from Narzissen Bad Aussee, Haus AnnaPlochl offers accommodation in Bad Aussee with access to a shared lounge, a garden, as well as room... Ubytování Haus AnnaPlochl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kirchengasse 162 - Alte Post

8,9

Kirchengasse 162 - Alte Post

Ubytování (Apartmán) Kirchengasse 162 - Alte Post. Ubytování Kirchengasse 162 se nachází ve městě Bad Aussee. Ubytování Kirchengasse 162 - Alte Post se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alps View City Center Apartment

8,8

Alps View City Center Apartment

Ubytování (Apartmán) Alps View City Center Apartment. Apartmán Alps View City Center se nachází v Bad Aussee, 1,8 km od ubytování. V domě je lyžárna a v okolí se můžete věnovat lyžování. Letiště W.A. Ubytování Alps View City Center Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

SPA Hotel Erzherzog Johann

8,7

SPA Hotel Erzherzog Johann

Ubytování (Hotel) SPA Hotel Erzherzog Johann. Hotel Erzherzog Johann se těší poklidné poloze v centru města Bad Aussee ležícího ve štýrské části regionu Solná komora a nabízí pokoje s balkonem i... Ubytování SPA Hotel Erzherzog Johann se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Alpine Appartments Ausseerland

8,7

Alpine Appartments Ausseerland

Ubytování (Apartmány) Alpine Appartments Ausseerland. Apartmány Alpine Appartments Ausseerland se nacházejí ve městě Bad Aussee a nabízejí zahradu a výhled na hory. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Alpine Appartments Ausseerland se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnung Alpencottage

8,6

Wohnung Alpencottage

Ubytování (Apartmán) Wohnung Alpencottage. Wohnung Alpencottage nabízí ubytování v Bad Aussee, 2,4 km od rezortu Narzissen Bad Aussee. Ubytování Wohnung Alpencottage se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Staud'nwirt

8,5

Gasthof Staud'nwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Staud'nwirt. Útulný rodinný hotel Gasthof Staud´nwirt se nachází mezi městy Bad Aussee a Grundlsee a nabízí atraktivní podmínky pro rodiny s dětmi a možnost cyklistiky,... Ubytování Gasthof Staud'nwirt se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JUFA Hotel Bad Aussee

8,4

JUFA Hotel Bad Aussee

Ubytování (Hotel) JUFA Hotel Bad Aussee. JUFA Bad Aussee Hotel se nachází nedaleko centra města Bad Aussee, v srdci štýrské části Solné komory. Ubytování JUFA Hotel Bad Aussee se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blaue Traube

8,4

Blaue Traube

Ubytování (Hotel) Blaue Traube. Blaue Traube v Bad Aussee se nachází 300 metrů od nejbližší zastávky skibusu a nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách, volný přístup do... Ubytování Blaue Traube se nachází ve městě Bad Aussee (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dachsteinblick

8,2

Dachsteinblick

Ubytování (Apartmán) Dachsteinblick. Tento apartmán se nachází v Bad Ausee, 900 metrů od lázní Narzissen Bad Aussee, a nabízí terasu, zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Dachsteinblick se nachází ve městě Lerchenreith 180 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalßwirt

8,2

Kalßwirt

Ubytování (Penzion) Kalßwirt. Gasthof Kalsswirt se nachází na klidném místě Unterkainisch u města Bad Aussee, 10 minut chůze od centra města Bad Aussee. Ubytování Kalßwirt se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bad Aussee

Město Bad Aussee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 61 hotelů a ubytování ve městě Bad Aussee.