Hledat

Ubytování

Ubytování město Proleb

Ve městě Proleb (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Proleb

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Proleb

Landhaus Kügler-Eppich

9,1

Landhaus Kügler-Eppich

Ubytování (Penzion) Landhaus Kügler-Eppich. Rodinný Landhaus Kügler-Eppich se nachází na malebném místě u řeky Mur, 5 km od Leobenu a 10 km od Bruck an der Mur. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Landhaus Kügler-Eppich se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Scheer

8,7

Gästehaus Scheer

Ubytování (Privát) Gästehaus Scheer. Located in Proleb, 46 km from Zeltweg, Gästehaus Scheer provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Gästehaus Scheer se nachází ve městě Eichenwaldsiedlung 23 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sonnenhorst

Ferienhaus Sonnenhorst

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Sonnenhorst. Boasting a garden, Ferienhaus Sonnenhorst features accommodation in Proleb with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Sonnenhorst se nachází ve městě Landesstrasse 7 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Proleb

Město Proleb se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Proleb.