Hledat

Ubytování

Ubytování město Puch bei Weiz

Ve městě Puch bei Weiz (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Puch bei Weiz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Puch bei Weiz

Obstbauernhof Planner

9,4

Obstbauernhof Planner

Ubytování (Bed and breakfast) Obstbauernhof Planner. Situated in Puch bei Weiz in the Styria Region, 28 km from Graz, Obstbauernhof Planner features a barbecue and children's playground. Ubytování Obstbauernhof Planner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wirtshaus Meißl

9,2

Wirtshaus Meißl

Ubytování (Hotel) Wirtshaus Meißl. Wirtshaus Meißl has a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and garden in Puch bei Weiz. Ubytování Wirtshaus Meißl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familienhotel zum Kirchenwirt-Hofer

8,7

Familienhotel zum Kirchenwirt-Hofer

Ubytování (Hotel) Familienhotel zum Kirchenwirt-Hofer. Tradiční hotel Kirchenwirt se nachází uprostřed jablečných sadů Jižního Štýrska, v centru vesnice Puch. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Ubytování Familienhotel zum Kirchenwirt-Hofer se nachází ve městě Puch 2 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Puch bei Weiz

Město Puch bei Weiz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Puch bei Weiz.