Hledat

Ubytování

Ubytování město Premstätten

Ve městě Premstätten (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Premstätten

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Premstätten

Haus Steirer am Kaiserwald

9,4

Haus Steirer am Kaiserwald

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Steirer am Kaiserwald. Haus Steirer am Kaiserwald se nachází v Unterpremstättenu, 14 km od Štýrského Hradce. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Haus Steirer am Kaiserwald se nachází ve městě Premstätten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PM-Apart-Unterpremstätten

9,3

PM-Apart-Unterpremstätten

Ubytování (Apartmán) PM-Apart-Unterpremstätten. PM-Apart-Unterpremstätten se nachází v Unterpremstättenu, 2,5 km od rekreačního střediska Schwarzl See a v oblasti, kde si můžete užít pěší turistiku. Ubytování PM-Apart-Unterpremstätten se nachází ve městě Premstätten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Urdlwirt

9,2

Hotel Restaurant Urdlwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Urdlwirt. Hotel Reif - Urdlwirt se těší klidné poloze 1 km od dálnice A2 a 12 km od centra Štýrského Hradce. Ubytování Hotel Restaurant Urdlwirt se nachází ve městě Premstätten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ramada Graz

8,6

Hotel Ramada Graz

Ubytování (Hotel) Hotel Ramada Graz. Hotel Ramada Graz byl renovován v roce 2018. Nachází se nedaleko dálnic A9 a A2 na jihu Grazu, pouhých 15 minut jízdy od centra města a 8 minut jízdy od... Ubytování Hotel Ramada Graz se nachází ve městě Premstätten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Arkadenhof

8,5

Pension Arkadenhof

Ubytování (Penzion) Pension Arkadenhof. Pension Arkadenhof se nachází v centru obce Unterpremstätten, 3 km od volnočasového centra Schwarzlsee. Ubytování Pension Arkadenhof se nachází ve městě Premstätten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Der Stockinger

7,4

Hotel Der Stockinger

Ubytování (Hotel) Hotel Der Stockinger. Hotel Der Stockinger se nachází na klidném místě plném zeleně a přesto v centru, 20 minut jízdy jižně od Štýrského Hradce a 1 km od rekreačního střediska... Ubytování Hotel Der Stockinger se nachází ve městě Premstätten (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Premstätten

Město Premstätten se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Premstätten.