Hledat

Ubytování

Ubytování město Ratsch an der Weinstraße

Ve městě Ratsch an der Weinstraße (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ratsch an der Weinstraße

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ratsch an der Weinstraße

Weingut-Gästezimmer UHL

9,8

Weingut-Gästezimmer UHL

Ubytování (Venkovský dům) Weingut-Gästezimmer UHL. Situated in Ratsch an der Weinstraße, 47 km from Bad Gleichenberg, Weingut-Gästezimmer UHL features a bar and free WiFi. Ubytování Weingut-Gästezimmer UHL se nachází ve městě Ratsch an der Weinstraße (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Weinberghaus

9,7

Das Weinberghaus

Ubytování (Prázdninový dům) Das Weinberghaus. Featuring a garden, a bar, and a shared lounge, Das Weinberghaus offers accommodation in Ratsch an der Weinstraße with free WiFi and garden views. Ubytování Das Weinberghaus se nachází ve městě Ratsch an der Weinstraße 111 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna's Home - Ferienwohnungen

9,7

Anna's Home - Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Anna's Home - Ferienwohnungen. Surrounded by vineyards, Anna's Home - Ferienwohnungen is located in Ratsch an der Weinstraße, and features a garden with pergola and biotope. Ubytování Anna's Home - Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kultur Weingut Kästenburg

9,7

Kultur Weingut Kästenburg

Ubytování (Venkovský dům) Kultur Weingut Kästenburg. Surrounded by its own vineyards, the Kästenburg is a family-run wine-growing estate dating from 1638. Ubytování Kultur Weingut Kästenburg se nachází ve městě Ratsch an der Weinstraße (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinstraßenapartment Fam. Dietrich

9,5

Weinstraßenapartment Fam. Dietrich

Ubytování (Apartmán) Weinstraßenapartment Fam. Dietrich. Situated in Ratsch an der Weinstraße in the Styria region, Weinstraßenapartment Fam. Dietrich features a terrace and garden views. Ubytování Weinstraßenapartment Fam. Dietrich se nachází ve městě Ratsch an der Weinstraße (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Schwarzl

9,4

Weingut Schwarzl

Ubytování (Bed and breakfast) Weingut Schwarzl. Located in the scenic South Styrian Wine Region, surrounded by vineyards, Weingut Schwarzl in Ratsch an der Weinstraße offers cosy rooms with solid wooden... Ubytování Weingut Schwarzl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Gästezimmer Zweytick Robert

9,4

Weingut Gästezimmer Zweytick Robert

Ubytování (Penzion) Weingut Gästezimmer Zweytick Robert. Overlooking the own vineyards and the scenic South Styrian Wine Region, Weingut Gästezimmer Zweytick Robert is located in Ratsch an der Weinstraße and... Ubytování Weingut Gästezimmer Zweytick Robert se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ratscher Landhaus

9,3

Ratscher Landhaus

Ubytování (Hotel) Ratscher Landhaus. Surrounded by gentle hills and romantic vineyards, this hotel was renovated in 2017 and is directly located at the South Styrian Wine Road. Ubytování Ratscher Landhaus se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weinhotel Maitz Wolfgang

9,3

Weinhotel Maitz Wolfgang

Ubytování (Penzion – hostinec) Weinhotel Maitz Wolfgang. With panoramic views over the surrounding vineyards, Weinhotel Maitz Wolfgang enjoys a quiet location in Ratsch on the South Styrian Wine Road. Ubytování Weinhotel Maitz Wolfgang se nachází ve městě Ratsch an der Weinstraße (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weingut Kögl

9,2

Weingut Kögl

Ubytování (Bed and breakfast) Weingut Kögl. Ubytování Weingut Kögl je obklopené vlastními vinicemi a nachází se v obci Ratsch an der Weinstraße na Jihoštýrské vinné stezce. Ubytování Weingut Kögl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Weingut Rebenhof Moarhäuser

9

Weingut Rebenhof Moarhäuser

Ubytování (Penzion) Weingut Rebenhof Moarhäuser. Weingut Rebenhof Moarhäuser is situated in the South of Styria, overlooking Styrian and Slovenian vineyards. Ubytování Weingut Rebenhof Moarhäuser se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Sonnenberg

8,5

Ferienwohnungen Sonnenberg

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Sonnenberg. Quietly located and offering a garden, Ferienwohnungen Sonnenberg offers accommodation in Ratsch an der Weinstraße, right at the South Styrian Wine Route... Ubytování Ferienwohnungen Sonnenberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ratsch an der Weinstraße

Město Ratsch an der Weinstraße se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Ratsch an der Weinstraße.