Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Mitterndorf

Ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko) máme celkem 126 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bad Mitterndorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bad Mitterndorf

Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia

10

Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia

UbytováníFerienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia. Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia se nachází v Bad Mitterndorfu a nabízí zahradu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Alpenlodge Bad Mitterndorf

10

Alpenlodge Bad Mitterndorf

Ubytování (Prázdninové domy) Alpenlodge Bad Mitterndorf. Alpenlodge Bad Mitterndorf se nachází v Bad Mitterndorfu, 200 metrů od lázní GrimmingTherme, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Alpenlodge Bad Mitterndorf se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Premium Holiday home in Tauplitz with Sauna

10

Premium Holiday home in Tauplitz with Sauna

Ubytování (Prázdninové domy) Premium Holiday home in Tauplitz with Sauna. Premium Holiday home in Tauplitz with Sauna se nachází v Bad Mitterndorfu, pouhých 7 km od lázní GrimmingTherme, a nabízí ubytování se zahradou, venkovním... Ubytování Premium Holiday home in Tauplitz with Sauna se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Thörl 149 - skandinavisches Design mit Bergblick

10

Thörl 149 - skandinavisches Design mit Bergblick

Ubytování (Horské chaty) Thörl 149 - skandinavisches Design mit Bergblick. Thörl 149 - skandinavisches Design mit Bergblick se nachází v Bad Mitterndorfu a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Thörl 149 - skandinavisches Design mit Bergblick se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Alter Kindergarten vakantieappartementen

10

Alter Kindergarten vakantieappartementen

UbytováníAlter Kindergarten vakantieappartementen. Alter Kindergarten vakantieappartementen se nachází v Bad Mitterndorfu ve Štýrsku, 48 km od opatství Admont. Ubytování Alter Kindergarten vakantieappartementen se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Andrea

9,9

Ferienwohnung Andrea

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Andrea. Located in Bad Mitterndorf, just 8 km from GrimmingTherme, Ferienwohnung Andrea provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Andrea se nachází ve městě Pichl 22 (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Neuper

9,9

Ferienwohnung Neuper

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Neuper. Ferienwohnungen Neuper v Bad Mitterndorfu se nachází jen 2 minuty chůze od místních sjezdovek, které jsou součástí lyžařské oblasti Tauplitz. Ubytování Ferienwohnung Neuper se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Panorama Wohnanlage 1

9,9

Panorama Wohnanlage 1

Ubytování (Apartmán) Panorama Wohnanlage 1. Panorama Wohnanlage 1 se nachází v Bad Mitterndorfu, 1,2 km od GrimmingTherme. Nabízí Wi-Fi zdarma a balkon. Ubytování Panorama Wohnanlage 1 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartementhaus Fink

9,9

Appartementhaus Fink

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Fink. Appartementhaus Fink se nachází v Bad Mitterndorfu. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a přístupem do vířivky. Ubytování Appartementhaus Fink se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartement zur Therme

9,8

Appartement zur Therme

Ubytování (Apartmán) Appartement zur Therme. Apartmán Zur Therme se nachází v Bad Mitterndorfu v regionu Štýrsko a nabízí zahradu, plně vybavenou kuchyň a balkon. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Appartement zur Therme se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Alpenapartments Steiermark

9,8

Alpenapartments Steiermark

Ubytování (Apartmány) Alpenapartments Steiermark. Alpenapartments Steiermark se nachází v obci Bad Mitterndorf, pouhých 3,5 km od termálních lázní GrimmingTherme, a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Alpenapartments Steiermark se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Stefanie

9,8

Ferienwohnung Stefanie

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stefanie. Ferienwohnung Stefanie se nachází v Bad Mitterndorfu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Stefanie se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Neuper

9,8

Apartment Neuper

Ubytování (Apartmán) Apartment Neuper. Apartment Neuper s terasou a zahradou se nachází ve městě Bad Mitterndorf. Ubytování Apartment Neuper se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Kerstin

9,8

Ferienwohnung Kerstin

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kerstin. Ferienwohnung Kerstin se nachází v Bad Mitterndorfu, jen 1,2 km od lázní GrimmingTherme. Ubytování Ferienwohnung Kerstin se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Haus Krawetter

9,7

Haus Krawetter

Ubytování (Apartmány) Haus Krawetter. Haus Krawetter se nachází v Bad Mitterndorfu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Ubytování Haus Krawetter se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Edelgrün

9,7

Haus Edelgrün

Ubytování (Apartmány) Haus Edelgrün. Haus Edelgrün se nachází v Bad Mitterndorfu ve Štýrsku, 9 km od lázní GrimmingTherme, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zázemím pro grilování,... Ubytování Haus Edelgrün se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Sportappartements

9,7

Sportappartements

Ubytování (Apartmány) Sportappartements. Sportappartements se nachází na odlehlém místě na okraji lesa, 3 km od centra městysu Bad Mitterndorf, a nabízí stylové, moderně zařízené apartmány s... Ubytování Sportappartements se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Bunzbauernhof

9,7

Bunzbauernhof

Ubytování (Farma) Bunzbauernhof. Bunzbauernhof se nachází na velké farmě s dobrodružným hřištěm, zvířaty a venkovním bazénem. Ubytování Bunzbauernhof se nachází ve městě Obersdorf 43 (Rakousko - Štýrsko).

Haus Lydia

9,7

Haus Lydia

Ubytování (Apartmány) Haus Lydia. Haus Lydia s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách je situován v centru štýrského Bad Mitterndorfu, pouhé 4 km od lyžařského areálu Tauplitzalm a 45 minut... Ubytování Haus Lydia se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Ausseerland

9,7

Apartment Ausseerland

Ubytování (Apartmán) Apartment Ausseerland. Apartment Ausseerland se nachází v Bad Mitterndorfu, 2,7 km od termálních lázní Grimming. V okolí se můžete věnovat lyžování. K dispozici je terasa. Ubytování Apartment Ausseerland se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartementhaus Theresia

9,7

Appartementhaus Theresia

Ubytování (Penzion) Appartementhaus Theresia. Appartement Haus Theresia se nachází v obci Bad Mitterndorfse, 5 minut jízdy od restaurací, termálních lázní Grimming a lyžařské oblasti Tauplitz. Ubytování Appartementhaus Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartment Schöner Wohnen

9,7

Appartment Schöner Wohnen

Ubytování (Apartmán) Appartment Schöner Wohnen. Appartment Schöner Wohnen se nachází asi 1,2 km od lázní GrimmingTherme a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartment Schöner Wohnen se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Casa Emmi

9,6

Casa Emmi

Ubytování (Apartmány) Casa Emmi. Casa Emmi se nachází v poklidném venkovském prostředí v blízkosti potoka, jen 200 metrů od termálních lázní Grimming a 20 minut chůze od centra města Bad... Ubytování Casa Emmi se nachází ve městě Neuhofen 122 (Rakousko - Štýrsko).

Nina´s Appartement Bad Mitterndorf

9,6

Nina´s Appartement Bad Mitterndorf

Ubytování (Apartmán) Nina´s Appartement Bad Mitterndorf. Nina´s Appartement Bad Mitterndorf se nachází v Bad Mitterndorfu, pouhé 3 km od lázní GrimmingTherme. Nabízí ubytování s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nina´s Appartement Bad Mitterndorf se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Fuchs

9,6

Ferienwohnung Fuchs

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fuchs. Ferienwohnung Fuchs je apartmán s balkonem, plně vybavenou kuchyní a Wi-Fi zdarma situovaný v Obersdorfu. Hosté si mohou užívat výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Fuchs se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartements Kolb

9,6

Appartements Kolb

Ubytování (Apartmány) Appartements Kolb. Appartements Kolb se nachází v Tauplitzu, 2,6 km od Kulmu. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Kolb se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Kulm

9,6

Landhaus Kulm

Ubytování (Apartmán) Landhaus Kulm. Landhaus Kulm se nachází v Bad Mitterndorfu, 1,5 km od termálních lázní GrimmingTherme, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Landhaus Kulm se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Jasmin

9,6

Landhaus Jasmin

Ubytování (Apartmány) Landhaus Jasmin. Landhaus Jasmin se nachází jen 10 minut chůze od centra Bad Mitterndorfu a nabízí přímý přístup do lyžařského areálu Tauplitzalm. Ubytování Landhaus Jasmin se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Wohnung Katalin

9,6

Wohnung Katalin

Ubytování (Apartmán) Wohnung Katalin. Wohnung Katalin se nachází v městyse Bad Mitterndorf, 2,6 km od lázní GrimmingTherme a nabízí ubytování se sdíleným loungem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou... Ubytování Wohnung Katalin se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Jordi & Lara by Appartementhaus Theresia

9,6

Ferienhaus Jordi & Lara by Appartementhaus Theresia

UbytováníFerienhaus Jordi & Lara by Appartementhaus Theresia. Ferienhaus Jordi & Lara by Appartementhaus Theresia se nachází v Bad Mitterndorfu, 47 km od opatství Admont a 4,9 km od Kulmu. Ubytování Ferienhaus Jordi & Lara by Appartementhaus Theresia se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

LANDHAUS JASMIN ausgezeichnet mit 4 Kristallen - FW Kammblick

9,5

LANDHAUS JASMIN ausgezeichnet mit 4 Kristallen - FW Kammblick

UbytováníLANDHAUS JASMIN ausgezeichnet mit 4 Kristallen - FW Kammblick. LANDHAUS JASMIN ausgezeichnet mit 4 Kristallen - FW Kammblick se nachází v Bad Mitterndorfu, pouhých 47 km od opatství Admont, a nabízí ubytování s... Ubytování LANDHAUS JASMIN ausgezeichnet mit 4 Kristallen - FW Kammblick se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Sonnschein

9,5

Ferienwohnung Sonnschein

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnschein. Apartmán Ferienwohnung Sonnschein se nachází v městyse Bad Mitterndorf a nabízí zahradu, gril, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Sonnschein se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Familienapartment Sunnseitn

9,5

Familienapartment Sunnseitn

Ubytování (Apartmán) Familienapartment Sunnseitn. Familienapartment Sunnseitn se nachází v Bad Mitterndorfu. Tento apartmán nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Familienapartment Sunnseitn se nachází ve městě Sonnenalm 2 Wohnung 91 (Rakousko - Štýrsko).

Haus Brunner

9,5

Haus Brunner

Ubytování (Penzion) Haus Brunner. Haus Brunner se nachází v lázeňském městě Bad Mitterndorf, jen 1,5 km od lázní GrimmingTherme. Všechny pokoje mají kuchyň a vlastní koupelnu. Ubytování Haus Brunner se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Cosy apartment in Bad Mitterndorf with a garden

9,5

Cosy apartment in Bad Mitterndorf with a garden

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment in Bad Mitterndorf with a garden. Cosy apartment in Bad Mitterndorf se nachází v Bad Mitterndorfu, jen 1,1 km od lázní GrimmingTherme, a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cosy apartment in Bad Mitterndorf with a garden se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Grimmingblick

9,5

Ferienwohnung Grimmingblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Grimmingblick. Apartmán Ferienwohnung Grimmingblick se nachází ve městě Bad Mitterndorf, 1,8 km od lázní GrimmingTherme, a nabízí terasu, zahradu, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Ferienwohnung Grimmingblick se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Paula

9,5

Ferienwohnung Paula

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienwohnung Paula. Ferienwohnung Paula is a property situated in Bad Mitterndorf near GrimmingTherme. Ubytování Ferienwohnung Paula se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Sonnenalm

9,5

Haus Sonnenalm

UbytováníHaus Sonnenalm. Haus Sonnenalm se nachází v Bad Mitterndorfu, pouhých 7,7 km od Kulmu. Ubytování Haus Sonnenalm se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Grubegg

9,4

Ferienhaus Grubegg

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Grubegg. Ferienhaus Grubegg stojí 500 metrů od centra Bad Mitterndorfu se supermarketem a restaurací a do lyžařského areálu Tauplitzalm dojedete autem za 15 minut. Ubytování Ferienhaus Grubegg se nachází ve městě Neuhofen 20 (Rakousko - Štýrsko).

Haus zur Therme

9,4

Haus zur Therme

Ubytování (Prázdninový dům) Haus zur Therme. Haus zur Therme je prázdninový dům v centru města Bad Mitterndorf, hned vedle běžkařských a cyklistických stezek, a nabízí saunu, zahradu a balkon s... Ubytování Haus zur Therme se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Haus Edeltraut

9,4

Haus Edeltraut

Ubytování (Apartmány) Haus Edeltraut. Haus Edeltraut se nachází na klidném místě, 4 minuty chůze od centra Bad Mitterndorfu a 300 metrů od mýtné stanice Bad Mitterndorf, a má zahradu. Ubytování Haus Edeltraut se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Gasthof zum Sandlweber

9,4

Gasthof zum Sandlweber

Ubytování (Penzion) Gasthof zum Sandlweber. Gasthof zum Sandlweber se nachází v oblasti Salzkammergut se spoustou jezer, jen 3 km od Bad Mitterndorfu. Ubytování Gasthof zum Sandlweber se nachází ve městě Obersdorf 36 (Rakousko - Štýrsko).

Sandras Ferienhaus Bungalow Sonnenalm

9,4

Sandras Ferienhaus Bungalow Sonnenalm

Ubytování (Prázdninový dům) Sandras Ferienhaus Bungalow Sonnenalm. Sandras Ferienhaus Bungalow Sonnenalm se nachází v budově z roku 1977 v Bad Mitterndorfu, 3,7 km od GrimmingTherme. Ubytování Sandras Ferienhaus Bungalow Sonnenalm se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Pürcher

9,4

Haus Pürcher

Ubytování (Farma) Haus Pürcher. Haus Pürcher se nachází v Bad Mitterndorfu a nabízí zahradu, lyžárnu, Wi-Fi zdarma, dětské hřiště a výhled na hory. Ubytování Haus Pürcher se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartements am Kurpark

9,4

Appartements am Kurpark

Ubytování (Apartmány) Appartements am Kurpark. Appartements am Kurpark se nachází v bezprostřední blízkosti kavárny a autobusové zastávky. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Appartements am Kurpark se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Adam

9,3

Appartement Adam

Ubytování (Apartmán) Appartement Adam. Appartement Adam se nachází v rozsáhlém rekreačním rezortu na okraji letoviska Bad Mitterndorf, 7 km od lyžařského areálu Tauplitzalm, kam se dostanete... Ubytování Appartement Adam se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Kanzlerhof

9,3

Kanzlerhof

Ubytování (Apartmány) Kanzlerhof. Kanzlerohof je chalupa obklopená loukami a horami, situovaná 2 minuty chůze od centra Bad Mittendorfu. Nabízí ubytování se satelitní TV a s Wi-Fi zdarma. Ubytování Kanzlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Pension Speckmoser

9,3

Pension Speckmoser

Ubytování (Penzion) Pension Speckmoser. Pension Speckmoser stojí na kraji Bad Mitterndorfu, 1 km od centra města. Nabízí komfortně zařízené pokoje s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Speckmoser se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování ve městě Bad Mitterndorf

Město Bad Mitterndorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 126 hotelů a ubytování ve městě Bad Mitterndorf.