Hledat

Ubytování

Ubytování město Pichl bei Aussee

Ve městě Pichl bei Aussee (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pichl bei Aussee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pichl bei Aussee

Bauernhof Haim

9,7

Bauernhof Haim

Ubytování (Farma) Bauernhof Haim. Bauernhof Haim, obklopen poli, se nachází ve vzdálenosti do 8 km od jezera Grundlsee, lyžařského areálu Tauplitz a centra města Bad Aussee. Ubytování Bauernhof Haim se nachází ve městě Pichl bei Aussee (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wagnerhof

9,6

Wagnerhof

Ubytování (Farma) Wagnerhof. Wagnerhof je fungující tradiční rakouská farma, na které se chovají krávy a mnoho dalších zvířat. Ubytování Wagnerhof se nachází ve městě Pichl bei Aussee (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Kühnle

9,5

Gästehaus Kühnle

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Kühnle. Gästehaus Kühnle se nachází ve městě Pichl bei Aussee a nabízí prostorné apartmány v alpském stylu s terasou nebo balkonem a satelitní TV. Ubytování Gästehaus Kühnle se nachází ve městě Pichl 41 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Frischmuth

9,5

Landhaus Frischmuth

Ubytování (Apartmán) Landhaus Frischmuth. Moderní apartmán Landhaus Frischmuth se nachází v obci Pichl bei Aussee a má Wi-Fi zdarma, satelitní TV a balkon. Ubytování Landhaus Frischmuth se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pichl bei Aussee

Město Pichl bei Aussee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Pichl bei Aussee.