Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Lorenzen ob Murau

Ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko) máme celkem 276 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Lorenzen ob Murau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Lorenzen ob Murau

Appartement mit Bergblick

10

Appartement mit Bergblick

Ubytování (Apartmán) Appartement mit Bergblick. Appartement mit Bergblick se nachází v obci Sankt Lorenzen ob Murau, v blízkosti lanovky Kreischbergbahn I a 5 km od lanovky Kreischbergbahn II. Ubytování Appartement mit Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kreischberg Chalet 20B

9,9

Chalet Kreischberg Chalet 20B

Ubytování (Chata) Chalet Kreischberg Chalet 20B. Featuring a spa bath, Chalet Kreischberg Chalet 20B is located in Sankt Lorenzen ob Murau. The accommodation is 40 km from Haus im Ennstal. Ubytování Chalet Kreischberg Chalet 20B se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramawohnung Bauernhof Mandl

9,9

Panoramawohnung Bauernhof Mandl

Ubytování (Apartmán) Panoramawohnung Bauernhof Mandl. Apartmán Panoramawohnung Bauernhof Mandl se nachází ve svahu nad obcí Murau, na místě s výhledem na okolní hory, a nabízí balkon, satelitní TV s plochou... Ubytování Panoramawohnung Bauernhof Mandl se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 321 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Südhang FeWo

9,8

Südhang FeWo

Ubytování (Apartmán) Südhang FeWo. Tento apartmán se nachází 10 minut chůze od centra města Murau, 1,3 km od a lyžařského střediska KLH-Arena, a nabízí terasu i výhled na historický zámek... Ubytování Südhang FeWo se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lindenhof

9,7

Lindenhof

Ubytování (Penzion) Lindenhof. Lindenhof se nachází ve městě Murau, 7 minut chůze od centra města a 50 metrů od přírodních lázní, běžkařských tratí, zastávky kyvadlového autobusu,... Ubytování Lindenhof se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kreischberg Holiday

9,7

Kreischberg Holiday

Ubytování (Prázdninový dům) Kreischberg Holiday. Kreischberg Holiday se nachází 2 minuty chůze od centra města Sankt Lorenzen ob Murau, 600 metrů od lyžařského areálu Kreischberg, a nabízí prázdninový dům... Ubytování Kreischberg Holiday se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Agnes

9,7

Haus Agnes

Ubytování (Apartmány) Haus Agnes. Hotel Agnes se nachází v Murau, 3,2 km od KLH-Areny, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Haus Agnes se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angi's Apartment

9,6

Angi's Apartment

Ubytování (Apartmán) Angi's Apartment. Set in Sankt Lorenzen ob Murau, close to Kreischbergbahn I, Angi's Apartment offers accommodation with restaurant, ski equipment hire, ski-to-door access,... Ubytování Angi's Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kreischberg

9,6

Ferienhaus Kreischberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Kreischberg. Ferienhaus Kreischberg se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau, 500 metrů od lanovky lyžařského areálu Kreischberg. Ubytování Ferienhaus Kreischberg se nachází ve městě Ferienpark 39 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Rieglerhütte

9,6

Gasthaus Rieglerhütte

Ubytování (Apartmány) Gasthaus Rieglerhütte. Gasthaus Rieglerhütte se nachází na hoře Kreischberg, 1800 metrů nad mořem. Nabízí restauraci a krásný výhled na hory. Ubytování Gasthaus Rieglerhütte se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Almhütte Kreischberg

9,5

Almhütte Kreischberg

Ubytování (Chata) Almhütte Kreischberg. Chata Almhütte Kreischberg pochází z roku 1983 a nachází se 2,4 km od lanovky Kreischbergbahn I. Nabízí výhled na hory, terasu a kávovar. Ubytování Almhütte Kreischberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Murau Chalet 16

9,5

Murau Chalet 16

Ubytování (Chata) Murau Chalet 16. Set in Murau, Murau Chalet 16 offers a private pool and free WiFi. Located 2 km from KLH-Arena, the property provides a terrace. Ubytování Murau Chalet 16 se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Krobath

9,5

Apartment Krobath

Ubytování (Apartmány) Apartment Krobath. Apartmán Krobath se nachází ve městě Murau a zahrnuje gril a zahradu. Ubytování Apartment Krobath se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Stockreiter vulgo Grillschmied

9,5

Stockreiter vulgo Grillschmied

Ubytování (Farma) Stockreiter vulgo Grillschmied. Stockreiter vulgo Grillschmied se nachází ve městě Murau a nabízí ubytování na farmě, zahradu, stůl na stolní tenis a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stockreiter vulgo Grillschmied se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Polsterrinne

9,5

Pension Polsterrinne

Ubytování (Privát) Pension Polsterrinne. Set in Sankt Lorenz, 48 km from Zeltweg, Pension Polsterrinne offers a garden and free WiFi. A buffet breakfast is available every morning at the homestay. Ubytování Pension Polsterrinne se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pichelhütte

9,5

Pichelhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Pichelhütte. Hotel Pichelhütte se nachází ve městě Murau, 8 km od KLH-Areny, a nabízí gril, zahradu a terasu. Je odsud výhled na hory. Ubytování Pichelhütte se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Käferhube

9,4

Gasthof Käferhube

Ubytování (Hotel) Gasthof Käferhube. Gasthof Käferhube se nachází v Murau, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Kreischberg. Ubytování Gasthof Käferhube se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bergfalter - Kreischberg Chalets 23

9,4

Chalet Bergfalter - Kreischberg Chalets 23

Ubytování (Chata) Chalet Bergfalter - Kreischberg Chalets 23. Offering ski-to-door access and barbecue facilities, Chalet Bergfalter - Kreischberg Chalets 23 in Sankt Georgen am Kreischberg is close to Kreischbergbahn... Ubytování Chalet Bergfalter - Kreischberg Chalets 23 se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Chalet Kreischberg 11a

9,4

Luxury Chalet Kreischberg 11a

Ubytování (Chata) Luxury Chalet Kreischberg 11a. Offering ski-to-door access and a garden, Luxury Chalet Kreischberg 11a in Sankt Georgen am Kreischberg is 250m to Kreischbergbahn I and Kreischberg. Ubytování Luxury Chalet Kreischberg 11a se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Peter

9,3

Haus Peter

Ubytování (Privát) Haus Peter. Haus Peter se nachází v Murau, 1,9 km od Arény KLH, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Peter se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenblick Kreischberg

9,3

Hotel Alpenblick Kreischberg

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenblick Kreischberg. Hotel Alpenblick Kreischberg se nachází v centru města St. Lorenzen, 300 metrů od lyžařské a turistické oblasti. Ubytování Hotel Alpenblick Kreischberg se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension - Bauernhof

9,2

Pension - Bauernhof

Ubytování (Penzion) Pension - Bauernhof. Pension - Bauernhof se nachází v Kaindorf Süd a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, zahradu a sdílený prostor pro posezení. Ubytování Pension - Bauernhof se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rosenhof Murau

9,2

Hotel Rosenhof Murau

Ubytování (Hotel) Hotel Rosenhof Murau. Tento hotel se nachází na klidném místě v Murau. Nabízí wellness centrum s venkovní saunou, velkou zahradu a tradiční rakouskou restauraci. Ubytování Hotel Rosenhof Murau se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kreischbergblick

9,2

Kreischbergblick

Ubytování (Chata) Kreischbergblick. Boasting a spa bath, Kreischbergblick is set in Murau. The accommodation is 50 km from Sankt Michael im Lungau. Ubytování Kreischbergblick se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aron Chalet Kreischberg 10A

9,2

Aron Chalet Kreischberg 10A

Ubytování (Chata) Aron Chalet Kreischberg 10A. Aron Chalet Kreischberg 10A se nachází v obci Sankt Georgen am Kreischberg, jen 100 metrů od skiareálu Kreischbergbahn I, 200 metrů od lanovky Kreischberg... Ubytování Aron Chalet Kreischberg 10A se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Appartementhaus Deluxe

9,1

Anna Appartementhaus Deluxe

Ubytování (Apartmány) Anna Appartementhaus Deluxe. Anna Appartementhaus Deluxe, otevřené v prosinci 2016, se nachází přímo na řece Mur v historickém centru města Murau. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Anna Appartementhaus Deluxe se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoramachalet

9,1

Panoramachalet

Ubytování (Chata) Panoramachalet. Featuring a hot tub, Panoramachalet is located in Sankt Lorenzen ob Murau. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Panoramachalet se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Steinadler

9,1

Pension Steinadler

Ubytování (Penzion) Pension Steinadler. Pension Steinadler se nachází ve městě Murau. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají šatník a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. Ubytování Pension Steinadler se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Krische

9

Alpengasthof Krische

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Krische. Alpengasthof Krische se nachází ve výšce 1 500 metrů nad mořem. Najdete zde restauraci, kde můžete ochutnat rakouské speciality. Ubytování Alpengasthof Krische se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kreischberg

8,9

Ferienhaus Kreischberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Kreischberg. Ferienhaus Kreischberg se nachází v obci Sankt Lorenzen ob Murau, 500 metrů od lanovky Kreischbergbahn I, a nabízí ubytování s kuchyní a zázemím pro... Ubytování Ferienhaus Kreischberg se nachází ve městě 35 Ferienpark (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Mandl

8,9

Gästehaus Mandl

Ubytování (Farma) Gästehaus Mandl. Tato tradiční farma s výhledem na horu Stolzalpe se nachází 1,5 km od centra města Murau, 6 km od lyžařského areálu Kreischberg a 10 km od lyžařského... Ubytování Gästehaus Mandl se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ingo / Haus 4 im Ferienpark

8,9

Ferienhaus Ingo / Haus 4 im Ferienpark

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Ingo / Haus 4 im Ferienpark. Ferienhaus Ingo/Haus 4 im Ferienpark se nachází v obci Sankt Georgen am Kreischberg a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Ingo / Haus 4 im Ferienpark se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Gstoderblick

8,9

Ferienhaus Gstoderblick

Ubytování (Privát) Ferienhaus Gstoderblick. Ferienhaus Gstoderblick se nachází 2 km od hory Gstoder a 17 km od centra města Murau, a nabízí bezplatné pěší tůry s průvodcem začínající přímo u... Ubytování Ferienhaus Gstoderblick se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment zur Brücke

8,9

Apartment zur Brücke

Ubytování (Apartmány) Apartment zur Brücke. Tento velký a moderní dvoupokojový apartmán se nachází v historickém centru Murau, u cyklostezky Murradweg, pouhých 6 km od lyžařského areálu Kreischberg. Ubytování Apartment zur Brücke se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpin Murau

8,8

Hotel Alpin Murau

Ubytování (Hotel) Hotel Alpin Murau. Tento 3hvězdičkový hotel garni se nachází v centru města Murau, 100 metrů od hlavního náměstí a vlakového nádraží Stolzalpe. Ubytování Hotel Alpin Murau se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet "Knusperhäuschen"

8,8

Chalet "Knusperhäuschen"

Ubytování (Chata) Chalet "Knusperhäuschen". Chalet "Knusperhäuschen" se nachází v Murau, jen 300 metrů od KLH-Arény. Nabízí zahradu, terasu, zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalet "Knusperhäuschen" se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kreischberg Chalets by Alps Residence

8,8

Kreischberg Chalets by Alps Residence

Ubytování (Horské chaty) Kreischberg Chalets by Alps Residence. Kreischberg Chalets se nachází pouhých 50 metrů od sjezdovek ve skiareálu Kreischberg a nabízí prostorné horské chaty s balkonem a terasou zařízené v... Ubytování Kreischberg Chalets by Alps Residence se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Wellness Chalet 63B

8,8

Chalet Wellness Chalet 63B

Ubytování (Chata) Chalet Wellness Chalet 63B. Chalet Wellness Chalet 63B nabízí ubytování se soukromou terasou v obci Sankt Georgen am Kreischberg, 300 metrů od lanovky Kreischbergbahn I a 2 km od... Ubytování Chalet Wellness Chalet 63B se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Steinhof

8,8

Haus Steinhof

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Steinhof. Haus Steinhof je venkovský prázdninový dům v Sankt Lorenzen ob Murau. K jeho vybavení patří satelitní TV, venkovský krb na dřevo a rozkládací pohovka. Ubytování Haus Steinhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jasmin Privatzimmer

8,7

Jasmin Privatzimmer

Ubytování (Bed and breakfast) Jasmin Privatzimmer. Jasmin Cafe & Konditorei se nachází v Murau ve Štýrsku, 700 metrů od KLH Arény. Do Schladmingu je to odsud 39 km. Ubytování Jasmin Privatzimmer se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf Murau by Alps Residence

8,7

Feriendorf Murau by Alps Residence

Ubytování (Horské chaty) Feriendorf Murau by Alps Residence. Feriendorf Murau nabízí ubytování v moderních chatách s terasou. Nachází se 2 km od centra města Murau a 5 km od lyžařského areálu Kreischberg. Ubytování Feriendorf Murau by Alps Residence se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyő Vendégház

8,6

Fenyő Vendégház

Ubytování (Apartmány) Fenyő Vendégház. Fenyő Vendégház se nachází necelý 1 km od KLH-Arény. Nabízí terasu, patio a Wi-Fi zdarma. Ubytování Fenyő Vendégház se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Lercher

8,6

Gasthof Lercher

Ubytování (Penzion) Gasthof Lercher. Gasthof Lercher se nachází se ve městě Murau, 7 km od lyžařského areálu Kreischberg a přímo u turistických a cyklistických tras, a nabízí restauraci s... Ubytování Gasthof Lercher se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Murau Chalet 7a

8,6

Murau Chalet 7a

Ubytování (Chata) Murau Chalet 7a. Murau Chalet 7a is located in Murau, 1.9 km from KLH-Arena, in an area where skiing can be enjoyed. Guests have access to free WiFi throughout the... Ubytování Murau Chalet 7a se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Egidiwirt Murau

8,6

Egidiwirt Murau

Ubytování (Penzion – hostinec) Egidiwirt Murau. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází 10 minut jízdy od centra obce Murau a v restauraci podává řadu regionálních specialit, mezinárodních jídel a pizzu. Ubytování Egidiwirt Murau se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pistenblick

8,5

Pistenblick

Ubytování (Chata) Pistenblick. Boasting a spa bath, Pistenblick is situated in Sankt Lorenzen ob Murau. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Pistenblick se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Leypold

8,5

Gästehaus Leypold

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Leypold. Gästehaus Leypold se nachází jen 10 minut chůze od centra Murau a 4 km od lyžařských areálů Frauenalp a Kreischberg. Ubytování Gästehaus Leypold se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lercher

8,4

Hotel Lercher

Ubytování (Hotel) Hotel Lercher. Der Murauer Gasthof Hotel Lercher se nachází v historickém centru města Murau a nabízí wellness areál s několika saunami, světelné terapie, relaxační... Ubytování Hotel Lercher se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Panoramachalet 42

8,4

Chalet Panoramachalet 42

Ubytování (Chata) Chalet Panoramachalet 42. Boasting a hot tub, Chalet Panoramachalet 42 is set in Sankt Lorenzen ob Murau. This chalet offers a terrace as well as free WiFi. Ubytování Chalet Panoramachalet 42 se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brauhaus zu Murau

8,4

Brauhaus zu Murau

Ubytování (Hotel) Brauhaus zu Murau. Hotel zum Brauhaus se nachází na břehu Mury ve štýrském městě Murau. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách této historické budovy. Ubytování Brauhaus zu Murau se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in St.Georgen A.Kreischb.

8,4

Two-Bedroom Apartment in St.Georgen A.Kreischb.

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in St.Georgen A.Kreischb.. Two-Bedroom Apartment in St.Georgen A.Kreischb. Is set in Sankt Lorenzen ob Murau. The property features mountain views. Ubytování Two-Bedroom Apartment in St.Georgen A.Kreischb. se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Lorenzen ob Murau

Město Sankt Lorenzen ob Murau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 276 hotelů a ubytování ve městě Sankt Lorenzen ob Murau.