Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Georgen ob Murau

Ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Georgen ob Murau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Georgen ob Murau

Chalet Kreischbergblick

9,9

Chalet Kreischbergblick

Ubytování (Chata) Chalet Kreischbergblick. Set in Laßrchberg in the Styria region, Chalet Kreischbergblick features a balcony and mountain views. Ubytování Chalet Kreischbergblick se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ofner am Kreischberg

9,8

Haus Ofner am Kreischberg

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Ofner am Kreischberg. Bed and breakfast Haus Ofner am Kreischberg se nachází v obci Sankt Georgen ob Murau, na úpatí hory Kreischberg, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s... Ubytování Haus Ofner am Kreischberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Steinerhof

9,7

Steinerhof

Ubytování (Farma) Steinerhof. Steinerhof se nachází v obci Sankt Georgen ob Murau, 3,8 km od lyžařského střediska Kreischberg a 2,7 km od lanovky WM-Bahn Schopfart, a nabízí ubytování... Ubytování Steinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühlpension Kreischberg/Egger-Feiel

9,7

Wohlfühlpension Kreischberg/Egger-Feiel

Ubytování (Bed and breakfast) Wohlfühlpension Kreischberg/Egger-Feiel. Wohlfühlpension Egger-Feiel se nachází v obci St. Georgen am Kreischberg, 5 minut jízdy od skiareálu Kreischberg, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wohlfühlpension Kreischberg/Egger-Feiel se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ingrid

9,7

Haus Ingrid

Ubytování (Privát) Haus Ingrid. Haus Ingrid se nachází v obci Sankt Georgen ob Murau, 1 km od Kreischbergu. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Haus Ingrid se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet in Murau

9,6

Chalet in Murau

Ubytování (Chata) Chalet in Murau. Chalet in Murau is located in Sankt Georgen ob Murau, 3.7 km from Kreischberg, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Chalet in Murau se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatpension Herta

9,5

Privatpension Herta

Ubytování (Apartmány) Privatpension Herta. Privatpension Herta se nachází v Sankt Georgen ob Murau, 2 km od lyžařského areálu Kreischberg. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a zahradu s terasou. Ubytování Privatpension Herta se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Ottlgut

9,5

Ferienhaus Ottlgut

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ottlgut. Ferienhaus Ottlgut je samostatně stojící prázdninový dům, který se nachází ve městě Murau ve Štýrsku, 2,8 km od Kreischbergu a nabízí gril, výhled na hory... Ubytování Ferienhaus Ottlgut se nachází ve městě Lutzmannsdorf 22 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mia

9,4

Casa Mia

Ubytování (Apartmány) Casa Mia. Apartmán Casa Mia se nachází v obci Sankt Georgen ob Murau, 3,9 km od lyžařského střediska Kreischberg, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a zázemí pro... Ubytování Casa Mia se nachází ve městě St. Lorenzen 184 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Edlinger

9,4

Pension Edlinger

Ubytování (Farma) Pension Edlinger. Pension Edlinger se nachází v obci Sankt Georgen ob Murau, 7 km od lyžařského střediska Kreischberg, a nabízí bowlingovou dráhu a bar. Ubytování Pension Edlinger se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zechnerhof

9,3

Pension Zechnerhof

Ubytování (Farma) Pension Zechnerhof. Penzion Zechnerhof se nachází vedle golfového klubu Murau-Kreischberg, 1 km od lyžařského areálu Kreischberg. Nabízí aktivity s koňmi a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Zechnerhof se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Bojahouse 1

9,3

Bojahouse 1

Ubytování (Prázdninový dům) Bojahouse 1. Bojahouse 1 is situated in Sankt Georgen ob Murau, 3.8 km from Kreischberg, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Bojahouse 1 se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüttenferien Köberlhof

8,9

Hüttenferien Köberlhof

Ubytování (Chata) Hüttenferien Köberlhof. Hüttenferien Köberlhof se nachází v klidné části města Sankt Georgen ob Murau, 970 metrů nad mořem, a nabízí k využití zahradu s venkovním bazénem,... Ubytování Hüttenferien Köberlhof se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bojahouse 2

8,8

Bojahouse 2

Ubytování (Prázdninový dům) Bojahouse 2. Featuring a hot tub, Bojahouse 2 is located in Sankt Georgen ob Murau. The Kreischberg and the WM-Bahn Schopfart are within 3.7 km and 3. Ubytování Bojahouse 2 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Woody Park

8,7

Woody Park

Ubytování (Prázdninové domy) Woody Park. Woody Park se nachází 2 km od lyžařského areálu Kreischberg i od centra obce Sankt Georgen ob Murau. Ubytování Woody Park se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Kreischberg

8,5

Gasthof Kreischberg

Ubytování (Penzion) Gasthof Kreischberg. Gasthof Kreischberg se nachází 1,2 km od lyžařského areálu Kreischberg nedaleko města Murau. Ubytování Gasthof Kreischberg se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club Hotel am Kreischberg

8,5

Club Hotel am Kreischberg

Ubytování (Hotel) Club Hotel am Kreischberg. Club Hotel am Kreischberg se nachází pouhých 100 metrů od lanovky Kreischberg. Ubytování Club Hotel am Kreischberg se nachází ve městě Kreischbergstraße 5 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment.Kirche

8,3

Apartment.Kirche

Ubytování (Apartmán) Apartment.Kirche. Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi byl renovovaný v roce 2016 a nachází se 1 km od lyžařského vleku Kreischberg v Sankt Georgen ob Murau. Ubytování Apartment.Kirche se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kreischblick

Kreischblick

Ubytování (Apartmán) Kreischblick. Located in Sankt Georgen ob Murau, Kreischblick provides accommodation with a balcony and free WiFi. Set 1. Ubytování Kreischblick se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Murlaub

Chalet Murlaub

Ubytování (Chata) Chalet Murlaub. Situated in Sankt Georgen ob Murau, just 3.7 km from Kreischberg, Chalet Murlaub features accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Murlaub se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Schafferwirt

Gasthof Schafferwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Schafferwirt. Located 2.5 km from the centre of St. Georgen, Gasthof Schafferwirt is a 15-minute drive from the Kreischberg Ski Area. Ubytování Gasthof Schafferwirt se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-CYB

Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-CYB. Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-CYB is located in Sankt Georgen ob Murau. The accommodation is 1. Ubytování Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-CYB se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-DYC

Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-DYC

Ubytování (Apartmán) Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-DYC. Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-DYC is set in Sankt Georgen ob Murau. The accommodation is 1. Ubytování Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-DYC se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-SYA

Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-SYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-SYA. Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-SYA is set in Sankt Georgen ob Murau. The accommodation is 1. Ubytování Apartments home Wandaler St. Georgen am Kreischberg - OSM01002-SYA se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

ARTMUR Apartment

ARTMUR Apartment

Ubytování (Aparthotel) ARTMUR Apartment. Set in Sankt Georgen ob Murau, ARTMUR Apartment offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování ARTMUR Apartment se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Holiday Home in Sankt Georgen ob Murau with Terrace

Cosy Holiday Home in Sankt Georgen ob Murau with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy Holiday Home in Sankt Georgen ob Murau with Terrace. Set in Sankt Georgen ob Murau, 3.2 km from Kreischberg, Cosy Holiday Home in Sankt Georgen ob Murau with Terrace features a living room with a TV. Ubytování Cosy Holiday Home in Sankt Georgen ob Murau with Terrace se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Kreischberg St.Georgen ob Murau

Gasthof Kreischberg St.Georgen ob Murau

Ubytování (Hotel) Gasthof Kreischberg St.Georgen ob Murau. Gasthof Kreischberg St.Georgen ob Murau is located in Sankt Georgen ob Murau, 1.2 km from Kreischberg. Ubytování Gasthof Kreischberg St.Georgen ob Murau se nachází ve městě Sankt Georgen ob Murau (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Georgen ob Murau

Město Sankt Georgen ob Murau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Sankt Georgen ob Murau.