Hledat

Ubytování

Ubytování město Peterdorf

Ve městě Peterdorf (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Peterdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Peterdorf

Pension Rosina Kreuzthaler

8,7

Pension Rosina Kreuzthaler

Ubytování (Apartmány) Pension Rosina Kreuzthaler. Pension Kreuzthaler se nachází v obci Sankt Peter am Kammersberg, 20 minut jízdy od města Murau. Ubytování Pension Rosina Kreuzthaler se nachází ve městě Peterdorf (Rakousko - Štýrsko).

Victoria Camping Bella Austria

8,1

Victoria Camping Bella Austria

Ubytování (Kemp) Victoria Camping Bella Austria. Victoria Camping Bella Austria je kemp situovaný v Peterdorfu. Nabízí ubytování v mobilních domech s kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Victoria Camping Bella Austria se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Two-Bedroom Holiday Home in St.Peter am Kammersberg

Two-Bedroom Holiday Home in St.Peter am Kammersberg

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in St.Peter am Kammersberg. Two-Bedroom Holiday Home in St.Peter am Kammersberg is located in Peterdorf and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in St.Peter am Kammersberg se nachází ve městě Peterdorf (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gebetsroither - Camping Bella Austria

Gebetsroither - Camping Bella Austria

Ubytování (Kemp) Gebetsroither - Camping Bella Austria. Gebetsroither - Camping Bella Austria se nachází ve městě Sankt Peter am Kammersberg, 39 km od Turracher Höhe a 46 km od Schladmingu. Ubytování Gebetsroither - Camping Bella Austria se nachází ve městě Peterdorf (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Peterdorf

Město Peterdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Peterdorf.