Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Kathrein am Hauenstein

Ve městě Sankt Kathrein am Hauenstein (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Kathrein am Hauenstein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Kathrein am Hauenstein

Gasthof Willenshofer

9,6

Gasthof Willenshofer

Ubytování (Penzion) Gasthof Willenshofer. Gasthof Willenshofer je penzion situovaný v Sankt Kathreinu am Hauenstein, 60 metrů od lanovky Hauereckjet. Ubytování Gasthof Willenshofer se nachází ve městě Sankt Kathrein am Hauenstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldheimathütte

9,4

Waldheimathütte

Ubytování (Prázdninové domy) Waldheimathütte. Prázdninové domy Waldheimathütte se nachází necelý 1 km od vleku Ubungslift Hauereck a nabízí přímý přístup na sjezdovku, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Waldheimathütte se nachází ve městě Sankt Kathrein am Hauenstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Post

9,1

Gasthof zur Post

Ubytování (Hotel) Gasthof zur Post. Gasthof zur Post se nachází v budově z roku 2015 v obci Sankt Kathrein am Hauenstein, pouhých 2,6 km od lyžařského střediska Hauereck - St. Ubytování Gasthof zur Post se nachází ve městě St.Kathrein 54 (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zinkhaus - Waldheimat Alpl

8,9

Zinkhaus - Waldheimat Alpl

Ubytování (Chata) Zinkhaus - Waldheimat Alpl. Zinkhaus - Waldheimat Alpl stojí na odlehlém místě v malebné oblasti Waldheimat vedle muzea Waldschule a 10 minut jízdy od centra Krieglachu. Ubytování Zinkhaus - Waldheimat Alpl se nachází ve městě Sankt Kathrein am Hauenstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glückliche Elfen

8,8

Glückliche Elfen

Ubytování (Prázdninové domy) Glückliche Elfen. Glückliche Elfen se nachází v obci Sankt Kathrein am Hauenstein, 400 metrů od vleku Ubungslift Hauereck, a nabízí ubytování se zahradou s terasou. Ubytování Glückliche Elfen se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roseggerhof

8,1

Roseggerhof

Ubytování (Penzion) Roseggerhof. Tento tradiční, nově zrekonstruovaný rodinný zájezdní hostinec leží v centru "Waldheimat" (Lesního domova) básníka Petera Roseggera v Horním Štýrsku,... Ubytování Roseggerhof se nachází ve městě Sankt Kathrein am Hauenstein (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Kathrein am Hauenstein

Město Sankt Kathrein am Hauenstein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Sankt Kathrein am Hauenstein.