Hledat

Ubytování

Ubytování město Hallein

Ve městě Hallein (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hallein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hallein

Gästehaus Angerstein

9,7

Gästehaus Angerstein

Ubytování (Prázdninový dům) Gästehaus Angerstein. Gästehaus Angerstein s bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Annaberg im Lammertal, pouhých 1,1 km od lanovek Astauwinkel a Riedlkar a 5 km od lanovky... Ubytování Gästehaus Angerstein se nachází ve městě 75 Steuer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stadtwohnung Hallein bei Salzburg

9,5

Stadtwohnung Hallein bei Salzburg

Ubytování (Apartmán) Stadtwohnung Hallein bei Salzburg. Located in Hallein, just 200 metres from Celtic Museum Hallein, Stadtwohnung Hallein bei Salzburg provides accommodation with free WiFi. Ubytování Stadtwohnung Hallein bei Salzburg se nachází ve městě Hallein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Löffelberger

9,2

Ferienwohnung Löffelberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Löffelberger. Ferienwohnung Löffelberger je apartmán s výhledem na hory, který se nachází asi 2,3 km od keltského muzea v Halleinu. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Ferienwohnung Löffelberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hohlwegwirt

9

Gasthof Hohlwegwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Hohlwegwirt. Gasthof Hohlwegwirt leží mezi městy Salcburk a Hallein a nabízí à la carte restauraci oceněnou 13 body v restauračním průvodci Gault Millau. Ubytování Gasthof Hohlwegwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Poschenhof, Untere Sonnleiten

8,8

Poschenhof, Untere Sonnleiten

Ubytování (Apartmán) Poschenhof, Untere Sonnleiten. Apartmán Poschenhof, Untere Sonnleiten se nachází v Abtenau, 1 minutu chůze od lyžařského vleku Obere Sonnleit'n, 300 metrů od lyžařských vleků Sonnleit'n... Ubytování Poschenhof, Untere Sonnleiten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Apartment Auwirt

8,6

Hotel Apartment Auwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Apartment Auwirt. Hotel Auwirt je situován 10 km jižně od Salcburku a 3 km od Halleinu a dálnice A10. Hostům poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným parkovištěm. Ubytování Hotel Apartment Auwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 636 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brückenwirt

8,5

Brückenwirt

Ubytování (Hotel) Brückenwirt. Brückenwirt se nachází ve městě Hallein, 5 km od Keltského muzea. Ubytování Brückenwirt se nachází ve městě Brückenwirtweg 3 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

wia Dahoam

8,4

wia Dahoam

Ubytování (Privát) wia Dahoam. Featuring mountain views, wia Dahoam features accommodation with a patio and a kettle, around 7 km from Celtic Museum Hallein. Ubytování wia Dahoam se nachází ve městě Hallein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hafnerwirt

7,9

Hotel Hafnerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Hafnerwirt. Tento rodinný hotel se nachází v centru města Hallein v regionu Tennengau, 15 km od centra Salcburku. Ubytování Hotel Hafnerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 2 Bett Hallein Zentrum..Salzburg

Apartment 2 Bett Hallein Zentrum..Salzburg

Ubytování (Apartmán) Apartment 2 Bett Hallein Zentrum..Salzburg. Offering free WiFi and free private parking, Apartment 2 Bett Hallein Zentrum..Salzburg is located in Hallein, just 200 metres from Celtic Museum Hallein. Ubytování Apartment 2 Bett Hallein Zentrum..Salzburg se nachází ve městě Hallein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment 2-4 Bett Zentrum Hallein.. Salzburg...

Apartment 2-4 Bett Zentrum Hallein.. Salzburg...

Ubytování (Apartmán) Apartment 2-4 Bett Zentrum Hallein.. Salzburg.... Offering free WiFi and free private parking, Apartment 2-4 Bett Zentrum Hallein.. Salzburg... Ubytování Apartment 2-4 Bett Zentrum Hallein.. Salzburg... se nachází ve městě Hallein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms N

Rooms N

Ubytování (Penzion) Rooms N. Set in Hallein, Salzburg region, Rooms N is situated 1.3 km from Celtic Museum Hallein. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Rooms N se nachází ve městě Hallein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hallein

Město Hallein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Hallein.