Hledat

Ubytování

Ubytování město Annaberg im Lammertal

Ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko) máme celkem 74 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Annaberg im Lammertal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Annaberg im Lammertal

ALPINE LOFT Martini

9,8

ALPINE LOFT Martini

Ubytování (Apartmán) ALPINE LOFT Martini. ALPINE LOFT Martini leží v obci Annaberg im Lammertal, 100 metrů od 4sedačkové lanovky Kopfberg a 1,5 km od 4sedačkové lanovky Astauwinkel. Ubytování ALPINE LOFT Martini se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Krämerhaus

9,8

Ferienwohnung Krämerhaus

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Krämerhaus. Ferienwohnung Krämerhaus se nachází v centru obce Annaberg im Lammertal, uprostřed lyžařské a turistické oblasti Dachstein West - Lammertal, a nabízí... Ubytování Ferienwohnung Krämerhaus se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fesengut

9,8

Fesengut

Ubytování (Penzion) Fesengut. Tato farma se nachází v nadmořské výšce 1050 metrů a nabízí panoramatický výhled na pohoří Tennengebirge. Ubytování Fesengut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüttenzauber Alpinchalet 4

9,7

Hüttenzauber Alpinchalet 4

Ubytování (Prázdninový dům) Hüttenzauber Alpinchalet 4. Prázdninový dům Hüttenzauber Alpinchalets 4 se nachází v obci Annaberg im Lammertal, pouhých 100 metrů od lanovky Donnerkogelbahn a 100 metrů od lanovky... Ubytování Hüttenzauber Alpinchalet 4 se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenapartments Unterschlag

9,7

Alpenapartments Unterschlag

Ubytování (Aparthotel) Alpenapartments Unterschlag. Alpenapartments Unterschlag se nachází v malebném údolí Lammer mezi obcemi Abtenau a Annaberg a nabízí venkovní bazén, prostornou sluneční terasu, balkon a... Ubytování Alpenapartments Unterschlag se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Jagd trifft Moderne, mit Sauna

9,6

Jagd trifft Moderne, mit Sauna

Ubytování (Apartmán) Jagd trifft Moderne, mit Sauna. Apartmán Fewo Jagd trifft auf Moderne se nachází v obci Annaberg, 200 metrů od jejího centra a 250 metrů od nejbližší sjezdovky, a v roce 2017 prošel... Ubytování Jagd trifft Moderne, mit Sauna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schipplegg

9,6

Schipplegg

Ubytování (Apartmány) Schipplegg. Schipplbadstube jsou apartmány situované v Annabergu im Lammertal, 700 metrů od lanovky Donnerkogelbahn. Ubytování Schipplegg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Schlager

9,6

Appartement Schlager

Ubytování (Apartmán) Appartement Schlager. Appartement Schlager se nachází v obci Annaberg im Lammertal a nabízí zázemí pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Appartement Schlager se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hefenscherbauer

9,6

Hefenscherbauer

Ubytování (Apartmán) Hefenscherbauer. Tento apartmán se nachází v obci Annaberg im Lammertal, 1,5 km od lanovky 4er-Sesselbahn Kopfberg a nabízí bezplatné parkování. Ubytování Hefenscherbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hausmenneweger

9,5

Hausmenneweger

Ubytování (Apartmán) Hausmenneweger. Hausmenneweger je dům situovaný v Annabergu im Lammertal, 3 minut jízdy od sedačkových lanovek Kopfberg a Astauwinkel. Ubytování Hausmenneweger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüttenzauber Alpinchalet 3

9,5

Hüttenzauber Alpinchalet 3

Ubytování (Prázdninový dům) Hüttenzauber Alpinchalet 3. Located just 5 km from Dachstein West, Hüttenzauber Alpinchalet 3 features accommodation in Annaberg im Lammertal with access to ski-to-door access,... Ubytování Hüttenzauber Alpinchalet 3 se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dachstein Chalet B

9,5

Dachstein Chalet B

Ubytování (Chata) Dachstein Chalet B. Dachstein Chalet B se nachází asi 1,2 km od lanovky Astauwinkel a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Dachstein Chalet B se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Unterdürmoos

9,4

Ferienwohnung Unterdürmoos

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Unterdürmoos. Ferienwohnung Unterdürmoos se nachází v horském středisku Annaberg im Lammertal v Salcbursku, 4,3 km od lanovky Kopfbergbahn. Ubytování Ferienwohnung Unterdürmoos se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steuer 59 App 5

9,4

Steuer 59 App 5

Ubytování (Apartmán) Steuer 59 App 5. Steuer 59 App 5 se nachází v obci Annaberg im Lammertal, 1,1 km od lanovek Astauwinkel a Riedlkar a 5 km od lanovky Kopfbergbahn. Ubytování Steuer 59 App 5 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment NinetyFour

9,3

Apartment NinetyFour

Ubytování (Apartmán) Apartment NinetyFour. Apartment NinetyFour se nachází 100 metrů od lanovky Kopfbergbahn v obci Annaberg im Lammertal. Nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartment NinetyFour se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kachelofenwohnung Pölzleitner

9,3

Kachelofenwohnung Pölzleitner

Ubytování (Apartmán) Kachelofenwohnung Pölzleitner. Apartmán se nachází v obci Annaberg im Lammertal, 2 km od lanovky 4er-Sesselbahn Kopfberg. Ubytování Kachelofenwohnung Pölzleitner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Oberauer

9,2

Gästehaus Oberauer

Ubytování (Privát) Gästehaus Oberauer. Gästehaus Oberauer se nachází v obci Annaberg im Lammertal, pouhých 1,9 km od lanovky Kopfbergbahn a 2,6 km od lanovky Astauwinkel. Ubytování Gästehaus Oberauer se nachází ve městě 27 Annaberg (Rakousko - Salcbursko).

Luxuslodge "Zeit zum Leben"

9,2

Luxuslodge "Zeit zum Leben"

Ubytování (Chata) Luxuslodge "Zeit zum Leben". Chaty Luxuslodge "Zeit zum Leben" nabízí panoramatický výhled na horu Bischofsmütze a masiv Dachsteinu. Ubytování Luxuslodge "Zeit zum Leben" se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Annaberg

9,1

Annaberg

Ubytování (Apartmán) Annaberg. Annaberg se nachází v Annaberg im Lammertal nedaleko Astauwinkelu a 500 metrů od Riedlkar. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Annaberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Haus Rohrmoser

9,1

Pension Haus Rohrmoser

Ubytování (Penzion) Pension Haus Rohrmoser. Pension Haus Rohrmoser se nachází v centru města Lungotz im Lammertal ve spolkové zemi Salzburk, 200 metrů od sjezdovky, 600 metrů od jezera, a nabízí... Ubytování Pension Haus Rohrmoser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Payrhof

9

Payrhof

Ubytování (Penzion) Payrhof. Tato farma leží v obklopení lesů a polí a může se pochlubit ničím nerušeným výhledem na hory. Chovají se zde například krávy, slepice a kachny. Ubytování Payrhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Postwirt Annaberg

9

Postwirt Annaberg

Ubytování (Apartmány) Postwirt Annaberg. Postwirt Annaberg se nachází v horské obci Annaberg im Lammertal v Salcbursku, 150 metrů od lyžařského vleku Kopfbergbahn a 1,5 km od lanovky... Ubytování Postwirt Annaberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpendorf Dachstein West by Alps Residence

8,8

Alpendorf Dachstein West by Alps Residence

Ubytování (Prázdninový areál) Alpendorf Dachstein West by Alps Residence. Alpendorf Dachstein West se nachází v obci Annaberg im Lammertal, vedle lyžařských sjezdovek areálu Dachstein West, a nabízí dřevěné chaty, krytý bazén a... Ubytování Alpendorf Dachstein West by Alps Residence se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhof Annaberg

8,8

Alpenhof Annaberg

Ubytování (Hotel) Alpenhof Annaberg. V tomto tradičním 3hvězdičkovém hotelu, který se nachází v malebném údolí Lammer, najdete kombinaci úchvatných výhledů na okolní hory a pobytu ve vesnickém... Ubytování Alpenhof Annaberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Unterdieterer

8,7

Haus Unterdieterer

Ubytování (Apartmány) Haus Unterdieterer. Haus Unterdieterer je dům situovaný v Annabergu im Lammertal. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Haus Unterdieterer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schipplbadstube

8,6

Schipplbadstube

Ubytování (Prázdninový dům) Schipplbadstube. Tento prázdninový dům se nachází ve městě Annaberg im Lammertal, 600 metrů od Donnerkogelbahn, a je zařízen v moderním i rustikálním stylu. Ubytování Schipplbadstube se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporthotel Dachstein West

8,5

Sporthotel Dachstein West

Ubytování (Hotel) Sporthotel Dachstein West. Sporthotel v centru malé vesnice Annaberg v údolí Lammer nabízí 26 pokojů pro rodiny a jednotlivce. Ubytování Sporthotel Dachstein West se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Steuer 59 App 6

8,3

Steuer 59 App 6

Ubytování (Apartmán) Steuer 59 App 6. Steuer 59 App 6 se nachází v obci Annaberg im Lammertal, 500 metrů od lanovek Astauwinkel a Riedlkar a 1,4 km od lanovky Kopfbergbahn. Ubytování Steuer 59 App 6 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salzburger Dolomitenhof

7,7

Salzburger Dolomitenhof

Ubytování (Hotel) Salzburger Dolomitenhof. Salzburger Dolomitenhof je útulný rodinný hotel v Lammertal im Annaberg, v srdci lyžařského areálu v oblasti západního Dachsteinu. Ubytování Salzburger Dolomitenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Annaberger Musikantenwirt

7,4

Annaberger Musikantenwirt

Ubytování (Penzion) Annaberger Musikantenwirt. Annaberger Musikantenwirt se nachází v samém srdci obce, pouhých 150 metrů od nejbližšího vleku lyžařského střediska Dachstein West, a nabízí pokoje s... Ubytování Annaberger Musikantenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dachstein Chalet

Dachstein Chalet

Ubytování (Chata) Dachstein Chalet. Dachstein Chalet se nachází v Annaberg im Lammertal, 500 metrů od Astauwinkel i od Riedlkar a 1,4 km od Kopfbergbahn. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Dachstein Chalet se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Plaik-Häusl

Holiday Home Plaik-Häusl

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Plaik-Häusl. Holiday Home Plaik-Häusl is situated in Annaberg im Lammertal, 7 km from Dachstein West, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Holiday Home Plaik-Häusl se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Alpenrose.10

Holiday Home Alpenrose.10

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Alpenrose.10. Offering mountain views, Holiday Home Alpenrose.10 is an accommodation set in Annaberg im Lammertal, 2.2 km from Astauwinkel and 2.2 km from Riedlkar. Ubytování Holiday Home Alpenrose.10 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Alpenrose.17

Holiday Home Alpenrose.17

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Alpenrose.17. Offering mountain views, Holiday Home Alpenrose.17 is an accommodation set in Annaberg im Lammertal, 2.2 km from Astauwinkel and 2.2 km from Riedlkar. Ubytování Holiday Home Alpenrose.17 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Alpenrose.9

Holiday Home Alpenrose.9

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Alpenrose.9. Offering mountain views, Holiday Home Alpenrose.9 is an accommodation situated in Annaberg im Lammertal, 2.2 km from Astauwinkel and 2.2 km from Riedlkar. Ubytování Holiday Home Alpenrose.9 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Dachstein West.2

Holiday Home Dachstein West.2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dachstein West.2. Holiday Home Dachstein West.2 se nachází v obci Annaberg im Lammertal, poblíž lanovky Astauwinkel a 500 metrů od lanovky Riedlkar. Ubytování Holiday Home Dachstein West.2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Gamsblume.4

Holiday Home Gamsblume.4

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gamsblume.4. Offering mountain views, Holiday Home Gamsblume.4 is an accommodation set in Annaberg im Lammertal, 2.2 km from Astauwinkel and 2.2 km from Riedlkar. Ubytování Holiday Home Gamsblume.4 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Homes in Annaberg im Lammertal 384

Holiday Homes in Annaberg im Lammertal 384

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Homes in Annaberg im Lammertal 384. Holiday Homes in Annaberg im Lammertal 384 is situated in Annaberg im Lammertal. Ubytování Holiday Homes in Annaberg im Lammertal 384 se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko).

Boutique Alpin mit Gartensauna

Boutique Alpin mit Gartensauna

Ubytování (Apartmán) Boutique Alpin mit Gartensauna. Boutique Alpin mit Gartensauna se nachází asi 600 metrů od Dachstein West. Ubytování Boutique Alpin mit Gartensauna se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Alpenrose.1

Holiday Home Alpenrose.1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Alpenrose.1. Holiday Home Alpenrose.1 se nachází v obci Annaberg im Lammertal, 800 metrů od lanovek Astauwinkel a Riedlkar. Nabízí výhled na hory. Ubytování Holiday Home Alpenrose.1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpenferienhaus Dachstein

Alpenferienhaus Dachstein

Ubytování (Prázdninový dům) Alpenferienhaus Dachstein. Alpenferienhaus Dachstein se nachází ve středisku Annaberg im Lammertal, a 1,1 km od lanovky Astauwinkel, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a plně... Ubytování Alpenferienhaus Dachstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almliesl LUNG-495

Almliesl LUNG-495

Ubytování (Prázdninový dům) Almliesl LUNG-495. Almliesl LUNG-495 se nachází v obci Annaberg im Lammertal, 1 km od lanovky Kopfbergbahn a 2,5 km od lanovky Astauwinkel. Ubytování Almliesl LUNG-495 se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Annaberg/Lammertal

Two-Bedroom Apartment in Annaberg/Lammertal

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Annaberg/Lammertal. Situated in Annaberg im Lammertal, just 1.8 km from Dachstein West, Two-Bedroom Apartment in Annaberg/Lammertal features accommodation with barbecue... Ubytování Two-Bedroom Apartment in Annaberg/Lammertal se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Alpenrose.11

Holiday Home Alpenrose.11

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Alpenrose.11. Offering mountain views, Holiday Home Alpenrose.11 is an accommodation set in Annaberg im Lammertal, 2.2 km from Astauwinkel and 2.2 km from Riedlkar. Ubytování Holiday Home Alpenrose.11 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Gamsblume.12

Holiday Home Gamsblume.12

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gamsblume.12. Offering mountain views, Holiday Home Gamsblume.12 is an accommodation situated in Annaberg im Lammertal, 2.2 km from Astauwinkel and 2.2 km from Riedlkar. Ubytování Holiday Home Gamsblume.12 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Gamsblume.13

Holiday Home Gamsblume.13

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gamsblume.13. Offering mountain views, Holiday Home Gamsblume.13 is an accommodation set in Annaberg im Lammertal, 2.2 km from Astauwinkel and 2.2 km from Riedlkar. Ubytování Holiday Home Gamsblume.13 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Gamsblume.16

Holiday Home Gamsblume.16

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gamsblume.16. Offering mountain views, Holiday Home Gamsblume.16 is an accommodation set in Annaberg im Lammertal, 2.2 km from Astauwinkel and 2.2 km from Riedlkar. Ubytování Holiday Home Gamsblume.16 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Gamsblume.22

Holiday Home Gamsblume.22

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gamsblume.22. Offering mountain views, Holiday Home Gamsblume.22 is an accommodation situated in Annaberg im Lammertal, 2.2 km from Astauwinkel and 2.2 km from Riedlkar. Ubytování Holiday Home Gamsblume.22 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hüttenzauber Alpinchalet 1

Hüttenzauber Alpinchalet 1

Ubytování (Chata) Hüttenzauber Alpinchalet 1. Set just 5 km from Dachstein West, Hüttenzauber Alpinchalet 1 offers accommodation in Annaberg im Lammertal with access to a garden, ski-to-door access, as... Ubytování Hüttenzauber Alpinchalet 1 se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüttenzauber Alpinchalet 2

Hüttenzauber Alpinchalet 2

Ubytování (Chata) Hüttenzauber Alpinchalet 2. Located just 5 km from Dachstein West, Hüttenzauber Alpinchalet 2 provides accommodation in Annaberg im Lammertal with access to a garden, ski-to-door... Ubytování Hüttenzauber Alpinchalet 2 se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft Krämerhaus

Loft Krämerhaus

Ubytování (Apartmán) Loft Krämerhaus. Featuring garden views, Loft Krämerhaus offers accommodation with a patio and a kettle, around 200 metres from Dachstein West. Ubytování Loft Krämerhaus se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Annaberg im Lammertal

Město Annaberg im Lammertal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 74 hotelů a ubytování ve městě Annaberg im Lammertal.