Hledat

Ubytování

Ubytování město Faistenau

Ve městě Faistenau (Rakousko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Faistenau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Faistenau

Haus Hirschpoint

9,8

Haus Hirschpoint

Ubytování (Penzion) Haus Hirschpoint. Haus Hirschpoint se nachází přímo u malebného jezera Hintersee ve Faistenau, 25 km od Salcburku. Ubytování Haus Hirschpoint se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Claudia

9,8

Ferienwohnung Claudia

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Claudia. Set in Faistenau, Ferienwohnung Claudia offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Ferienwohnung Claudia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Seereith

9,8

Landhaus Seereith

Ubytování (Penzion) Landhaus Seereith. Landhaus Seereith se nachází ve Faistenau. Nabízí ubytování s vlastním balkonem, lyžárnu, společný salonek, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené... Ubytování Landhaus Seereith se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gimplbauer

9,7

Ferienwohnung Gimplbauer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gimplbauer. Ferienwohnung Gimplbauer nabízí ubytování v apartmánu s bezplatným Wi-Fi ve městě Faistenau, 6 km od lyžařského vleku Kesselmannlifte – Faistenau a 7 km od... Ubytování Ferienwohnung Gimplbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vordergschwandtgut

9,7

Vordergschwandtgut

Ubytování (Apartmán) Vordergschwandtgut. Vorderschwandtgut se nachází ve Faistenau, 15 km od Salcburku a 8 km od jezera Fuschlsee. Ubytování Vordergschwandtgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alpenblick

9,6

Pension Alpenblick

Ubytování (Aparthotel) Pension Alpenblick. Penzion Alpenblick se nachází se na klidném místě v centru Faistenau a nabízí apartmány s balkonem a plně vybavenou kuchyní, parkováním zdarma a bezplatným... Ubytování Pension Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Bergblick I

9,6

Appartement Bergblick I

Ubytování (Apartmány) Appartement Bergblick I. Appartement Bergblick se nachází v klidné části města Faistenau, 3 minuty pěšky od centra města. Ubytování Appartement Bergblick I se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stegmühle

9,5

Ferienwohnung Stegmühle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stegmühle. Ferienwohnung Stegmühle se nachází ve městě Faistenau v Salcburském kraji, 40 km od obce Schönau am Königsee, a nabízí patio, výhled do zahrady, bezplatné... Ubytování Ferienwohnung Stegmühle se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wald

9,4

Pension Wald

Ubytování (Aparthotel) Pension Wald. Penzion Wald se nachází nedaleko Solné komory (Salzkammergut) mezi jezery Hintersee a Fuschl. Ubytování Pension Wald se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Eisenstattgut Tanzberger

9,4

Eisenstattgut Tanzberger

Ubytování (Penzion) Eisenstattgut Tanzberger. Eisenstattgut Tanzberger stojí 5 minut chůze od centra obce Faistenau. Nabízí velkou terasu, zahradu s jezírkem a sklepní bar se šipkami. Ubytování Eisenstattgut Tanzberger se nachází ve městě Lidaunstraße 7 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landgasthof Fischerwirt

9,3

Hotel Landgasthof Fischerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Landgasthof Fischerwirt. Hotel Landgasthof Fischerwirt se nachází na klidném místě mezi městy Faistenau a Hintersee, 10 minut chůze od jezera Hintersee, a nabízí komfortní pokoje s... Ubytování Hotel Landgasthof Fischerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Privatzimmer Eva Leitgeb

9,3

Privatzimmer Eva Leitgeb

Ubytování (Bed and breakfast) Privatzimmer Eva Leitgeb. Privatzimmer Eva Leitgeb se nachází v oblasti Lake Fuschlsee-Salzkammergut, 250 metrů od restaurací, supermarketů, krytého bazénu a wellness centra,... Ubytování Privatzimmer Eva Leitgeb se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Wörndl

9,3

Ferienwohnung Wörndl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wörndl. Ferienwohnung Wörndl se nachází ve městě Faistenau, 5 km od lyžařského střediska Gaissau-Hintersee a 400 metrů od malého lyžařského vleku pro děti a... Ubytování Ferienwohnung Wörndl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hochegg

9,3

Haus Hochegg

Ubytování (Penzion) Haus Hochegg. Rodinná farma Haus Hochegg s rozlehlou zahradou se nachází na malém kopci uprostřed lesů a luk, 5 minut chůze od centra obce Faistenau. Ubytování Haus Hochegg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Teufl

9,3

Landhaus Teufl

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Teufl. Landhaus Teufl se nachází 2 až 5 km od centra města Faistenau, zastávky skibusu do lyžařských center Kesselmann, Wald, Gaissau-Hintersee a Schmiedhorn a... Ubytování Landhaus Teufl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Botenwirt

9,1

Gasthof Botenwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Botenwirt. Gasthof Botenwirt se nachází 400 metrů od centra Faistenau, poblíž jezer Fuschlsee a Hintersee, a nabízí pokoje s výhledem na hory v Solné komoře. Ubytování Gasthof Botenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Schierl

9,1

Pension Schierl

Ubytování (Penzion) Pension Schierl. Pension Schierl se nachází v centru malebné vesnice Faistenau, jen 20 km od Salcburku. Ve všech pokojích najdete balkon, satelitní TV a koupelnu. Ubytování Pension Schierl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Privatzimmer Inge Klaushofer

9

Privatzimmer Inge Klaushofer

Ubytování (Bed and breakfast) Privatzimmer Inge Klaushofer. Privatzimmer Inge Klaushofer poskytuje ubytování na klidném místě s výhledem na okolní hory v malebné oblasti Salzkammergut. Ubytování Privatzimmer Inge Klaushofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Bergblick II

9

Appartement Bergblick II

Ubytování (Apartmán) Appartement Bergblick II. Appartement Bergblick II se nachází 2 km od centra Faistenau, 8 km od jezera Fuschl a 20 km od Salzburgu. Ubytování Appartement Bergblick II se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Seen Naehe / 25 Min. Salzburg Stadt

9

Ferienwohnung in Seen Naehe / 25 Min. Salzburg Stadt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Seen Naehe / 25 Min. Salzburg Stadt. Ferienwohnung in Seen Naehe / 25 Min. Salzburg Stadt se nachází ve Faistenau, 38 km od Schönau am Königssee, a nabízí bar, zahradu, zázemí pro grilování,... Ubytování Ferienwohnung in Seen Naehe / 25 Min. Salzburg Stadt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bayrhammer

8,9

Pension Bayrhammer

Ubytování (Penzion) Pension Bayrhammer. Pension Bayrhammer se nachází ve městě Faistenau v Solné komoře, 20 km od Salzburgu, a nabízí saunu, fitness centrum, bezplatné Wi-Fi a společenskou... Ubytování Pension Bayrhammer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Schmiedbauernhof

8,8

Appartement Schmiedbauernhof

Ubytování (Apartmány) Appartement Schmiedbauernhof. Tento tradiční statek stojí 1 km od Faistenau a lyžařského vleku Kesselmann. Hosté mohou relaxovat ve finské sauně, infračervené sauně a parní lázni. Ubytování Appartement Schmiedbauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Rosa Leitgeb

8,7

Gästehaus Rosa Leitgeb

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Rosa Leitgeb. Gästehaus Rosa Leitgeb je útulný penzion situovaný v malebné obci Faistenau, 10 km od jezera Wolfgangsee a 20 km od Salcburku. Ubytování Gästehaus Rosa Leitgeb se nachází ve městě Hinterseestraße 88 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alte Post

8,1

Hotel Alte Post

Ubytování (Hotel) Hotel Alte Post. Hotel Alte Post, pouze 20 km od Salzburgu, se nachází v centru malé vesnice Faistenau. Je vybaven tradiční restaurací a velkým krytým bazénem. Ubytování Hotel Alte Post se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Steinbräu

8

Gasthof Steinbräu

Ubytování (Penzion) Gasthof Steinbräu. Gasthof Steinbräu se nachází ve Faistenau v údolí Tiefbrunnau. Nabízí venkovní bazén, solárium, infračervenou kabinu a fitness centrum. Ubytování Gasthof Steinbräu se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bramsauerhof

Bramsauerhof

Ubytování (Apartmány) Bramsauerhof. Set in Faistenau, 36 km from Schönau am Königssee, Bramsauerhof offers a garden and free WiFi. Ubytování Bramsauerhof se nachází ve městě Bramsaustaße 34 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Faistenau

Město Faistenau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Faistenau.