Hledat

Ubytování

Ubytování město Leogang

Ve městě Leogang (Rakousko) máme celkem 141 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Leogang

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Leogang

Appartement Waldblick

9,7

Appartement Waldblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Waldblick. Offering free WiFi and mountain views, Appartement Waldblick provides accommodation set in Leogang, just 1.9 km from Schanteilift. Ubytování Appartement Waldblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Gassner

9,7

Appartement Gassner

Ubytování (Apartmán) Appartement Gassner. Situated 1 km from Leogang’s centre and just 300 metres from the Asitz Cable Car, Appartement Gassner comes with amenities like a flat-screen cable TV and... Ubytování Appartement Gassner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mayrhofer

9,7

Ferienwohnung Mayrhofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofer. Apartmán s vlastním stravováním Ferienwohnung Mayrhofer, nově zrekonstruovaný v roce 2016, je vzdálen 1 km od centra Leogangu a nabízí ubytování s terasou... Ubytování Ferienwohnung Mayrhofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Spielberg

9,7

Appartement Spielberg

Ubytování (Apartmán) Appartement Spielberg. Appartement Spielberg nabízí ubytování s výhledem na hory asi 2 km od lyžařského areálu Skicircus Saalbach-Leogang. Ubytování Appartement Spielberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Brandtner Leogang

9,7

Ferienwohnung Brandtner Leogang

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Brandtner Leogang. Apartmán Ferienwohnung Brandtner Leogang se nachází na poklidném místě, 200 metrů od lyžařského areálu Leogang - Saalbach Hinterglemm i parku pro horská... Ubytování Ferienwohnung Brandtner Leogang se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brandstatthof

9,6

Brandstatthof

Ubytování (Bed and breakfast) Brandstatthof. Tento tradiční statek v pohoří Steinberge nad lyžařským střediskem Leogang stojí jen 5 minut jízdy od lanovky Asitzbahn. Ubytování Brandstatthof se nachází ve městě Sonnberg 2 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Anna

9,6

Appartementhaus Anna

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Anna. Appartementhaus Anna v centru Leogangu se nachází 700 metrů od lanovky Asitzbahn v lyžařském areálu Leogang / Saalbach / Hinterglemm. Ubytování Appartementhaus Anna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Riederalm

9,6

Hotel Riederalm

Ubytování (Hotel) Hotel Riederalm. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v Leogangu, přímo u lanovky Asitzbahn a parku pro horská kola. Ubytování Hotel Riederalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Gertrude Eder

9,6

Landhaus Gertrude Eder

Ubytování (Apartmán) Landhaus Gertrude Eder. Landhaus Gertrude Eder se nachází ve venkovském domě, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Saalbach-Leogang. Ubytování Landhaus Gertrude Eder se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steinberghaus Apartments

9,5

Steinberghaus Apartments

Ubytování (Apartmán) Steinberghaus Apartments. Apartmány Steinberghaus se nachází 200 metrů od lyžařského areálu Saalbach-Hinterglemm Leogang a nabízí přímý přístup do lyžařského střediska, výhled na... Ubytování Steinberghaus Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaiserhaus Leogang

9,5

Kaiserhaus Leogang

Ubytování (Apartmán) Kaiserhaus Leogang. Kaiserhaus Leogang se nachází v Leogangu, 500 metrů od lanovky Steinbergbahn a 1,9 km od lanovky Asithbahn, přímo u sjezdovek a pěších a cyklistických... Ubytování Kaiserhaus Leogang se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Huber

9,5

Gästehaus Huber

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Huber. Gästehaus Huber nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Leogang. Ubytování Gästehaus Huber se nachází ve městě Sonnberg 95 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tarlack Appartements Hütten 1a

9,5

Tarlack Appartements Hütten 1a

Ubytování (Apartmány) Tarlack Appartements Hütten 1a. Tyto apartmány se nachází hned u lanovky Asitzbahn a bikeparku v Leogangu. Všechny mají balkon s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Tarlack Appartements Hütten 1a se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Riederhäusl

9,5

Hof Riederhäusl

Ubytování (Farma) Hof Riederhäusl. Farma Hof Riederhäusl má velkou zahradu s dětským hřištěm a nachází se u turistických tras a fotbalového hřiště, pouhé 2 km od centra městečka Leogang a 5... Ubytování Hof Riederhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergkraft

9,5

Haus Bergkraft

Ubytování (Apartmán) Haus Bergkraft. Haus Bergkraft se nachází v obci Leogang, 400 metrů od lyžařského vleku, a nabízí apartmán s moderním alpským nábytkem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Bergkraft se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Christophorus

9,5

Landhaus Christophorus

Ubytování (Apartmány) Landhaus Christophorus. Landhaus Christophorus se nachází v klidné lokalitě 10 minut pěšky od centra obce Leogang a 30 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Landhaus Christophorus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleintödlinggut

9,5

Kleintödlinggut

Ubytování (Farma) Kleintödlinggut. Tradiční farma Kleintödlinggut je situovaná mezi městy Leogang a Saalfelden. Ubytování Kleintödlinggut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krallerhof

9,5

Hotel Krallerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Krallerhof. Elegantní 4hvězdičkový hotel Krallerhof se nachází na slunné náhorní plošině nad městečkem Leogang a nabízí velké wellness centrum, krytý bazén, sezonní... Ubytování Hotel Krallerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zieferhof

9,5

Zieferhof

Ubytování (Farma) Zieferhof. Farma Zieferhof se nachází přibližně 5 km od lyžařského vleku, atrakce Flying Fox (skluzavka na ocelovém laně), bikeparku Leogang a jezera Ritzensee a 24... Ubytování Zieferhof se nachází ve městě Leogang (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bacher Leogang

9,5

Haus Bacher Leogang

Ubytování (Apartmán) Haus Bacher Leogang. Boasting ski-to-door access, Haus Bacher Leogang provides accommodation in Leogang with free WiFi and mountain views. Ubytování Haus Bacher Leogang se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Haus Petra

9,5

Appartement Haus Petra

Ubytování (Apartmán) Appartement Haus Petra. Tento prostorný apartmán se nachází v obci Leogang na klidném místě na okraji lesa. Ubytování Appartement Haus Petra se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Haus Pichler

9,5

Appartement Haus Pichler

Ubytování (Apartmán) Appartement Haus Pichler. Appartement Haus Pichler se nachází v lyžařském areálu Saalbach-Hinterglemm Leogang v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky a restaurace, pouhý 1 km... Ubytování Appartement Haus Pichler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schwabl

9,5

Ferienwohnung Schwabl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Schwabl. Ferienwohnung Schwabl se nachází v centru Leogangu, 300 metrů od lyžařského vleku pro začátečníky a 3 km od lyžařského areálu Saalbach-Hinterglemm-Leogang. Ubytování Ferienwohnung Schwabl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tarlack Appartements Hütten 34

9,5

Tarlack Appartements Hütten 34

Ubytování (Apartmány) Tarlack Appartements Hütten 34. Tyto apartmány se nachází hned u lanovky Asitzbahn a bikeparku v Leogangu. Všechny mají balkon s výhledem na hory. Na místě je i sauna a lyžárna. Ubytování Tarlack Appartements Hütten 34 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Seiwald

9,5

Haus Seiwald

Ubytování (Apartmán) Haus Seiwald. Tyto apartmány se nacházejí v centru Leogangu, 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Haus Seiwald se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Brentwirt

9,4

Gasthof Brentwirt

Ubytování (Bed and breakfast) Gasthof Brentwirt. Just a 5-minute walk from the Asitzbahn Cable Car and the Leogang Mountain Bike Park, Gasthof Brentwirt is 2 km from the centre of Leogang. Ubytování Gasthof Brentwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Lehenbrandthof

9,4

Lehenbrandthof

Ubytování (Apartmány) Lehenbrandthof. Lehenbrandthof se nachází ve městě Leogang, 17 minut chůze od cyklistického parku Bikepark Leogang, a nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lehenbrandthof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huis Fitaniki

9,4

Huis Fitaniki

Ubytování (Prázdninový dům) Huis Fitaniki. Prázdninový dům Huis Fitaniki se nachází pouhý 1 km od centra Leogangu a lanovky Asitzbahn. Ubytování Huis Fitaniki se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Anna Xl Leogang

9,4

Chalet Anna Xl Leogang

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Anna Xl Leogang. Within less than 1 km of Schanteilift and 2.8 km of Steinbergbahn I, Chalet Anna Xl Leogang offers free WiFi and a garden. The property is 3. Ubytování Chalet Anna Xl Leogang se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paulingbauer

9,4

Paulingbauer

Ubytování (Farma) Paulingbauer. Paulingbauer se nachází v Leogangu v údolí Pinzgau a má velkou zahradu s lehátky, slunečníky, grilem a dětským hřištěm. Ubytování Paulingbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Tannenhof

9,4

Pension Tannenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Tannenhof. Bed and breakfast Pension Tannenhof se nachází na slunném jižně orientovaném svahu mezi městečky Leogang a Saalfelden a nabízí panoramatickou saunu,... Ubytování Pension Tannenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Restaurant Dorfalm

9,4

Pension Restaurant Dorfalm

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Restaurant Dorfalm. Pension Restaurant Dorfalm in Leogang se nachází 3 km od lyžařské oblasti Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang a lanovky Asitzbahn. Ubytování Pension Restaurant Dorfalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Stockingbauer

9,4

Stockingbauer

Ubytování (Farma) Stockingbauer. Featuring a balcony with garden views, and a garden and ski-to-door access, Stockingbauer can be found in Leogang, close to Krallerhof lift and 1 km from... Ubytování Stockingbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Apartment Leogang

9,3

Chalet Apartment Leogang

Ubytování (Apartmán) Chalet Apartment Leogang. Chalet Apartment Leogang se nachází v Leogangu, 600 metrů od Steinbergbahnu a 1,5 km od Asitzbahnu. Ubytování Chalet Apartment Leogang se nachází ve městě Sonnberg 234 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Rivus Nature Suites

9,3

Das Rivus Nature Suites

Ubytování (Hotel) Das Rivus Nature Suites. Das Rivus Nature Suites features an outdoor swimming pool, garden, a fitness centre and bar in Leogang. Ubytování Das Rivus Nature Suites se nachází ve městě Hütten 50 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stockinggut by AvenidA Hotel & Residences Leogang by Alpin Rentals

9,3

Stockinggut by AvenidA Hotel & Residences Leogang by Alpin Rentals

Ubytování (Hotel) Stockinggut by AvenidA Hotel & Residences Leogang by Alpin Rentals. Hotel Stockinggut by AvenidA Hotel & Residences Leogang by Alpin Rentals se nachází v Leogangu, 800 metrů od vleku Krallerhof, 1 km od lanovky... Ubytování Stockinggut by AvenidA Hotel & Residences Leogang by Alpin Rentals se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartment Scheiber

9,3

Appartment Scheiber

Ubytování (Apartmán) Appartment Scheiber. Appartment Scheiber se nachází 10 minut chůze od centra obce Leogang a 15 minut jízdy od golfového klubu Urslautal, a nabízí terasu s výhledem na pohoří... Ubytování Appartment Scheiber se nachází ve městě Leogang (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub am Bauernhof Weissbacher Apartments

9,3

Urlaub am Bauernhof Weissbacher Apartments

Ubytování (Farma) Urlaub am Bauernhof Weissbacher Apartments. Apartmány Urlaub am Bauernhof Weissbacher nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Urlaub am Bauernhof Weissbacher Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bio-Hotel Rupertus

9,3

Bio-Hotel Rupertus

Ubytování (Hotel) Bio-Hotel Rupertus. Bio-Hotel Rupertus se nachází hned u lanovky Asitz, Leogang Bike Parku a sjezdovek v lyžařském areálu Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn. Ubytování Bio-Hotel Rupertus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienpension Bierbaumer

9,3

Ferienpension Bierbaumer

Ubytování (Bed and breakfast) Ferienpension Bierbaumer. Ferienpension Bierbaumer byl zrenovován v roce 2015. Nachází se v obci Leogang, 500 metrů od lanovky Leoganger Bergbahnen i od parku Leogang Bike Park. Ubytování Ferienpension Bierbaumer se nachází ve městě Sonnberg 150 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Eder

9,3

Ferienhaus Eder

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Eder. Ferienhaus Eder se nachází v centru města Leogang v okrese Grießen, 4,4 km od lanovky Asitzbahn, a nabízí výhled na okolní hory. Ubytování Ferienhaus Eder se nachází ve městě Grießen 5 (Rakousko - Salcbursko).

Pfindlhof

9,3

Pfindlhof

Ubytování (Bed and breakfast) Pfindlhof. Pfindlhof se nachází ve městě Leogang a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pfindlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Gourmetwirtshaus Kirchenwirt seit 1326

9,3

Hotel & Gourmetwirtshaus Kirchenwirt seit 1326

Ubytování (Hotel) Hotel & Gourmetwirtshaus Kirchenwirt seit 1326. Tento tradiční 4hvězdičkový hotel sídlí v budově z roku 1326 v centru obce Leogang. Nabízí oceněnou gurmánskou restauraci, saunu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel & Gourmetwirtshaus Kirchenwirt seit 1326 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Salzmann

9,3

Appartementhaus Salzmann

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Salzmann. Appartementhaus Salzmann s terasou je situován u sjezdovek lyžařského střediska Saalbach-Hinterglemm-Leogang, hned vedle lyžařského vleku pro začátečníky. Ubytování Appartementhaus Salzmann se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Energiepension Schwaiger

9,3

Energiepension Schwaiger

Ubytování (Bed and breakfast) Energiepension Schwaiger. Energiepension Schwaiger se nachází 2 km od lanovky Leogang a stezek pro horská kola. Ubytování Energiepension Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

mama thresl

9,3

mama thresl

Ubytování (Hotel) mama thresl. Hotel mama thresl se nachází v lyžařském středisku Leogang, 300 metrů od lanovky Asitzbahn, a nabízí ubytování s propojením městského a alpského stylu,... Ubytování mama thresl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Matzhof

9,3

Matzhof

Ubytování (Apartmány) Matzhof. Matzhof se nachází 2 km od centra obce Leogang a nabízí apartmány s balkonem a zahradu s dětským hřištěm a vybavením na stolní tenis. Ubytování Matzhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Asitz

9,2

Appartement Asitz

Ubytování (Apartmán) Appartement Asitz. Tento apartmán se nachází v Leogangu přímo u sjezdovek a běžkařských tratí ve Steinbergbahnu, v lyžařském areálu Leogang-Saalbach-Hinterglemm-Fieberbrunn. Ubytování Appartement Asitz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Elisabeth

9,2

Apartment Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Apartment Elisabeth. Apartment Elisabeth is located in Leogang, 600 metres from Almbahn Ski Lift and 1.1 km from Bikepark Leogang, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herzoghof

9,2

Herzoghof

Ubytování (Farma) Herzoghof. Tato farma se nachází 5 minut jízdy autem nebo 20 minut chůze od centra obce Leogang a 6 km od lanovky Asitzbahn. Ubytování Herzoghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Gasthof Erbhof Anderlhof

9,2

Hotel Gasthof Erbhof Anderlhof

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Erbhof Anderlhof. Hotel Gasthof Erbhof Anderlhof stojí na místě obklopeném loukami a horami, 5 minut jízdy od centra Leogangu. Ubytování Hotel Gasthof Erbhof Anderlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Leogang

Město Leogang se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 141 hotelů a ubytování ve městě Leogang.