Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Michael im Lungau

Ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko) máme celkem 82 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Michael im Lungau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Michael im Lungau

Sonnen-Appartement Heidi

9,9

Sonnen-Appartement Heidi

Ubytování (Apartmán) Sonnen-Appartement Heidi. Sonnen-Appartement Heidi se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau, 600 metrů od lanovky Speiereckbahn, 3,6 km od lyžařského areálu Aineck a 5,6 km od... Ubytování Sonnen-Appartement Heidi se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmer im Lungau

9,8

Zimmer im Lungau

Ubytování (Apartmány) Zimmer im Lungau. Zimmer im Lungau se nachází přímo na úpatí lyžařského areálu Katschberg, jen 2 minuty chůze od sjezdovky a 100 metrů od lyžařského vleku Petersbründl. Ubytování Zimmer im Lungau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Belamor

9,8

Belamor

Ubytování (Apartmány) Belamor. Belamor se nachází méně než 1 km od lanovky Speiereckbahn a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Belamor se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Auszeit

9,8

Appartement Auszeit

Ubytování (Apartmány) Appartement Auszeit. Apartmán Auszeit, otevřený v prosinci 2017, se nachází v centru střediska Sankt Michael im Lungau, 5 minut jízdy od lanovky Speiereckbahn a 100 metrů od... Ubytování Appartement Auszeit se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthaus Appartement

9,8

Penthaus Appartement

Ubytování (Apartmán) Penthaus Appartement. Penthaus Appartement se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau, 1 km od lyžařských areálů Katschberg-Aineck a Großeck-Speiereck, a nabízí kompletně... Ubytování Penthaus Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nohra

9,7

Haus Nohra

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Nohra. B&B Haus Nohra se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau a nabízí gril, zahradu, terasu a lyžárnu. Zastávka bezplatného skibusu je přímo před domem. Ubytování Haus Nohra se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Lehner

9,7

Landhaus Lehner

Ubytování (Apartmány) Landhaus Lehner. Landhaus Lehner nabízí prostorné apartmány s balkonem a výhledem na hory na okraji obce Sankt Michael im Lungau, 1,5 km od centra. Ubytování Landhaus Lehner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bellevue

9,6

Haus Bellevue

Ubytování (Apartmány) Haus Bellevue. Haus Bellevue se nachází na klidném místě na okraji horského střediska St. Ubytování Haus Bellevue se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Holzer

9,6

Ferienwohnung Holzer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Holzer. Ferienwohnung Holzer poskytuje ubytování v apartmánu s terasou a přímým vstupem do zahrady ve městě Sankt Michael im Lungau, 500 metrů od lyžařského vleku... Ubytování Ferienwohnung Holzer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Premium Appartements Sonnenbahn

9,6

Premium Appartements Sonnenbahn

Ubytování (Apartmány) Premium Appartements Sonnenbahn. Premium Appartements Sonnenbahn se nachází v obci Sankt Michael im Lungau, pouhou 1 minutu pěšky od lanovky Speiereckbahn, a nabízí ubytování s balkonem a... Ubytování Premium Appartements Sonnenbahn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mohr

9,6

Ferienwohnung Mohr

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mohr. Ferienwohnung Mohr se nachází se v obci Oberweißenburg, 3 km od centra města Sankt Michael im Lungau, a nabízí bezplatné Wi-Fi a bezplatné soukromé... Ubytování Ferienwohnung Mohr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Haus Moser

9,5

Appartement Haus Moser

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Moser. Appartement Haus Moser stojí na jižním svahu hory Speiereck, 10 minut chůze od centra horského střediska St. Michael im Lungau. Ubytování Appartement Haus Moser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Angerer

9,5

Ferienhaus Angerer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Angerer. Ferienhaus Angerer se nachází v Sankt Michael im Lungau, jen 2,9 km od Speiereckbahn. Ubytování Ferienhaus Angerer se nachází ve městě Glashüttenstraße 122 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eckenhof

9,5

Eckenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Eckenhof. Eckenhof je bed and breakfast situovaný v městysi Sankt Michael im Lungau, vedle sjezdovky, zastávky skibusu, turistických stezek a tras pro horská kola a... Ubytování Eckenhof se nachází ve městě Unterer Bodenfeldweg 206 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liftplatzl

9,5

Liftplatzl

Ubytování (Aparthotel) Liftplatzl. Liftplatzl se nachází přímo u lanovky Speiereck a nabízí lyžařskou školu a půjčovnu lyžařského vybavení. Hosté mají k dispozici saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Liftplatzl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Premium Appartements Di Bora

9,5

Premium Appartements Di Bora

Ubytování (Apartmány) Premium Appartements Di Bora. Tyto prostorné apartmány se nachází v centru města St. Michael v regionu Lungau. Ubytování Premium Appartements Di Bora se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aineckblick

9,5

Apartment Aineckblick

Ubytování (Apartmány) Apartment Aineckblick. Apartment Aineckblick nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi v obci Sankt Michael im Lungau. Ubytování Apartment Aineckblick se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lasshofer

9,5

Ferienwohnung Lasshofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lasshofer. Ferienwohnung Lasshofer se nachází v obci Sankt Michael im Lungau, 500 metrů od lanovky Speiereckbahn, 2,9 km od lanovky Petersbründl - St. Ubytování Ferienwohnung Lasshofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bäckenbauer

9,4

Haus Bäckenbauer

Ubytování (Apartmán) Haus Bäckenbauer. Haus Bäckenbauer is a self-catering accommodation located in Sankt Michael im Lungau, 300 metres from the Speiereck - Großeck Ski Area and from the... Ubytování Haus Bäckenbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Wastlalm

9,4

Landhaus Wastlalm

Ubytování (Chata) Landhaus Wastlalm. Chata Landhaus Wastlalm se nachází v městyse Sankt Michael im Lungau, 2 km od lyžařského regionu Katschberg/Speiereck, a nabízí ve všech prostorách zdarma... Ubytování Landhaus Wastlalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Kasparbauer

9,4

Kasparbauer

Ubytování (Apartmány) Kasparbauer. Kasparbauer jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Sankt Michaelu im Lungau, Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s ledničkou, posezení, TV s plochou... Ubytování Kasparbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Bliem

9,4

Ferienwohnung Bliem

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bliem. Bliem nabízí ubytování s možností vlastního stravování jen 1,5 km od města St. Michael im Lungau. Ubytování Ferienwohnung Bliem se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traumplatzl

9,4

Traumplatzl

Ubytování (Apartmány) Traumplatzl. Apartmány Traumplatzl se nacházejí v centru městečka St. Ubytování Traumplatzl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements-Dalila

9,3

Appartements-Dalila

Ubytování (Penzion) Appartements-Dalila. Appartements-Dalila stojí v Sankt Michael im Lungau. Ubytování Appartements-Dalila se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellnesshotel Eggerwirt

9,3

Wellnesshotel Eggerwirt

Ubytování (Hotel) Wellnesshotel Eggerwirt. Čtyřhvězdičkový Wellnesshotel Eggerwirt se nachází v klidné části města Sankt Michael v regionu Lungau, 800 metrů od lyžařského areálu Großeck / Speiereck... Ubytování Wellnesshotel Eggerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mitzis Appartement

9,3

Mitzis Appartement

Ubytování (Apartmán) Mitzis Appartement. Mitzis Appartement se nachází v obci Sankt Michael im Lungau, 1,8 km od lanovky Spiereckbahn, 2,1 km od střediska Petersbründl – St. Ubytování Mitzis Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Weger St. Michael im UNESCO Biosphärenpark

9,3

Landhaus Weger St. Michael im UNESCO Biosphärenpark

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Weger St. Michael im UNESCO Biosphärenpark. Landhaus Weger St. Michael im UNESCO Biosphärenpark is set in Sankt Michael im Lungau. This self-catered holiday home has a garden. Ubytování Landhaus Weger St. Michael im UNESCO Biosphärenpark se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Dalila - Penthouse

9,2

Appartements Dalila - Penthouse

Ubytování (Apartmány) Appartements Dalila - Penthouse. Appartements Dalila - Penthouse se nachází v městysu Sankt Michael im Lungau, 300 metrů od jeho centra a 3 minuty jízdy autem od golfového klubu Lungau, a... Ubytování Appartements Dalila - Penthouse se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Mur

9,2

Chalet Mur

Ubytování (Bed and breakfast) Chalet Mur. Chalet Mur se nachází v klidné vesničce Stranach, 5 minut chůze od malebné obce Sankt Michael im Lungau, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a... Ubytování Chalet Mur se nachází ve městě Stranach 129 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Santorum

9,2

Haus Santorum

Ubytování (Apartmán) Haus Santorum. Haus Santorum je apartmán nacházející se ve městě Sankt Michael im Lungau, 800 metrů od lanovky Speiereckbahn a 3,3 km od vleku Branntweinerlift. Ubytování Haus Santorum se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unterlanschützhof

9,2

Unterlanschützhof

Ubytování (Apartmány) Unterlanschützhof. Unterlanschützhof je fungující farma nacházející se 5 minut jízdy od obce St. Michael im Lungau a od výjezdu 104 z dálnice A10 Tauern. Ubytování Unterlanschützhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Könighaus

9,2

Apartment Könighaus

Ubytování (Apartmány) Apartment Könighaus. Apartment Könighaus je situován v poklidné lokalitě, pouhých 300 metrů od lyžařského vleku Sonnenberg v lyžařském areálu Großeck-Speiereck, a nabízí pokoje... Ubytování Apartment Könighaus se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Osterrieder

9,2

Haus Osterrieder

Ubytování (Apartmány) Haus Osterrieder. Haus Osterrieder stojí 5 minut jízdy od lyžařského areálu Speiereck Grosseck a 10 minut chůze od centra města Sankt Michael im Lungau. Ubytování Haus Osterrieder se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienparadies Wiesenbauer

9,1

Ferienparadies Wiesenbauer

Ubytování (Apartmány) Ferienparadies Wiesenbauer. Ferienparadies Wiesenbauer má pozemek s loukami a lesy o rozloze 60 000 m² a nabízí apartmány s balkonem v salcburském regionu Lungau. Ubytování Ferienparadies Wiesenbauer se nachází ve městě Wiesenbauer 47 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TROGER special Appartement

9,1

TROGER special Appartement

Ubytování (Apartmán) TROGER special Appartement. TROGER special Appartement je apartmán s balkonem situovaný v budově z roku 2017 v Sankt Michaelu im Lungau, necelý 1 km od lanovky Speiereckbahn. Ubytování TROGER special Appartement se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ilona

9,1

Haus Ilona

Ubytování (Apartmán) Haus Ilona. Haus Ilona se nachází na místě s výhledem na hory v městečku Sankt Michael im Lungau, jen 1,9 km od lyžařského vleku Petersbründl - St. Ubytování Haus Ilona se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Hubertusstubn

9,1

Landgasthof Hubertusstubn

Ubytování (Penzion) Landgasthof Hubertusstubn. Landgasthof Hubertusstubn se nachází pouze 1 km od lyžařského střediska Speiereck a 2 km od obce St. Michael. Ubytování Landgasthof Hubertusstubn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sylpaulerhof

9,1

Sylpaulerhof

Ubytování (Penzion) Sylpaulerhof. Sylpaulerhof se nachází v centru obce Sankt Michael im Lungau, 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Nabízí saunu, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sylpaulerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Ferner

9

Gästehaus Ferner

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Ferner. Gästehaus Ferner se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau, necelý 1 km od lyžařského areálu Petersbründl – St. Michael im Lungau. Ubytování Gästehaus Ferner se nachází ve městě Sägestr.468 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stranachwirt Apartments

9

Stranachwirt Apartments

Ubytování (Aparthotel) Stranachwirt Apartments. Nové Stranachwirt Apartments se nacházejí v obci Stranach mají kuchyň, balkon a LAN připojení k internetu zdarma. Ubytování Stranachwirt Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Monique

9

Monique

Ubytování (Apartmán) Monique. Apartmán Monique je situován ve městě Sankt Michael im Lungau, 1,8 km od lanovky Speiereckbahn, a poskytuje ubytování se zahradou, zázemím pro grilování a... Ubytování Monique se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lungau

9

Apartment Lungau

Ubytování (Apartmán) Apartment Lungau. Apartmán Lungau se nachází v městyse Sankt Michael im Lungau, 900 metrů od stanice lanovky Speiereckbahn, 3,9 km od lyžařského vleku Branntweinerlift a 4,2... Ubytování Apartment Lungau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maisonette Marijke

9

Maisonette Marijke

Ubytování (Prázdninový dům) Maisonette Marijke. Maisonette Marijke se nachází v obci Sankt Michael im Lungau, 3,5 km od lanovky Speiereckbahn, 3,8 km od lanovky Konigswiesenbahn, 4,1 km od lanovky... Ubytování Maisonette Marijke se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Hutter

8,9

Aparthotel Hutter

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Hutter. Hutter Aparthotel se nachází na malém kopci hned u sjezdovek v lyžařském areálu Katschberg-Aineck. Ubytování Aparthotel Hutter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Haus Sampl

8,9

Haus Sampl

Ubytování (Apartmán) Haus Sampl. Featuring a garden and barbecue facilities, Haus Sampl features accommodation in Sankt Michael im Lungau with free WiFi and mountain views. Ubytování Haus Sampl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urbangut

8,9

Urbangut

Ubytování (Farma) Urbangut. Rodinný statek Urbangut leží uprostřed luk, 3 km od centra obce Sankt Michael im Lungau a 4 minuty jízdy od lyžařské oblasti Großeck-Speiereck. Ubytování Urbangut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Mayr

8,8

Haus Mayr

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Mayr. Haus Mayr se nachází v obci Sankt Michael, v blízkosti běžeckých tratí a lyžařského areálu Großeck / Speiereck. Golfové hřiště je 2 km daleko. Ubytování Haus Mayr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hapimag Resort St. Michael

8,8

Hapimag Resort St. Michael

Ubytování (Aparthotel) Hapimag Resort St. Michael. Rezort Hapimag St. Michael se nachází v Sankt Michael im Lungau, 12 minut chůze od lanovky Speiereckbahn a 4,2 km od vleku Branntweinerlift. Ubytování Hapimag Resort St. Michael se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blasiwirt

8,8

Blasiwirt

Ubytování (Penzion) Blasiwirt. Blasiwirt se nachází na klidném místě na okraji St. Michael im Lungau, v malé vesničce nedaleko dálnice A10. Nabízí možnost bezplatného parkování a... Ubytování Blasiwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Aloisia

8,8

Ferienhaus Aloisia

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Aloisia. Ferienhaus Aloisia se nachází v obci Sankt Michael im Lungau a nabízí terasu nebo balkon, bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a přímý přístup na... Ubytování Ferienhaus Aloisia se nachází ve městě St-Michael (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Wastlwirt

8,8

Hotel & Restaurant Wastlwirt

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Wastlwirt. Romantik Hotel Wastlwirt se nachází v malebné obci Sankt Michael im Lungau uprostřed malebné alpské krajiny a již po 25 let je v rodinných rukou. Ubytování Hotel & Restaurant Wastlwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Sankt Michael im Lungau

Město Sankt Michael im Lungau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 82 hotelů a ubytování ve městě Sankt Michael im Lungau.