Hledat

Ubytování

Ubytování město Mitterberg

Ve městě Mitterberg (Rakousko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mitterberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mitterberg

Der grimmige Berg

9,9

Der grimmige Berg

Ubytování (Apartmán) Der grimmige Berg. Der grimmige Berg se nachází ve městě Sankt Martin am Grimming ve Štýrsku, 44 km od Filzmoosu. Ubytování Der grimmige Berg se nachází ve městě Mitterberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alpenidylle

9,7

Apartment Alpenidylle

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenidylle. Apartment Alpenidylle se nachází v obci Sankt Martin am Grimming a nabízí zahradu, terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Alpenidylle se nachází ve městě Mitterberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Aigner

8

Haus Aigner

Ubytování (Apartmán) Haus Aigner. Haus Aigner se nachází v obci Berg Dienten a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Apartmán má ložnici, kuchyň s jídelním koutem a koupelnu se sprchou. Ubytování Haus Aigner se nachází ve městě Mitterberg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Ski Apartments

7,5

Cozy Ski Apartments

Ubytování (Apartmány) Cozy Ski Apartments. Cozy Ski Apartments se nachází v obci Ramingstein a nabízí výhled na jezero a bar. Ubytování Cozy Ski Apartments se nachází ve městě et 2 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lechnerhof

Pension Lechnerhof

Ubytování (Penzion) Pension Lechnerhof. Pension Lechnerhof se nachází v Zandlachu. Nabízí sezónní venkovní bazén, společný salonek, zahradu, zařízení pro vodní sporty, dětské hřiště a rodinné... Ubytování Pension Lechnerhof se nachází ve městě Mitterberg (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Apartment

Sweet Apartment

Ubytování (Apartmán) Sweet Apartment. Boasting free bikes and a terrace, Sweet Apartment features accommodation in Ramingstein with free WiFi and garden views. Ubytování Sweet Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreacni dum Grimming

Rekreacni dum Grimming

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreacni dum Grimming. Rekreacni dum Grimming se nachází ve městě Sankt Martin am Grimming a nabízí bezplatné zapůjčení jízdních kol, gril a terasu. Ubytování Rekreacni dum Grimming se nachází ve městě Mitterberg (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Berta (GBM210)

Holiday Home Berta (GBM210)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Berta (GBM210). Set in Gröbming in the Styria region, Holiday Home Berta (GBM210) features a terrace. Ubytování Holiday Home Berta (GBM210) se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mitterberg

Město Mitterberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Mitterberg.