Hledat

Ubytování

Ubytování město Abersee

Ve městě Abersee (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Abersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Abersee

Ferienwohnung Ida Kogler

9,8

Ferienwohnung Ida Kogler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ida Kogler. Ferienwohnung Ida Kogler se nachází v obci Abersee, 1 km od jezera Abersee, a nabízí prostorný a světlý apartmán s balkonem. Ubytování Ferienwohnung Ida Kogler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Heimatblick

9,7

Haus Heimatblick

Ubytování (Apartmán) Haus Heimatblick. Apartmán Haus Heimatblick se nachází v salcburské obci Abersee a nabízí balkon a výhled na jezero. Ubytování Haus Heimatblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aberseehaus Nussbaumer

9,7

Aberseehaus Nussbaumer

Ubytování (Apartmán) Aberseehaus Nussbaumer. Aberseehaus Nussbaumer se nachází ve Stroblu u Salcburku. Nabízí balkon, zahradu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Aberseehaus Nussbaumer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Seehof - Ferienhaus

9,5

Haus Seehof - Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Seehof - Ferienhaus. Haus Seehof - Ferienhaus is located in Abersee and offers a garden and a terrace. Ubytování Haus Seehof - Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Christoph

9,1

Haus Christoph

Ubytování (Penzion) Haus Christoph. Haus Christoph se nachází ve městě Abersee a nabízí sdílený salonek, zahradu, soukromou pláž, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, turistické informace,... Ubytování Haus Christoph se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Seehof

9

Residenz Seehof

Ubytování (Apartmány) Residenz Seehof. Set in Gschwendt in the Salzburg region, Residenz Seehof offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Residenz Seehof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Huber

8,4

Appartementhaus Huber

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Huber. Appartementhaus Huber se nachází ve městě Abersee, jen 400 metrů od břehu jezera Wolfgangsee. Nabízí soukromou pláž s lehátky. Ubytování Appartementhaus Huber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Grillbauer

Ferienhaus Grillbauer

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Grillbauer. Set in Abersee, Ferienhaus Grillbauer offers accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Ferienhaus Grillbauer se nachází ve městě Gschwendt 183 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung

Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung. Boasting a shared lounge and water sports facilities, Ferienwohnung offers accommodation in Abersee with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Abersee (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Abersee

Město Abersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Abersee.