Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Koloman

Ve městě Sankt Koloman (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Koloman

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Koloman

Fitzlhof

9,9

Fitzlhof

Ubytování (Apartmány) Fitzlhof. Tento prostorný a moderní apartmán se nachází ve městě Sankt Koloman, 5 km od Gollingu. Ubytování Fitzlhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grubsteighof

9,9

Grubsteighof

Ubytování (Farma) Grubsteighof. Tento penzion se nachází na rodinné ekologické farmě a nabízí prostorné apartmány s kuchyní a balkonem s výhledem na Alpy. Ubytování Grubsteighof se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Haus Lehen

9,7

Ferienwohnung Haus Lehen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Haus Lehen. Ferienwohnung Walkner má balkon s panoramatickým výhledem, obývací pokoj s kuchyňským koutem vybaveným kávovarem Nespresso, 2 koupelny a satelitní TV. Ubytování Ferienwohnung Haus Lehen se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Katrin

9,7

Chalet Katrin

Ubytování (Chata) Chalet Katrin. Set in Sankt Koloman in the Salzburg region, Chalet Katrin features a terrace and mountain views. Ubytování Chalet Katrin se nachází ve městě Chalet Katrin (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Göllblick

9,7

Göllblick

Ubytování (Apartmán) Göllblick. Göllblick se nachází v údolí Salzach, 5 minut jízdy od lázní Golling. Apartmán má balkon s krásným výhledem na horu Hoher Göll a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Göllblick se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gruber

9,6

Ferienwohnung Gruber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gruber. Ferienwohnung Gruber je apartmán situovaný v kopci v Sankt Kolomanu, 21 km od Salcburku. Ubytování Ferienwohnung Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Angerlgut

9,6

Ferienwohnung Angerlgut

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Angerlgut. Ferienwohnung Angerlgut jsou stylové apartmány v alpském stylu s malebným výhledem na hory situované na klidném místě v Sankt Kolomanu. Ubytování Ferienwohnung Angerlgut se nachází ve městě Angerlweg 108 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hundsbachhof

9,5

Hundsbachhof

Ubytování (Apartmán) Hundsbachhof. Hundsbachhof nabízí ubytování se zahradou v salcburské obci Sankt Koloman. Tento apartmán má gril. Ubytování Hundsbachhof se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko).

Haus Waldheim

9,2

Haus Waldheim

Ubytování (Apartmány) Haus Waldheim. Haus Waldheim se nachází 500 metrů od restaurace, supermarketu a centra města Sankt Koloman. Ubytování Haus Waldheim se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Goldener Stern

8,8

B&B Goldener Stern

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Goldener Stern. B&B Goldener Stern je tradiční venkovský hotel, který se nachází v idylické vesnici St. Koloman, 28 km jižně od Salcburku. Ubytování B&B Goldener Stern se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Edelweiß

Ferienwohnung Edelweiß

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Edelweiß. Ferienwohnung Edelweiß is located in Sankt Koloman. The accommodation is 33 km from Schönau am Königssee, and guests benefit from private parking available... Ubytování Ferienwohnung Edelweiß se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus in den Bergen

Haus in den Bergen

Ubytování (Chata) Haus in den Bergen. Haus in den Bergen is situated in Sankt Koloman and offers a fitness centre, a bar and a garden. Ubytování Haus in den Bergen se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Bernstein in den Zauberbergen

Appartement Bernstein in den Zauberbergen

Ubytování (Apartmán) Appartement Bernstein in den Zauberbergen. Appartement Bernstein in den Zauberbergen is situated in Sankt Koloman. The accommodation is 27 km from Schönau am Königssee. Ubytování Appartement Bernstein in den Zauberbergen se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Enzian in den Zauberbergen

Appartement Enzian in den Zauberbergen

Ubytování (Apartmán) Appartement Enzian in den Zauberbergen. Appartement Enzian in den Zauberbergen is located in Sankt Koloman. The accommodation is 25 km from Schönau am Königssee. Ubytování Appartement Enzian in den Zauberbergen se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Haus Maria

Ferienwohnung im Haus Maria

Ubytování (Chata) Ferienwohnung im Haus Maria. Situated in Sankt Koloman in the Salzburg region, Ferienwohnung im Haus Maria features a patio. Ubytování Ferienwohnung im Haus Maria se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Kamin in den Zauberbergen

Appartement Kamin in den Zauberbergen

Ubytování (Apartmán) Appartement Kamin in den Zauberbergen. Set in Sankt Koloman in the Salzburg region, Appartement Kamin in den Zauberbergen features a balcony and city views. Ubytování Appartement Kamin in den Zauberbergen se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Monika

Chalet Monika

Ubytování (Chata) Chalet Monika. Chalet Monika se nachází v obci Sankt Koloman a nabízí gril, terasu a zahradu. Ubytování Chalet Monika se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Malve in den Zauberbergen

Appartement Malve in den Zauberbergen

Ubytování (Apartmán) Appartement Malve in den Zauberbergen. Appartement Malve in den Zauberbergen is located in Sankt Koloman. Ubytování Appartement Malve in den Zauberbergen se nachází ve městě Sankt Koloman (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Koloman

Město Sankt Koloman se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Sankt Koloman.