Hledat

Ubytování

Ubytování město Goldegg

Ve městě Goldegg (Rakousko) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Goldegg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Goldegg

Chalet im Dorf

9,8

Chalet im Dorf

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet im Dorf. Prázdninový dům Chalet im Dorf se nachází v Goldeggu, 1,5 km od lyžařského vleku Buchberglift 3 a 3,5 km od dětského vleku Goldegg. Ubytování Chalet im Dorf se nachází ve městě Weng 113 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet am See

9,8

Chalet am See

Ubytování (Apartmán) Chalet am See. V roce 2016 kompletně zrenovovaný Chalet am See se nachází 3 minuty chůze od jezera a 5 minut chůze od vesnice a nabízí prostorný apartmán s balkonem,... Ubytování Chalet am See se nachází ve městě Goldegg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Helga

9,7

Appartement Helga

Ubytování (Apartmány) Appartement Helga. Appartement Helga se nachází na klidném místě na kopci, daleko od dálnice, 5 km od centra města Goldegg, 25 minut jízdy od St. Ubytování Appartement Helga se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio-Bauernhof Reitmayrgut

9,6

Bio-Bauernhof Reitmayrgut

Ubytování (Prázdninové domy) Bio-Bauernhof Reitmayrgut. Tato ekologická farma se nachází jen 5 minut autem od obce Goldegg. Ubytování Bio-Bauernhof Reitmayrgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pronebner

9,6

Apartment Pronebner

Ubytování (Apartmán) Apartment Pronebner. Apartmán Pronebner se nachází v městečku Goldegg, 2,8 km od lyžařského vleku Buchberglift 1, 3,9 km od lyžařského vleku Babylift Goldegg a 5 km od... Ubytování Apartment Pronebner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 542 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergschlössl

9,6

Bergschlössl

Ubytování (Apartmány) Bergschlössl. Apartmány Bergschlössl se nacházejí v městečku Goldegg a nabízejí TV s plochou obrazovkou i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Bergschlössl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unterhofgut

9,6

Unterhofgut

Ubytování (Farma) Unterhofgut. Unterhofgut se nachází v Goldeggu mezi loukami a lesy a nabízí apartmán s balkonem s bylinkovým záhonem a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Unterhofgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Alpendiamanten

9,4

Apartments Alpendiamanten

Ubytování (Apartmány) Apartments Alpendiamanten. Apartments Alpendiamanten se nachází v obci Goldegg, 31 km od lyžařského areálu Saalbach Hinterglemm. Ubytování Apartments Alpendiamanten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Achtalgut.1

9,1

Apartment Achtalgut.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Achtalgut.1. Apartment Achtalgut.1 nabízí ubytování s balkonem v Lendu. K apartmánu patří zahrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Achtalgut.1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sportpension Goldegg

9,1

Sportpension Goldegg

Ubytování (Penzion) Sportpension Goldegg. Sportpension Goldegg stojí jen 300 metrů od lyžařského střediska Goldegg Family Ski Area a 1 km od golfového hřiště Goldegg Golf Course. Ubytování Sportpension Goldegg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Post

9,1

Hotel zur Post

Ubytování (Hotel) Hotel zur Post. Tento již více než 40 let starý rodinný hotel se nachází v idylické přírodní krajině, přímo na břehu jezera Goldegg v regionu Pongau. Ubytování Hotel zur Post se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel am Schloss

9,1

Hotel am Schloss

Ubytování (Hotel) Hotel am Schloss. Hotel am Schloss se nachází v centru obce Goldegg, jen 1 km od místního golfového hřiště. Ubytování Hotel am Schloss se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Goldeggblick

9

Haus Goldeggblick

Ubytování (Penzion) Haus Goldeggblick. Haus Goldeggblick se nachází na klidném a slunném místě v Goldeggu u Salzburgu, 500 metrů od centra města, hradu a přírodního koupaliště. Ubytování Haus Goldeggblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Seeblick

8,9

Hotel Seeblick

Ubytování (Hotel) Hotel Seeblick. Tento tradiční rodinný hotel je situován na idylickém místě, na slunné terase nad údolím Salzach. Ubytování Hotel Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pesbichl

8,9

Gasthof Pesbichl

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Pesbichl. Gasthof Pesbichl stojí na klidném místě, 6 km od obce Goldegg. Ubytování Gasthof Pesbichl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Achtalgut.2

8,7

Apartment Achtalgut.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Achtalgut.2. Apartment Achtalgut.2 se nachází v Lende v Salcburském regionu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má satelitní TV a 1 ložnici. Ubytování Apartment Achtalgut.2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Der Seehof

8,5

Hotel Der Seehof

Ubytování (Hotel) Hotel Der Seehof. Hotel Der Seehof je okouzlující místo na břehu jezera Goldegg v salcburském regionu Pongau. Má soukromé koupací molo a bylinkovou saunu i parní lázeň. Ubytování Hotel Der Seehof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYD

Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYD

Ubytování (Apartmán) Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYD. Located in Goldegg, 2.3 km from Buchberglift 3, 7 km from Babylift Goldegg and 7 km from Buchberglift 1, Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYD... Ubytování Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYD se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sandra

Haus Sandra

Ubytování (Apartmán) Haus Sandra. Haus Sandra is set in Goldegg and offers a restaurant, a garden and a terrace. The property has lake views and is 29 km from Flachau. Ubytování Haus Sandra se nachází ve městě Goldegg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Achtalgut.3

Apartment Achtalgut.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Achtalgut.3. Apartment Achtalgut.3 is set in Lend. The accommodation is 37 km from Flachau, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartment Achtalgut.3 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traumplatz, Appartement Wildblumen

Traumplatz, Appartement Wildblumen

Ubytování (Apartmán) Traumplatz, Appartement Wildblumen. Boasting mountain views, Traumplatz, Appartement Wildblumen offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.7 km from Buchberglift 3. Ubytování Traumplatz, Appartement Wildblumen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wengerwald

Wengerwald

Ubytování (Prázdninový dům) Wengerwald. Wengerwald nabízí ubytování v Goldeggu. Schladming leží 47 km daleko. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wengerwald se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gams Lodge

Gams Lodge

Ubytování (Horské chaty) Gams Lodge. Located in Goldegg, 31 km from Flachau, Gams Lodge provides a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Gams Lodge se nachází ve městě Goldegg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Alpina I

Casa Alpina I

Ubytování (Apartmán) Casa Alpina I. Situated in Goldegg in the Salzburg region, Casa Alpina I has a patio and garden views. Ubytování Casa Alpina I se nachází ve městě Goldegg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Landhaus Josien 1

Holiday home Landhaus Josien 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Landhaus Josien 1. Located in Goldegg, just 1.7 km from Buchberglift 3, Holiday home Landhaus Josien 1 provides accommodation with a garden, barbecue facilities, a terrace... Ubytování Holiday home Landhaus Josien 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Landhaus Josien 2

Holiday home Landhaus Josien 2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Landhaus Josien 2. Situated in Goldegg, 1.7 km from Buchberglift 3, 3.3 km from Babylift Goldegg and 3. Ubytování Holiday home Landhaus Josien 2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYB

Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYB

Ubytování (Apartmán) Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYB. Set in Goldegg, 2.3 km from Buchberglift 3, 7 km from Babylift Goldegg and 7 km from Buchberglift 1, Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYB offers... Ubytování Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYB se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ottino

Apartment Ottino

Ubytování (Apartmán) Apartment Ottino. Located in Goldegg in the Salzburg region, Apartment Ottino has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Ottino se nachází ve městě Goldegg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Unterdorf

Haus Unterdorf

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Unterdorf. Haus Unterdorf is set in Goldegg and offers barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 34 km from Flachau. Ubytování Haus Unterdorf se nachází ve městě Goldegg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernadette

Bernadette

Ubytování (Apartmán) Bernadette. Bernadette is set in Goldegg. The accommodation is 42 km from Kaprun. Ubytování Bernadette se nachází ve městě Goldegg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYD

Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYD

Ubytování (Apartmán) Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYD. Situated in Goldegg, 2.3 km from Buchberglift 3, 7 km from Babylift Goldegg and 7 km from Buchberglift 1, Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYD... Ubytování Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYD se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alpenpanorama

Apartment Alpenpanorama

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenpanorama. Apartment Alpenpanorama se nachází v Goldeggu v Salcburském regionu, pouhých 40 km od Kaprunu. Ubytování Apartment Alpenpanorama se nachází ve městě Goldegg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Alpina

Casa Alpina

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Alpina. Located in Goldegg, 2 km from Buchberglift 3, 3.1 km from Babylift Goldegg and 3. Ubytování Casa Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Alpina Ii

Casa Alpina Ii

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Alpina Ii. Located in Goldegg, 2 km from Buchberglift 3, 3.1 km from Babylift Goldegg and 3. Ubytování Casa Alpina Ii se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergzeit

Bergzeit

Ubytování (Apartmán) Bergzeit. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Bergzeit provides accommodation in Goldegg with free WiFi and garden views. Ubytování Bergzeit se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYB

Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYB

Ubytování (Apartmán) Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYB. Set in Goldegg, 2.3 km from Buchberglift 3, 7 km from Babylift Goldegg and 7 km from Buchberglift 1, Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYB offers... Ubytování Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYB se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYC

Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYC

Ubytování (Apartmán) Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYC. Located in Goldegg, 2.3 km from Buchberglift 3, 7 km from Babylift Goldegg and 7 km from Buchberglift 1, Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYC... Ubytování Apartments home Höllwart Goldegg - OSB03822-DYC se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYC

Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYC

Ubytování (Apartmán) Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYC. Located in Goldegg, 2.3 km from Buchberglift 3, 7 km from Babylift Goldegg and 7 km from Buchberglift 1, Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYC... Ubytování Haus Höllwart Goldegg am See - OSB03134-DYC se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Goldegg

Město Goldegg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Goldegg.