Hledat

Ubytování

Ubytování město Katschberghöhe

Ve městě Katschberghöhe (Rakousko) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Katschberghöhe

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Katschberghöhe

Das Penthaus Katschberg

9,8

Das Penthaus Katschberg

Ubytování (Apartmán) Das Penthaus Katschberg. Ubytování Das Penthaus Katschberg je přístupné na lyžích a nachází se v Katschberghöhe v lyžařském areálu, 100 metrů od lanovky Aineckbahn. Ubytování Das Penthaus Katschberg se nachází ve městě 3 Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design Chalet Katschberg 2

9,6

Design Chalet Katschberg 2

Ubytování (Chata) Design Chalet Katschberg 2. Chata Design Chalet Katschberg 2 se nachází v lyžařském středisku Katschberghöhe, 700 metrů od lyžařského vleku Bärenwiesenlift a méně než 1 km od lanovky... Ubytování Design Chalet Katschberg 2 se nachází ve městě Katschberg 426 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design Chalet Kauz

9,6

Design Chalet Kauz

Ubytování (Chata) Design Chalet Kauz. Designová chata Kauz, postavená v roce 2017, se nachází v Katschberghöhe, 600 metrů od lyžařského vleku Bärenwiesenlift a 700 metrů od hory Katschberg. Ubytování Design Chalet Kauz se nachází ve městě Katschberg 426 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüttentraum Katschberg

9,5

Hüttentraum Katschberg

Ubytování (Horské chaty) Hüttentraum Katschberg. Hüttentraum Katschberg se nachází v Katschberghöhe, pouhých 300 metrů od lanovky Gamskogelexpress a nabízí ubytování v alpském stylu s možností vlastního... Ubytování Hüttentraum Katschberg se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Premium Apartments EDEL:WEISS in Katschberg Carinthia

9,2

Premium Apartments EDEL:WEISS in Katschberg Carinthia

Ubytování (Apartmány) Premium Apartments EDEL:WEISS in Katschberg Carinthia. Premium Apartments EDEL: WEISS in Katschberg Carinthia jsou apartmány situované na klidném místě u sjezdovek lyžařského areálu Katschberg. Ubytování Premium Apartments EDEL:WEISS in Katschberg Carinthia se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany).

Das Alpenhaus.Katschberg.1640

9,1

Das Alpenhaus.Katschberg.1640

Ubytování (Aparthotel) Das Alpenhaus.Katschberg.1640. Das Alpenhaus.Katschberg.1640 se nachází v nadmořské výšce 1640 metrů v obci Katschberghöhe, 500 metrů od lanovky Gamskogel Express. Ubytování Das Alpenhaus.Katschberg.1640 se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lärchenhof

9

Hotel Lärchenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Lärchenhof. Hotel Lärchenhof se nachází hned vedle sjezdovky v lyžařském a turistickém středisku Katschberg a nabízí ubytování v nově zařízených pokojích s balkonem,... Ubytování Hotel Lärchenhof se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Bacher

9

Gasthof Bacher

Ubytování (Hotel) Gasthof Bacher. Penzion Gasthof Bacher se nachází v korutanské obci Katschberghöhe, pouhých 100 metrů od lyžařského vleku Tschaneck a 700 metrů od stanice lanovky... Ubytování Gasthof Bacher se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Familienhotel Hinteregger

9

Familienhotel Hinteregger

Ubytování (Hotel) Familienhotel Hinteregger. Familienhotel Hinteregger se nachází v obci Rennweg v nadmořské výšce 1 650 metrů, v lyžařské a turistické oblasti Katschberg. Ubytování Familienhotel Hinteregger se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katschberg Alpenhaus L / SML502

9

Apartment Katschberg Alpenhaus L / SML502

Ubytování (Apartmán) Apartment Katschberg Alpenhaus L / SML502. Apartment Das Alpenhaus Katschberg 1640 se nachází v horském průsmyku Katschberghöhe, pouhých 200 metrů od lanovky Bärenwiesenlift, 300 metrů od lanovky... Ubytování Apartment Katschberg Alpenhaus L / SML502 se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany).

Appartementhaus Speckalm

9

Appartementhaus Speckalm

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Speckalm. Appartmenthaus Speckalm se nachází přímo u sjezdovek v regionu Lungau. Nabízí prostorné apartmány v tradičním dřevěném stylu. Ubytování Appartementhaus Speckalm se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falkensteiner Club Funimation Katschberg

8,8

Falkensteiner Club Funimation Katschberg

Ubytování (Rezort) Falkensteiner Club Funimation Katschberg. Tento rodinný sportovní hotel se nachází v působivé alpské krajině, v nadmořské výšce 1 600 metrů na hoře Katschberg v Korutanech. Ubytování Falkensteiner Club Funimation Katschberg se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katschberg Alpenhaus M / SML501

8,8

Apartment Katschberg Alpenhaus M / SML501

Ubytování (Apartmán) Apartment Katschberg Alpenhaus M / SML501. Situated in Katschberghöhe in the Carinthia region, Apartment Katschberg Alpenhaus M / SML501 features a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Katschberg Alpenhaus M / SML501 se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany).

Bergnest die Frühstückspension

8,6

Bergnest die Frühstückspension

Ubytování (Penzion) Bergnest die Frühstückspension. Bergnest die Frühstückspension se nachází v Katschberghöhe, 200 metrů od lanovky Bergstation Königswiese, 300 metrů od areálu Katschberg a 400 metrů od... Ubytování Bergnest die Frühstückspension se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Falkensteiner Hotel Cristallo

8,6

Falkensteiner Hotel Cristallo

Ubytování (Hotel) Falkensteiner Hotel Cristallo. Tento elegantní 4hvězdičkový hotel kategorie Superior se nachází uprostřed vysokohorské krajiny 1650 metrů nad mořem v lyžařském areálu Katschberghöhe. Ubytování Falkensteiner Hotel Cristallo se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katschberghöhe 21

8,5

Katschberghöhe 21

Ubytování (Apartmán) Katschberghöhe 21. Apartmán Katschberghöhe 21 se nachází v Katschberghöhe, 300 metrů od stanice vleku Königswiese, 500 metrů od vleku Tellerlift Katschberg a 600 metrů od... Ubytování Katschberghöhe 21 se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katschberghof

8,4

Katschberghof

Ubytování (Hotel) Katschberghof. Katschberghof se nachází přímo v centru lyžařského areálu Katschberghöhe a nabízí lázeňské centrum s krytým bazénem a luxusní pokoje s TV s plochou... Ubytování Katschberghof se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Basekamp Katschberg - Mountain Budget Hotel

7,8

Basekamp Katschberg - Mountain Budget Hotel

Ubytování (Hotel) Basekamp Katschberg - Mountain Budget Hotel. Basekamp se nachází v Rennwegu, 100 metrů od Aineckbahn. Nabízí dětské hřiště, lyžárnu, restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Basekamp Katschberg - Mountain Budget Hotel se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday resort Alpenhaus Katschberg St. Michael im Lungau - OSB021024-CYA

Holiday resort Alpenhaus Katschberg St. Michael im Lungau - OSB021024-CYA

Ubytování (Apartmán) Holiday resort Alpenhaus Katschberg St. Michael im Lungau - OSB021024-CYA. Holiday resort Alpenhaus Katschberg St. Michael im Lungau - OSB021024-CYA se nachází v Katschberghöhe, pouhých 200 metrů od Bärenwiesenlift, 300 metrů od... Ubytování Holiday resort Alpenhaus Katschberg St. Michael im Lungau - OSB021024-CYA se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany).

Family Apartment 70m²

Family Apartment 70m²

Ubytování (Apartmán) Family Apartment 70m². Featuring pool views, Family Apartment 70m² offers accommodation with a fitness centre, a bar and ski-to-door access, around a few steps from... Ubytování Family Apartment 70m² se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhaus Katschberg 512S

Alpenhaus Katschberg 512S

Ubytování (Apartmán) Alpenhaus Katschberg 512S. Alpenhaus Katschberg 512S is situated in Katschberghöhe, less than 1 km from Katschberg, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Alpenhaus Katschberg 512S se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany).

Chalet Paul

Chalet Paul

Ubytování (Chata) Chalet Paul. Chata Paul se nachází v lyžařském středisku Katschberghöhe, jen 400 metrů od lanovky Sonnalmbahn, méně než 1 km od lyžařského vleku Tellerlift Katschberg a... Ubytování Chalet Paul se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katschberghöhe

Apartment Katschberghöhe

Ubytování (Apartmán) Apartment Katschberghöhe. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Katschberghöhe is set in Katschberghöhe, just 100 metres from Tellerlift Katschberg. Ubytování Apartment Katschberghöhe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartment Katschberg Alpenhaus S / SML500

Apartment Katschberg Alpenhaus S / SML500

Ubytování (Apartmán) Apartment Katschberg Alpenhaus S / SML500. Set in Katschberghöhe in the Carinthia region, Apartment Katschberg Alpenhaus S / SML500 features a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Katschberg Alpenhaus S / SML500 se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany).

Chalet Paul & Petra

Chalet Paul & Petra

Ubytování (Chata) Chalet Paul & Petra. Chalet Paul & Petra se nachází v lyžařském středisku Katschberghöhe, 400 metrů od lanovky Sonnalmbahn, 5 minut chůze od lanovky Branntweinerlift, 9 minut... Ubytování Chalet Paul & Petra se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 19 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Petra

Chalet Petra

Ubytování (Chata) Chalet Petra. Chalet Petra nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v Katschberghöhe, 400 metrů od lanovky Sonnalmbahn, necelý 1 km od vleku Katschberg a 11 minut... Ubytování Chalet Petra se nachází ve městě Katschberghöhe (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Katschberghöhe

Město Katschberghöhe se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Katschberghöhe.