Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Martin bei Lofer

Ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Martin bei Lofer

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Martin bei Lofer

Dürnberggut

9,8

Dürnberggut

Ubytování (Apartmány) Dürnberggut. Located in Sankt Martin bei Lofer, 42 km from Kitzbühel, Dürnberggut provides a garden and free WiFi. Ubytování Dürnberggut se nachází ve městě 6 Obsthurn (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zenauerhof

9,7

Zenauerhof

Ubytování (Apartmány) Zenauerhof. Zenauerhof se nachází v obci Sankt Martin bei Lofer, 2 km od lyžařského areálu Almenwelt Lofer, který je ideální pro rodiny s dětmi, a nabízí ubytování s... Ubytování Zenauerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Zehentmayr

9,4

Ferienwohnung Zehentmayr

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zehentmayr. Set in Sankt Martin bei Lofer, Ferienwohnung Zehentmayr offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Ferienwohnung Zehentmayr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Waldhäusl

9,3

Ferienwohnung Waldhäusl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Waldhäusl. Located 3 km form the Almenwelt Lofer Ski Area and 1 km from the centre of Sankt Martin, Ferienwohnung Waldhäusl offers a balcony, a ski storage room and a... Ubytování Ferienwohnung Waldhäusl se nachází ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko - Salcbursko).

Haus Loferer

9,2

Haus Loferer

Ubytování (Apartmán) Haus Loferer. Haus Loferer se nachází na klidném místě, přímo u trasy pro běh na lyžích. Ubytování Haus Loferer se nachází ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luftenstein

9,2

Luftenstein

Ubytování (Apartmány) Luftenstein. Luftenstein se nachází Sankt Michaelu im Lungau, 36 km od Salzburgu, a nabízí ubytování hostům i s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování... Ubytování Luftenstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lena

9

Haus Lena

Ubytování (Apartmán) Haus Lena. Haus Lena se nachází 2 km od Loferu a lanovky. Nabízí 3 ložnice, z nichž 2 mají satelitní TV s plochou obrazovkou, a ve všech prostorách dostupné bezplatné... Ubytování Haus Lena se nachází ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Millinger

9

Pension Millinger

Ubytování (Penzion) Pension Millinger. Pension Millinger stojí v centru města Sankt Martin, 2 km od města Lofer a lanovky Almenwelt. Ubytování Pension Millinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gärtnerhaus Grubhof

9

Gärtnerhaus Grubhof

Ubytování (Apartmány) Gärtnerhaus Grubhof. Gärtnerhaus Grubhof je vzdálený 2 km od centra obce Sankt Martin bei Lofer. Ubytování Gärtnerhaus Grubhof se nachází ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Post

8,8

Gasthof zur Post

Ubytování (Hotel) Gasthof zur Post. Gasthof zur Post se nachází v obci Sankt Martin bei Lofer a nabízí zahradu, restauraci, Wi-Fi zdarma a možnost bezplatného zapůjčení jízdních kol. Ubytování Gasthof zur Post se nachází ve městě Dorf 13 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Müllergut

8,7

Frühstückspension Müllergut

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Müllergut. Frühstückspension Müllergut je funkční ekologická farma v Sankt Martinu bei Lofer v regionu Salcburk a nabízí 3hvězdičkové ubytování v pokojích s TV s... Ubytování Frühstückspension Müllergut se nachází ve městě Dorf 11 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Wildental

8,7

Pension Wildental

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Wildental. Pension Wildental se nachází na okraji lesa ve městě Sankt Martin bei Lofer. Ubytování Pension Wildental se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christine Ii

8,3

Christine Ii

Ubytování (Apartmán) Christine Ii. Christine Ii is situated in Sankt Martin bei Lofer and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 31 km from Zell am See. Ubytování Christine Ii se nachází ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grubhof

8,2

Grubhof

Ubytování (Apartmán) Grubhof. Grubhof se nachází v obci Sankt Martin bei Lofer, 36 km od Salcburku, a nabízí soukromý bazén. Ubytování Grubhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Christine 2

7,7

Apartment Christine 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Christine 2. Apartment Christine 2 is located in Sankt Martin bei Lofer and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 31 km from Zell am See. Ubytování Apartment Christine 2 se nachází ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo Schlosspark Grubhof

7,6

Fewo Schlosspark Grubhof

Ubytování (Apartmán) Fewo Schlosspark Grubhof. Apartmán Fewo Schlosspark Grubhof se nachází v obci Sankt Martin bei Lofer, 50 km od Salcburku, je obklopený regionem Loferer Alm, který je ideální pro... Ubytování Fewo Schlosspark Grubhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet am Müllergut

Chalet am Müllergut

Ubytování (Chata) Chalet am Müllergut. Set in Sankt Martin bei Lofer, Chalet am Müllergut offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chalet am Müllergut se nachází ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosspark Grubhof - Mitterer

Schlosspark Grubhof - Mitterer

Ubytování (Apartmán) Schlosspark Grubhof - Mitterer. Schlosspark Grubhof - Mitterer is situated in Sankt Martin bei Lofer and offers a fitness centre and a terrace. Ubytování Schlosspark Grubhof - Mitterer se nachází ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Leitinger

Ferienwohnung Leitinger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Leitinger. Situated in Sankt Martin bei Lofer in the Salzburg region, Ferienwohnung Leitinger has a terrace and garden views. Ubytování Ferienwohnung Leitinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Frenner

Ferienwohnung Frenner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Frenner. Ferienwohnung Frenner is located in Lofer/St.Martin. The property has mountain views. Ubytování Ferienwohnung Frenner se nachází ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio St. Martin

Studio St. Martin

Ubytování (Apartmán) Studio St. Martin. Set in Sankt Martin bei Lofer, Studio St. Martin offers accommodation with a private pool, a terrace and mountain views. Ubytování Studio St. Martin se nachází ve městě Sankt Martin bei Lofer (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Grubhof.3

Apartment Grubhof.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Grubhof.3. Located in Sankt Martin bei Lofer in the Salzburg region, Apartment Grubhof.3 features a balcony and garden views. Ubytování Apartment Grubhof.3 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weberbauer

Weberbauer

Ubytování (Apartmán) Weberbauer. Weberbauer is situated in Sankt Martin bei Lofer and offers a terrace. Ubytování Weberbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Cäcilia

Haus Cäcilia

Ubytování (Apartmány) Haus Cäcilia. Set in Sankt Martin bei Lofer, 37 km from Kitzbühel, Haus Cäcilia offers a garden and free WiFi. Ubytování Haus Cäcilia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement 21

Appartement 21

Ubytování (Apartmán) Appartement 21. Appartement 21 se nachází v městečku Sankt Martin bei Lofer, 38 km od Kitzbühelu, a nabízí fitness centrum, zázemí pro vodní sporty, terasu a výhled do... Ubytování Appartement 21 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grubhof Castle Flat for Families

Grubhof Castle Flat for Families

Ubytování (Apartmán) Grubhof Castle Flat for Families. Boasting a restaurant, a fitness centre, and a garden, Grubhof Castle Flat for Families offers accommodation in Sankt Martin bei Lofer with free WiFi and... Ubytování Grubhof Castle Flat for Families se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Martin bei Lofer

Město Sankt Martin bei Lofer se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Sankt Martin bei Lofer.