Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Ulrich am Pillersee

Ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Ulrich am Pillersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Ulrich am Pillersee

Stoaberg Lodge

10

Stoaberg Lodge

Ubytování (Prázdninové domy) Stoaberg Lodge. Stoaberg Lodge se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee, 66 km od Salcburku, a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stoaberg Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Biechl-Hauser Doris

9,8

Ferienwohnung Biechl-Hauser Doris

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Biechl-Hauser Doris. Enjoying a quiet location in the Kitzbühel Alps, right at the Buchenstein Ski Lift and 5 km from the centre of Sankt Ulrich am Pillersee, Ferienwohnung... Ubytování Ferienwohnung Biechl-Hauser Doris se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Anne

9,7

Ferienwohnung Anne

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Anne. Situated in Sankt Ulrich am Pillersee in the Tyrol region, Ferienwohnung Anne has a garden. The accommodation is 40 km from Zell am See. Ubytování Ferienwohnung Anne se nachází ve městě Dorfstrasse 91 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wittig

9,7

Haus Wittig

Ubytování (Apartmán) Haus Wittig. Haus Wittig je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee. Ubytování Haus Wittig se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

"Bergblick"

9,7

"Bergblick"

Ubytování (Apartmán) "Bergblick". "Bergblick" is situated in Sankt Ulrich am Pillersee and offers a restaurant and a terrace. The property has garden views and is 39 km from Zell am See. Ubytování "Bergblick" se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Freudenmacher

9,7

Freudenmacher

Ubytování (Apartmány) Freudenmacher. Freudenmacher jsou apartmány s možností vlastního stravování situované v obci Sankt Ulrich am Pillersee, necelých 5 minut jízdy od Schwendtu. Ubytování Freudenmacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chaletwohnung-Schustern

9,7

Chaletwohnung-Schustern

Ubytování (Apartmán) Chaletwohnung-Schustern. Set in Sankt Ulrich am Pillersee, Chaletwohnung-Schustern offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chaletwohnung-Schustern se nachází ve městě 27 Flecken (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Carmen

9,7

Ferienwohnung Carmen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Carmen. Ferienwohnung Carmen se nachází v obci Sankt Ulrich am Pillersee, 50 km od Saalbach Hinterglemmu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory či do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Carmen se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trixlhof

9,6

Trixlhof

Ubytování (Bed and breakfast) Trixlhof. Trixlhof se nachází v obci Sankt Ulrich am Pillersee v regionu Tyrolsko. Ubytování Trixlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Simair

9,6

Ferienwohnung Simair

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Simair. Ferienwohnung Simair se nachází v obci Sankt Ulrich am Pillersee a nabízí Wi-Fi zdarma, saunu a možnost bezplatného půjčení jízdních kol. Ubytování Ferienwohnung Simair se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sebastian Widmoser

9,6

Sebastian Widmoser

Ubytování (Apartmán) Sebastian Widmoser. Boasting a spa bath, Sebastian Widmoser is set in Sankt Ulrich am Pillersee. Ubytování Sebastian Widmoser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Obermoser

9,5

Ferienwohnung Obermoser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Obermoser. Ferienwohnung Obermoser se nachází pouhých 100 metrů od centra obce Sankt Ulrich a 1500 metrů od lyžařského areálu Pillersee-Buchensteinwand. Ubytování Ferienwohnung Obermoser se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Da Silva

9,4

Da Silva

Ubytování (Apartmán) Da Silva. Set in Sankt Ulrich am Pillersee, Da Silva offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Da Silva se nachází ve městě Dorfstraße 87 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Tirolerherz

9,4

Landhaus Tirolerherz

Ubytování (Penzion) Landhaus Tirolerherz. Landhaus Tirolerherz se nachází v obci Sankt Ulrich am Pillersee. Penzion nabízí restauraci, saunu a fitness centrum. Ubytování Landhaus Tirolerherz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Rupert und Jasmin Hauser

9,3

Villa Rupert und Jasmin Hauser

Ubytování (Apartmány) Villa Rupert und Jasmin Hauser. Villa Rupert und Jasmin Hauser se nachází jen 100 metrů od lanovky Buchenstein, 3,5 km od obce Sankt Ulrich am Pillersee. Ubytování Villa Rupert und Jasmin Hauser se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 344 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Friedl

9

Haus Friedl

Ubytování (Privát) Haus Friedl. Located in Sankt Ulrich am Pillersee, 41 km from Zell am See, Haus Friedl provides a garden and free WiFi. Ubytování Haus Friedl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Waltl

8,8

Ferienwohnung Waltl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Waltl. Situated in Sankt Ulrich am Pillersee, 38 km from Zell am See, Ferienwohnung Waltl features a garden and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Waltl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof St. Adolari

8,4

Gasthof St. Adolari

Ubytování (Penzion) Gasthof St. Adolari. Tento penzion v alpském stylu stojí na malebném místě 1 km od jezera Pillersee a 5 minut jízdy od centra obce Sankt Ulrich. St. Ubytování Gasthof St. Adolari se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Pillersee

8,4

Appartement Pillersee

Ubytování (Apartmány) Appartement Pillersee. Appartement Pillersee jsou apartmány a studia s balkonem a kuchyňským koutem situované v St. Ulrichu am Pillersee, 200 metrů od břehu jezera Pillersee. Ubytování Appartement Pillersee se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Tyrol

7,9

Haus Tyrol

Ubytování (Apartmány) Haus Tyrol. Hotel Haus Tyrol se nachází v obci St. Ulrich am Pillersee a nabízí pokoje s výhledem na hory. Ubytování Haus Tyrol se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhof Hubertus

Alpenhof Hubertus

Ubytování (Hotel) Alpenhof Hubertus. Set in Pill, 500 metres from Kellerjochbahn - Sektion III, Alpenhof Hubertus offers accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge... Ubytování Alpenhof Hubertus se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Bergwiesen

Appartement Bergwiesen

Ubytování (Apartmán) Appartement Bergwiesen. Appartement Bergwiesen welcomes guests at the foot of the Tyrolean mountains in the Pillersee Valley. Ubytování Appartement Bergwiesen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Peiting

Peiting

Ubytování (Chata) Peiting. Peiting se nachází ve Winklu. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Chata má 1 ložnici, kuchyň s myčkou nádobí a koupelnu. K vybavení patří TV. Ubytování Peiting se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöne Wohnung in ruhiger Gegend

Schöne Wohnung in ruhiger Gegend

Ubytování (Apartmán) Schöne Wohnung in ruhiger Gegend. Located in Sankt Ulrich am Pillersee in the Tyrol region, Schöne Wohnung in ruhiger Gegend has a terrace. Ubytování Schöne Wohnung in ruhiger Gegend se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko).

Waldhaus Hochpillberg

Waldhaus Hochpillberg

Ubytování (Prázdninový dům) Waldhaus Hochpillberg. Waldhaus Hochpillberg is set in Pill and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Waldhaus Hochpillberg se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus am Pillersee

Ferienhaus am Pillersee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Pillersee. Ferienhaus am Pillersee je prázdninový dům situovaný v Sankt Ulrichu am Pillersee. Ubytování Ferienhaus am Pillersee se nachází ve městě Neuhausweg 37 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bucher

Ferienwohnung Bucher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bucher. Ferienwohnung Bucher is located in Sankt Ulrich am Pillersee. Ubytování Ferienwohnung Bucher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Schartental

Appartementhaus Schartental

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Schartental. Ubytování Appartementhaus Schartental se nachází v obci Sankt Ulrich am Pillersee v Tyrolsku. Nabízí gril, dětské hřiště, vlastní bar a krytý bazén. Ubytování Appartementhaus Schartental se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Pehnelt

Ferienhaus Pehnelt

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Pehnelt. Ferienhaus Pehnelt is only 15 minutes’ walk away from Sankt Ulrich am Pillersee. Its beautiful apartments have a living room with fireplace. Ubytování Ferienhaus Pehnelt se nachází ve městě Sankt Ulrich am Pillersee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Ulrich am Pillersee

Město Sankt Ulrich am Pillersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 33 hotelů a ubytování ve městě Sankt Ulrich am Pillersee.