Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Leonhard

Ve městě Sankt Leonhard (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Leonhard

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Leonhard

Gasthof Simmerlwirt

9

Gasthof Simmerlwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Simmerlwirt. Gasthof Simmerlwirt se nachází v Sankt Leonhardu, na úpatí Untersbergu, přímo u lanovky Unterbergbahn a pouhých 9 km od Salcburku. Ubytování Gasthof Simmerlwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Schorn

9

Gasthof Schorn

Ubytování (Hotel) Gasthof Schorn. Tento rodinný penzion se nachází na úpatí malebné hory Untersberg, 8 km jižně od centra Salcburku v idylickém městě Sankt Leonhard. Ubytování Gasthof Schorn se nachází ve městě Sankt Leonhard (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Untersberg

8,8

Hotel Untersberg

Ubytování (Hotel) Hotel Untersberg. Our 4-star hotel in the south of Salzburg is situated directly at the foot of the legendary 1,885-metre Untersberg mountain (cable car next to the hotel). Ubytování Hotel Untersberg se nachází ve městě Sankt Leonhard (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Leonhard

Město Sankt Leonhard se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Sankt Leonhard.