Hledat

Ubytování

Ubytování město Strasswalchen

Ve městě Strasswalchen (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Strasswalchen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strasswalchen

Kirchenwirt Irrsdorf Fa.Schinwald

9,2

Kirchenwirt Irrsdorf Fa.Schinwald

Ubytování (Penzion – hostinec) Kirchenwirt Irrsdorf Fa.Schinwald. Gasthof Kirchenwirt Schinwald se nachází v centru obce Irrsdorf v regionu Flachgau, 2 minuty jízdy od Straßwalchenu a 10 minut jízdy od jezera Irrsee. Ubytování Kirchenwirt Irrsdorf Fa.Schinwald se nachází ve městě Strasswalchen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Franz Josef

8,5

Landgasthof Franz Josef

Ubytování (Penzion) Landgasthof Franz Josef. Landgasthof Franz Josef se nachází ve městě Straßwalchen, 2 km od centra. Ubytování Landgasthof Franz Josef se nachází ve městě Strasswalchen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krämerwirt Hotel-Gasthof

8,4

Krämerwirt Hotel-Gasthof

Ubytování (Hotel) Krämerwirt Hotel-Gasthof. Krämerwirt je hotel situovaný ve Steindorfu, 1 km od Straßwalchenu a 25 km od centra Salcburku. Ubytování Krämerwirt Hotel-Gasthof se nachází ve městě Strasswalchen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lebzelter - D'Amici

8,2

Lebzelter - D'Amici

Ubytování (Hotel) Lebzelter - D'Amici. Hotel Lebzelter - D'Amici je situován v centru obce Strasswalchen, pouhých 10 km od jezer Wallersee a Irrsee, a nabízí pokrmy salcburské kuchyně a... Ubytování Lebzelter - D'Amici se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Post

8,1

Gasthof zur Post

Ubytování (Penzion) Gasthof zur Post. Ubytovací hostinec Gasthof zur Post se nachází přímo na hlavním náměstí ve Straßwalchenu. Nabízí tradičně zařízené pokoje se sprchou a bezplatné parkování. Ubytování Gasthof zur Post se nachází ve městě Strasswalchen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Rauchenschwandtner

Ferienwohnung Rauchenschwandtner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Rauchenschwandtner. Featuring a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Ferienwohnung Rauchenschwandtner offers accommodation in Strasswalchen with free WiFi and garden... Ubytování Ferienwohnung Rauchenschwandtner se nachází ve městě Strasswalchen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Strasswalchen

Město Strasswalchen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Strasswalchen.