Hledat

Ubytování

Ubytování město Stuhlfelden

Ve městě Stuhlfelden (Rakousko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stuhlfelden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stuhlfelden

Haus Seber

9,6

Haus Seber

Ubytování (Apartmán) Haus Seber. Haus Seber se nachází na klidném místě mezi městečkem Mittersill a obcí Stuhlfelden, které jsou vzdálené 5 minut jízdy, a nabízí apartmán s velkým... Ubytování Haus Seber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Grubhof

9,5

Pension Grubhof

Ubytování (Penzion) Pension Grubhof. Pension Grubhof  se nachází ve Stuhlfeldenu ve spolkové zemi Salcbursko, 9 km od lyžařského areálu Kitzbühel, a nabízí zahradní gril, výhled na hory a... Ubytování Pension Grubhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Flatscher

9,1

Hotel Flatscher

Ubytování (Hotel) Hotel Flatscher. Tradiční Hotel Flatscher nacházející se v Stuhlfeldenu v národním parku Vysoké Taury již po 5 generací vede stejná rodina V nejvyšším patře je wellness... Ubytování Hotel Flatscher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Steger

9,1

Haus Steger

Ubytování (Apartmán) Haus Steger. Apartmán Haus Steger se nachází v obci Stuhlfelden, 6 km od lyžařského areálu Kitzbühelské Alpy, a může se pochlubit výhledem na hory. Ubytování Haus Steger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dorfgasthof Schlösslstube

9

Hotel Dorfgasthof Schlösslstube

Ubytování (Hotel) Hotel Dorfgasthof Schlösslstube. Dorfgasthof Schlösslstube nabízí tradiční rakouskou restauraci a wellness centrum se saunou, parní lázní a relaxační místností na klidném místě v centru... Ubytování Hotel Dorfgasthof Schlösslstube se nachází ve městě Stuhlfelden (Rakousko - Salcbursko).

Oberzehentner Appartement Auszeit

8,7

Oberzehentner Appartement Auszeit

Ubytování (Apartmán) Oberzehentner Appartement Auszeit. Set in Stuhlfelden in the Salzburg region, Oberzehentner Appartement Auszeit features a terrace and garden views. Ubytování Oberzehentner Appartement Auszeit se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Schweizerhaus

8,4

Hotel Gasthof Schweizerhaus

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Schweizerhaus. Hotel Gasthof Schweizerhaus se těší poklidné poloze ve vesničce Stuhlfelden ležící nedaleko Mittersillu, na pomezí Kitzbühelských Alp a pohořím Vysoké... Ubytování Hotel Gasthof Schweizerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Burgwies

8,4

Pension Burgwies

Ubytování (Penzion) Pension Burgwies. Pension Heilbad Burgwies se nachází v obci Stuhlfelden u Mittersillu a nabízí léčebnou sirnou lázeň, pokoje s bezplatným Wi-Fi a bezplatné parkování. Ubytování Pension Burgwies se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 496 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lehnberg

8,1

Lehnberg

Ubytování (Prázdninový dům) Lehnberg. Enjoying a secluded hillside location, Lehnberg is set in Stuhlfelden, next to a forest and surrounded by meadows, 5 km from the public swimming lake... Ubytování Lehnberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Burgwies ***

7,4

Appart Burgwies ***

Ubytování (Apartmány) Appart Burgwies ***. Penzion Heilbad Burgwies se nachází v obci Stuhlfelden u Mittersillu a nabízí léčebnou sirnou lázeň, pokoje s bezplatným Wi-Fi a bezplatné parkování. Ubytování Appart Burgwies *** se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bamerhof

Bamerhof

Ubytování (Apartmán) Bamerhof. Bamerhof is located in Stuhlfelden. The accommodation is 24 km from Zell am See. Ubytování Bamerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday flats Grubhof Stuhlfelden - OSB03127-EYA

Holiday flats Grubhof Stuhlfelden - OSB03127-EYA

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Grubhof Stuhlfelden - OSB03127-EYA. Situated in Stuhlfelden, Holiday flats Grubhof Stuhlfelden - OSB03127-EYA features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday flats Grubhof Stuhlfelden - OSB03127-EYA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Stuhlfelden with a Fireplace 05

Holiday Home Stuhlfelden with a Fireplace 05

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Stuhlfelden with a Fireplace 05. Situated in Stuhlfelden in the Salzburg region, Holiday Home Stuhlfelden with a Fireplace 05 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Holiday Home Stuhlfelden with a Fireplace 05 se nachází ve městě Stuhlfelden (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Fritz

Ferienwohnung Fritz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fritz. Ferienwohnung Fritz se nachází v obci Stuhlfelden, pouhých 200 metrů od lyžařského střediska Platzhaus-Leit'n. Ubytování Ferienwohnung Fritz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonnenschein 2

Apartment Sonnenschein 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnenschein 2. Apartment Sonnenschein 2 is situated in Stuhlfelden. The accommodation is 27 km from Zell am See. Ubytování Apartment Sonnenschein 2 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonnenschein 1

Apartment Sonnenschein 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonnenschein 1. Apartment Sonnenschein 1 is set in Stuhlfelden. The accommodation is 27 km from Zell am See. Ubytování Apartment Sonnenschein 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapeller

Kapeller

Ubytování (Apartmán) Kapeller. Located in Stuhlfelden, Kapeller provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 25 km from Zell am See. Ubytování Kapeller se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stuhlfelden

Město Stuhlfelden se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Stuhlfelden.