Hledat

Ubytování

Ubytování město Lessach Oberdorf

Ve městě Lessach Oberdorf (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lessach Oberdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lessach Oberdorf

Ferienwohnung Steinwender

9

Ferienwohnung Steinwender

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Steinwender. Tento apartmán se nachází v obci Lessach Oberdorf a nabízí terasu s výhledem na hory. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Steinwender se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Neuhaus

8,9

Hotel Neuhaus

Ubytování (Hotel) Hotel Neuhaus. Čtyřhvězdičkový přepychový hotel Neuhaus se nachází na pěší zóně v srdci Saalbachu. Nabízí krytý bazén a wellness centrum s panoramatickým výhledem na... Ubytování Hotel Neuhaus se nachází ve městě Lessach Oberdorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Fürstauer

8,8

Appartements Fürstauer

Ubytování (Apartmány) Appartements Fürstauer. Appartements Fürstauer se nachází v klidné lokalitě na okraji Saalbachu, 200 metrů od sjezdovek. Ubytování Appartements Fürstauer se nachází ve městě Lessach Oberdorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

eva,VILLAGE

8,8

eva,VILLAGE

Ubytování (Hotel) eva,VILLAGE. Čtyřhvězdičkový hotel eva,VILLAGE se nachází v centru Saalbachu, jen 30 metrů od lyžařského vleku. Nabízí prostorné wellness s krytým bazénem. Ubytování eva,VILLAGE se nachází ve městě Lessach Oberdorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lessach

Holiday Home Lessach

Ubytování (Apartmány) Holiday Home Lessach. Holiday Home Lessach has city views, free WiFi and free private parking, situated in Lessach Oberdorf. Ubytování Holiday Home Lessach se nachází ve městě Lessach Oberdorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lessach Oberdorf

Město Lessach Oberdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Lessach Oberdorf.