Hledat

Ubytování

Ubytování město Eben im Pongau

Ve městě Eben im Pongau (Rakousko) máme celkem 64 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Eben im Pongau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Eben im Pongau

Alpen Chalet Eben

10

Alpen Chalet Eben

Ubytování (Chata) Alpen Chalet Eben. Prostorný a moderní apartmán Alpen Chalet Eben se nachází pouhých 50 metrů od lyžařského vleku Monte Popolo a umožňuje dojet na lyžích až ke vchodu. Ubytování Alpen Chalet Eben se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neudegghof

9,9

Neudegghof

Ubytování (Apartmány) Neudegghof. Tato ekologická farma v obci Eben im Pongau se nachází přímo v srdci oblasti Salzburg Sportwelt a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a... Ubytování Neudegghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ride & relax Aparthotel Schwarz

9,8

ride & relax Aparthotel Schwarz

Ubytování (Aparthotel) ride & relax Aparthotel Schwarz. Ride & relax Aparthotel Schwarz je 3hvězdičkový rodinný hotel, který prošel v roce 2018 kompletní rekonstrukcí. Ubytování ride & relax Aparthotel Schwarz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schattaugut

9,8

Schattaugut

Ubytování (Farma) Schattaugut. Biofarma Schattaugut má výhodnou polohu v regionu Ski Amadé, pouhé 3 km od dálnice A10. Ubytování Schattaugut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Eben im Pongau

9,8

Appartement Eben im Pongau

Ubytování (Apartmány) Appartement Eben im Pongau. Located in Eben im Pongau in the Salzburg region, with Popolo 1 nearby, Appartement Eben im Pongau provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Appartement Eben im Pongau se nachází ve městě Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Bauernhütte Niedermaisgut

9,8

Bauernhütte Niedermaisgut

Ubytování (Prázdninový dům) Bauernhütte Niedermaisgut. Set just 5 km from Popolo 1, Bauernhütte Niedermaisgut offers accommodation in Eben im Pongau with access to free bikes, a garden, as well as a 24-hour... Ubytování Bauernhütte Niedermaisgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Grünwald

9,8

Ferienwohnung Grünwald

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Grünwald. Ferienwohnung Grünwald se nachází v obci Eben im Pongau a nabízí ubytování přístupné na lyžích s výhledem na hory a balkonem. Ubytování Ferienwohnung Grünwald se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biobauernhof Windbachgut

9,8

Biobauernhof Windbachgut

Ubytování (Farma) Biobauernhof Windbachgut. Windbachgut je obklopen krásnými loukami a lesy a nabízí ideální podmínky pro dovolenou na farmě v blízkosti přírody. Ubytování Biobauernhof Windbachgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio-Bauernhof Nichlgut

9,7

Bio-Bauernhof Nichlgut

Ubytování (Farma) Bio-Bauernhof Nichlgut. Tato ekologická farma s panoramatický výhledem na masív Hochkönig se nachází v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem. Ubytování Bio-Bauernhof Nichlgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Althuber

9,6

Appartement Althuber

Ubytování (Apartmány) Appartement Althuber. Appartement Althuber jsou apartmány a studia s Wi-Fi zdarma a balkonem nebo terasou situované v Ebenu im Pongau, 1,3 km od lyžařské oblasti Ski Amadé. Ubytování Appartement Althuber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Ferienhof Ortnergut

9,6

Appartement Ferienhof Ortnergut

Ubytování (Farma) Appartement Ferienhof Ortnergut. Ortnergut se nachází v lyžařském a rekreačním středisku Eben im Pongau, 50 km od Salcburku, a sídlí v historické usedlosti typické pro rakouskou spolkovou... Ubytování Appartement Ferienhof Ortnergut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Weitsicht

9,5

Appartement Weitsicht

Ubytování (Apartmán) Appartement Weitsicht. Appartement Weitsicht se nachází v Ebenu im Pongau, 1 km od běžkařských tratí a lyžařského vleku Monte Popolo a 80 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Appartement Weitsicht se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Berger

9,5

Landhotel Berger

Ubytování (Hotel) Landhotel Berger. Landhotel Berger se nachází v obci Eben im Pongau, 70 metrů od vleku Popolo 1 a nabízí restauraci, bezplatné parkování, bar a zahradu. Ubytování Landhotel Berger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Lehengut

9,5

Apartment Lehengut

Ubytování (Apartmán) Apartment Lehengut. Prostorný a rustikálně zařízený apartmán Lehengut se nachází na klidném místě vedle farmy, 2 km od města Eben im Pongau, ve výšce 1000 metrů nad mořem. Ubytování Apartment Lehengut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Gschwandtner

9,5

Appartement Gschwandtner

Ubytování (Apartmány) Appartement Gschwandtner. Apartmán Gschwandtner se nachází 1,9 km od lanovky Popolo 1 a nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyň, terasu, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Appartement Gschwandtner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Christine

9,5

Appartement Christine

Ubytování (Apartmán) Appartement Christine. Appartment Christine se nachází v obci Eben im Pongau, 3 km od lyžařského areálu Reitlehenalm. Ubytování Appartement Christine se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Passrugger

9,5

Ferienwohnungen Passrugger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Passrugger. Ferienwohnungen Passrugger je tradiční alpský penzion, který se nachází v lyžařské oblasti Ski Amadé, 2 km od lyžařského vleku Eben. Ubytování Ferienwohnungen Passrugger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 199 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Isabelle 1

9,4

Isabelle 1

Ubytování (Prázdninový dům) Isabelle 1. Isabelle 1 se nachází v Eben im Pongau, jen 2,5 km od lanovky Popolo 1 a 2,5 km od ski areálu Monte Popolo - Eben im Pongau. Ubytování Isabelle 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Toferer Textil

9,4

Toferer Textil

Ubytování (Apartmány) Toferer Textil. Toferer Textil se nachází 1,4 km od lanovky Popolo 1 a nabízí terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Toferer Textil se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

vista monte

9,4

vista monte

Ubytování (Penzion) vista monte. Penzion vista monte se nachází v salcburské obci Eben im Pongau, 400 metrů od stanice lanovky Popolo 1. Ubytování vista monte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Untersüssgut

9,4

Untersüssgut

Ubytování (Farma) Untersüssgut. Untersüssgut nabízí pokoje a apartmány s balkonem, kabelovou TV a Wi-Fi zdarma na klidném a slunném místě, 2 km od městečka Eben im Pongau. Ubytování Untersüssgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Müller

9,4

Ferienwohnung Müller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Müller. Ferienwohnung Müller se nachází v centru města Eben, 6 km od lyžařského areálu Flachau a 1 minutu jízdy od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Ferienwohnung Müller se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Wieser

9,3

Haus Wieser

Ubytování (Apartmán) Haus Wieser. Haus Wieser se nachází v Eben im Pongau. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory, terasu a neplacené soukromé garážové stání. Ubytování Haus Wieser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Landhaus Bernhofer

9,3

Pension Landhaus Bernhofer

Ubytování (Penzion) Pension Landhaus Bernhofer. Pension Landhaus Bernhofer obklopují hory a lesy. Je vzdálený 2 km od lyžařského areálu Monte Popolo. Ubytování Pension Landhaus Bernhofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Hans Ebner

9,2

Ferienwohnung Hans Ebner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hans Ebner. Ferienwohnung Hans Ebner se nachází v obci Eben im Pongau, méně než 1 km od lanovky Popolo 1 a 11 minut chůze od lyžařského střediska Monte Popolo - Eben... Ubytování Ferienwohnung Hans Ebner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Simone

9,2

Apartment Simone

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Simone. Apartment Simone se nachází v obci Eben im Pongau a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Apartmán je vzdálený 2,3 km od stanice lanovky Popolo 1. Ubytování Apartment Simone se nachází ve městě Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edi's Ferienwelt am Edthof

9,2

Edi's Ferienwelt am Edthof

Ubytování (Aparthotel) Edi's Ferienwelt am Edthof. Edi's Ferienwelt am Edthof se nachází 1 km od lyžařského areálu Monte Popolo ve městě Eben a nabízí sezónní venkovní bazén a dětské hřiště. Ubytování Edi's Ferienwelt am Edthof se nachází ve městě Edtsiedlung 283 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pfeiffenberger

9,2

Haus Pfeiffenberger

Ubytování (Apartmán) Haus Pfeiffenberger. Haus Pfeiffenberger se nachází uprostřed luk a hor v obci Eben im Pongau a hostům nabízí apartmán s bezplatným Wi-Fi a satelitní a kabelovou TV. Ubytování Haus Pfeiffenberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Dachstein Schnitzer

9,2

Haus Dachstein Schnitzer

Ubytování (Penzion) Haus Dachstein Schnitzer. Rodinný penzion Haus Dachstein nabízí jednoduše zařízené pokoje s výhledem na Dachstein. Ubytování Haus Dachstein Schnitzer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Gsenger

9,2

Haus Gsenger

Ubytování (Apartmány) Haus Gsenger. Haus Gsenger stojí v obci Eben im Pongau, 100 metrů od stanice lanovky Popolo 1. Hosté zde mohou využívat zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Haus Gsenger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Biobauernhof Möslehenhof

9,1

Biobauernhof Möslehenhof

Ubytování (Apartmán) Biobauernhof Möslehenhof. Biobauernhof Möslehenhof se nachází na klidném místě uprostřed luk a lesů, 6 km od centra Ebenu a výjezdu z dálnice A10 a 15 minut jízdy od lyžařského... Ubytování Biobauernhof Möslehenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Voppichler

9,1

Voppichler

Ubytování (Apartmán) Voppichler. Voppichler se nachází v obci Eben im Pongau, 1 km od lyžařského střediska Popolo 1, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Voppichler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heidi 1

9

Heidi 1

Ubytování (Prázdninový dům) Heidi 1. Heidi 1 in Eben im Pongau offers accommodation with free WiFi, 2.5 km from Popolo 1. Ubytování Heidi 1 se nachází ve městě Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Ebner

8,9

Chalets Ebner

Ubytování (Chata) Chalets Ebner. Chalets Ebner se nachází v Ebenu, 400 metrů od běžkařských tratí a 2 km od lyžařského vleku Monte Popolo. Nabízí dřevěné chaty a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalets Ebner se nachází ve městě Haidsiedlung 252/253 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schwaiger

8,8

Hotel Schwaiger

Ubytování (Hotel) Hotel Schwaiger. Hotel Schwaiger se nachází v centru obce Eben im Pongau a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na les i vlastní wellness centrum, které je v provozu pouze v... Ubytování Hotel Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Simonlehengut

8,8

Simonlehengut

Ubytování (Farma) Simonlehengut. Farma Simonlehengut se nachází v obci Eben im Pongau a nabízí terasu, zahradu, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Simonlehengut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Barbara

8,7

Haus Barbara

Ubytování (Apartmán) Haus Barbara. Haus Barbara nabízí zahradu s grilem v Eben im Pongau, 3 km od lanovky Popolo 1 a 3,4 km od skiareálu Monte Popolo - Eben im Pongau. Ubytování Haus Barbara se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Ebnerwirt

8,6

Pension Ebnerwirt

Ubytování (Penzion) Pension Ebnerwirt. Pension Ebnerwirt se nachází ve městě Eben im Pongau, v centru lyžařského střediska Amadé, 1 minutu jízdy od sjezdovky. Ubytování Pension Ebnerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jugendgästehaus Steiner

8,6

Jugendgästehaus Steiner

Ubytování (Hostel) Jugendgästehaus Steiner. Jugendgästehaus Steiner leží na klidném místě na okraji lesa, 1,5 km od centra obce Eben im Pongau. Ubytování Jugendgästehaus Steiner se nachází ve městě Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Alexa

8,4

Landhaus Alexa

Ubytování (Apartmány) Landhaus Alexa. Landhaus Alexa nabízí tradičně zařízené ubytování v alpském stylu v obci Eben im Pongau v regionu Ski Amadé, 2,5 km od lyžařského vleku Popolo a 7 km od... Ubytování Landhaus Alexa se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apparthotel Steiner

8,3

Apparthotel Steiner

Ubytování (Aparthotel) Apparthotel Steiner. Apparthotel Steiner nabízí prázdninové apartmány až pro 7 osob v centru obce Eben im Pongau, v těsné blízkosti sjezdovek v oblasti Ski Amadé. Ubytování Apparthotel Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Senel

8,2

Haus Senel

Ubytování (Apartmány) Haus Senel. Haus Senel je obklopen rakouskými Alpami a nachází se 2 minuty chůze od centra obce Eben im Pongau. Ubytování Haus Senel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kesselgrubs Wohlfühlappartements

8,2

Kesselgrubs Wohlfühlappartements

Ubytování (Apartmány) Kesselgrubs Wohlfühlappartements. Kesselgrubs Wohlfühlappartements se nachází na okraji města Eben im Pongau. Ubytování Kesselgrubs Wohlfühlappartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartements Ski & Badeglück

8,1

Apartements Ski & Badeglück

Ubytování (Apartmány) Apartements Ski & Badeglück. Apartements Ski & Badeglück je situován v obci Eben im Pongau, 500 metrů od centra a asi 5 minut chůze od lyžařského areálu Monte Popolo. Ubytování Apartements Ski & Badeglück se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Auszeit

Appartement Auszeit

Ubytování (Apartmány) Appartement Auszeit. Located in Eben im Pongau in the Salzburg region, Appartement Auszeit provides accommodation with free private parking. Ubytování Appartement Auszeit se nachází ve městě Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

vier mäderlhaus

vier mäderlhaus

Ubytování (Apartmány) vier mäderlhaus. Set 600 metres from Popolo 1, vier mäderlhaus offers accommodation with a balcony, as well as a terrace. Ubytování vier mäderlhaus se nachází ve městě Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Mayrhofer - Ferienwohnungen

Appartement Mayrhofer - Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmán) Appartement Mayrhofer - Ferienwohnungen. Appartement Mayrhofer - Ferienwohnungen se nachází v obci Eben im Pongau v Salcbursku, 11 km od Flachau, a nabízí terasu. Ubytování Appartement Mayrhofer - Ferienwohnungen se nachází ve městě Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Brandstätter

Haus Brandstätter

Ubytování (Apartmán) Haus Brandstätter. Haus Brandstätter se nachází v obci Eben im Pongau a nabízí ubytování s vlastním bazénem a soukromým parkovištěm. K dispozici je výhled na hory a bazén. Ubytování Haus Brandstätter se nachází ve městě Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Auer 116S

Ferienhaus Auer 116S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Auer 116S. Located in Eben im Pongau in the Salzburg region, Ferienhaus Auer 116S has a terrace. Ubytování Ferienhaus Auer 116S se nachází ve městě Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Bär

Appartement Bär

Ubytování (Apartmán) Appartement Bär. Situated in Eben im Pongau in the Salzburg region, Appartement Bär features a terrace and garden views. Ubytování Appartement Bär se nachází ve městě Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Klinger

Appartement Klinger

Ubytování (Apartmán) Appartement Klinger. Apartmán Klinger se nachází v lyžařském středisku Eben im Pongau, 2 km od vleku Popolo 1. Ubytování Appartement Klinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Eben im Pongau

Město Eben im Pongau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 64 hotelů a ubytování ve městě Eben im Pongau.