Hledat

Ubytování

Ubytování město Ramingstein

Ve městě Ramingstein (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ramingstein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ramingstein

Haus Tischler Ferienwohnungen

9,7

Haus Tischler Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Haus Tischler Ferienwohnungen. Haus Tischler stojí 900 metrů nad mořem v obci Ramingstein uprostřed malebných hor regionu Lungau, pouhých 300 metrů od cyklostezky Murtal. Ubytování Haus Tischler Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Trinker

9,6

Ferienwohnungen Trinker

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Trinker. Ferienwohnungen Trinker se nachází v centru Ramingsteinu v malebném kraji Lungau v Salcbursku, 10 až 20 km od 5 skiareálů. Ubytování Ferienwohnungen Trinker se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auszeit Almchalet

9,6

Auszeit Almchalet

Ubytování (Prázdninový dům) Auszeit Almchalet. Chata Auszeit Almchalet se nachází 1 900 m n. m. v horské vesničce Karneralm, na hranici mezi Salcburským regionem, Štýrskem a Korutany. Ubytování Auszeit Almchalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Esther

9,6

Apartmenthaus Esther

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Esther. Apartmenthaus Esther je apartmánový dům situovaný v Ramingsteinu, 27 km od lyžařské oblasti Turracher Höhe. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmenthaus Esther se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartment

9,4

Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment. Apartmán Luxury se nachází v městečku Ramingstein a nabízí gril i bezplatná jízdní kola. K dispozici je také plně vybavená kuchyň. Ubytování Luxury Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Moser

9,3

Gästehaus Moser

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Moser. Gästehaus Moser se nachází na poklidném místě v obci Ramingstein, do 100 metrů od turistických stezek a cyklotras. Ubytování Gästehaus Moser se nachází ve městě Birkengasse 74 (Rakousko - Salcbursko).

Frühstückspension Adamwirt

9,2

Frühstückspension Adamwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Frühstückspension Adamwirt. Frühstückspension Adamwirt je penzion situovaný přímo u řeky Mury, 3 minuty jízdy od centra Ramingsteinu, hradu Finstergrün a stříbrného dolu. Ubytování Frühstückspension Adamwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riverside Ski Apartment

9,2

Riverside Ski Apartment

Ubytování (Apartmán) Riverside Ski Apartment. Riverside Ski Apartment nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou, zahradou a výhledem na okolní hory v obci Ramingstein. Ubytování Riverside Ski Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Durigon

8,6

Gasthof Durigon

Ubytování (Penzion) Gasthof Durigon. Gasthof Durigon se nachází v Ramingsteinu, přímo u řeky Mur. Nabízí pokoje s kabelovou TV a restauraci podávající jídla rakouské kuchyně. Ubytování Gasthof Durigon se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Burg Finstergrün

8,4

Burg Finstergrün

Ubytování (Hostel) Burg Finstergrün. Burg Finstergrün sídlí v prostorách hradu v obci Ramingstein a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Burg Finstergrün se nachází ve městě 65 Burgstraße (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment for your Holiday

Apartment for your Holiday

Ubytování (Apartmán) Apartment for your Holiday. Apartment for your Holiday se nachází v Ramingsteinu , 44 km od Flachau. Nabízí výhled na řeku. Ubytování Apartment for your Holiday se nachází ve městě Ramingstein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhaus Völkl

Almhaus Völkl

Ubytování (Chata) Almhaus Völkl. Almhaus Völkl is situated in Ramingstein and offers barbecue facilities and a terrace. The property features garden and mountain views. Ubytování Almhaus Völkl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Ramingstein/Steiermark 266

Holiday home Ramingstein/Steiermark 266

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday home Ramingstein/Steiermark 266. Located in Ramingstein in the Salzburg region, Holiday home Ramingstein/Steiermark 266 provides accommodation with free private parking. Ubytování Holiday home Ramingstein/Steiermark 266 se nachází ve městě Ramingstein (Rakousko - Salcbursko).

Holiday home Ramingstein with Mountain View 165

Holiday home Ramingstein with Mountain View 165

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Ramingstein with Mountain View 165. Holiday home Ramingstein with Mountain View 165 is situated in Ramingstein and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Ramingstein with Mountain View 165 se nachází ve městě Ramingstein (Rakousko - Salcbursko).

Oimrausch

Oimrausch

Ubytování (Penzion) Oimrausch. Oimrausch is located in Ramingstein and features a terrace. The accommodation provides ski storage space, as well as a bar and a garden. Ubytování Oimrausch se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ramingstein

Město Ramingstein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Ramingstein.