Hledat

Ubytování

Ubytování město Pfarrwerfen

Ve městě Pfarrwerfen (Rakousko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pfarrwerfen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pfarrwerfen

Haus Hofer Hedwig und Andreas

9,9

Haus Hofer Hedwig und Andreas

Ubytování (Apartmán) Haus Hofer Hedwig und Andreas. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Haus Hofer Hedwig und Andreas has a balcony and river views. Ubytování Haus Hofer Hedwig und Andreas se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brotzeitalm

9,9

Brotzeitalm

Ubytování (Apartmán) Brotzeitalm. Brotzeitalm se nachází ve městě Pfarrwerfen, kousek od lyžařského areálu. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Brotzeitalm se nachází ve městě Grub 7 (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Lärchenzipf

9,7

Chalet Lärchenzipf

Ubytování (Apartmán) Chalet Lärchenzipf. Boasting a terrace, Chalet Lärchenzipf offers accommodation in Pfarrwerfen with free WiFi and mountain views. Ubytování Chalet Lärchenzipf se nachází ve městě Grub 26 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Einberghof

9,7

Einberghof

Ubytování (Apartmány) Einberghof. Einberghof se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí kuchyň, bowlingovou dráhu a restauraci. Ubytování Einberghof se nachází ve městě Maier 5 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Samerhof

9,6

Appartement Samerhof

Ubytování (Apartmány) Appartement Samerhof. Appartement Samerhof nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi připojením a balkonem. Ubytování Appartement Samerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rieder

9,6

Haus Rieder

Ubytování (Apartmány) Haus Rieder. Haus Rieder se nachází poblíž dálnice A10, 1 km od obce Pfarrwerfen. Nabízí apartmán ve venkovském stylu s balkonem, výhledem do zahrady a satelitní TV. Ubytování Haus Rieder se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Garni Samerhof

9,5

Ferienhotel Garni Samerhof

Ubytování (Bed and breakfast) Ferienhotel Garni Samerhof. Ferienhotel Garni Samerhof se nachází v obci Pfarrwerfen v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem. Město Salzburg je odsud vzdálené 39 km. Ubytování Ferienhotel Garni Samerhof se nachází ve městě Lehen 24 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Höllwart

9,4

Ferienhaus Höllwart

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Höllwart. Situated in Pfarrwerfen, a 5-minute drive from the Werfenweng Ski Area and 20 km from the large Ski Amadé Winter Sport Region, Ferienhaus Höllwart offers a... Ubytování Ferienhaus Höllwart se nachází ve městě Lehen 34 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonneck-Frühstückspension

9,2

Sonneck-Frühstückspension

Ubytování (Bed and breakfast) Sonneck-Frühstückspension. Sonneck-Frühstückspension se nachází v Pfarrwerfenu v Salcbursku, 27 km od Flachau. Nabízí balkon s výhledem na hory, soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Sonneck-Frühstückspension se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Vocario

9,1

Pension Vocario

Ubytování (Penzion) Pension Vocario. Tento rodinný penzion se nachází v Pfarrwerfenu, 40 km jižně od Salcburku a 1,5 km od hradu Hohenwerfen, ledové jeskyně Eisriesenwelt a hřiště na minigolf. Ubytování Pension Vocario se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Gschwendtner

8,9

Haus Gschwendtner

Ubytování (Penzion) Haus Gschwendtner. Haus Gschwendtner nabízí terasu, zahradu s grilem, lyžárnu, výhled na hory, pokoje s bezplatným Wi-Fi a sdílený lounge. Ubytování Haus Gschwendtner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ellmauhof

8,9

Ellmauhof

Ubytování (Farma) Ellmauhof. Ellmauhof se nachází v obci Pfarrwerfen, 3 km od lyžařského střediska Werfenweng, jezera, obchodů, běžkařských tratí Eulersbergloipe a zastávky skibusu. Ubytování Ellmauhof se nachází ve městě Grub 27 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Hotel Zehenthof

8,5

Landgasthof Hotel Zehenthof

Ubytování (Hotel) Landgasthof Hotel Zehenthof. Landgasthof Hotel Zehenthof s krásným výhledem na hory stojí na klidném místě, 3 km od lyžařského areálu Wefenweng a 15 minut autem od skiareálu Ski Amadé. Ubytování Landgasthof Hotel Zehenthof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Huber

8,3

Ferienhaus Huber

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Huber. Ferienhaus Huber se nachází v obci Pfarrwerfen. Prázdninový dům má i terasu. V okolí se lze věnovat lyžování a cyklistice. Ubytování Ferienhaus Huber se nachází ve městě Reitsam 54 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenblick

Haus Alpenblick

Ubytování (Apartmány) Haus Alpenblick. Set in Pfarrwerfen, 39 km from Berchtesgaden, Haus Alpenblick offers a terrace and free WiFi. Ubytování Haus Alpenblick se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Häuslhof 150S

Häuslhof 150S

Ubytování (Apartmán) Häuslhof 150S. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Häuslhof 150S features a terrace. Ubytování Häuslhof 150S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ursula

Ursula

Ubytování (Apartmán) Ursula. Ursula is situated in Pfarrwerfen. Guests are welcome to enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Ursula se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ursula

Ursula

Ubytování (Apartmán) Ursula. Ursula is situated in Pfarrwerfen. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Ursula se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ursula

Ursula

Ubytování (Apartmán) Ursula. Ursula is situated in Pfarrwerfen. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Ursula se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine

Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine

Ubytování (Apartmán) Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine has a terrace. Ubytování Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Im Wald

Chalet Im Wald

Ubytování (Chata) Chalet Im Wald. Venkovský Holiday House Im Wald se nachází na svahu u lesa nad obcí Pfarrwerfen, 10 km od lanovky Werfenweng. Nabízí ubytování v klidném prostředí. Ubytování Chalet Im Wald se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ursula

Ursula

Ubytování (Apartmán) Ursula. Ursula is set in Pfarrwerfen. Guests may enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytování Ursula se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Pfarrwerfen

Město Pfarrwerfen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Pfarrwerfen.