Hledat

Ubytování

Bauernhof Lehengut Prázdninové domy

11 Lehen, 5452 Pfarrwerfen, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Bauernhof Lehengut. Bauernhof Lehengut se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí restauraci a terasu. Schönau am Königssee leží 24 km daleko. Ubytování Bauernhof Lehengut se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování Bauernhof Lehengut

Prázdninový dům má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na řeku. Schönau am Königssee leží 24 km daleko. Ubytování je vzdálené 25 km od Berchtesgadenu a 40 km od Salcburku. Mozarta v Salcburku je vzdáleno 40 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. A. Na místě je dětské hřiště. Bauernhof Lehengut má zahradu a v okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Letiště W. Bauernhof Lehengut se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí restauraci a terasu.

Jiná ubytování ve městě Pfarrwerfen

Haus Hofer Hedwig und Andreas

9,9

Haus Hofer Hedwig und Andreas

Ubytování (Apartmán) Haus Hofer Hedwig und Andreas. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Haus Hofer Hedwig und Andreas has a balcony and river views. Ubytování Haus Hofer Hedwig und Andreas se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Lärchenzipf

9,7

Chalet Lärchenzipf

Ubytování (Apartmán) Chalet Lärchenzipf. Boasting a terrace, Chalet Lärchenzipf offers accommodation in Pfarrwerfen with free WiFi and mountain views. Ubytování Chalet Lärchenzipf se nachází ve městě Grub 26 (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus am Fritzbach

9,7

Ferienhaus am Fritzbach

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus am Fritzbach. Ferienhaus am Fritzbach se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí zahradu a terasu. 27 km od Schönau am Königssee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus am Fritzbach se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Einberghof

9,7

Einberghof

Ubytování (Apartmány) Einberghof. Einberghof se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí kuchyň, bowlingovou dráhu a restauraci. Ubytování Einberghof se nachází ve městě Maier 5 (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Samerhof

9,6

Appartement Samerhof

Ubytování (Apartmány) Appartement Samerhof. Appartement Samerhof nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi připojením a balkonem. Ubytování Appartement Samerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Rieder

9,6

Haus Rieder

Ubytování (Apartmány) Haus Rieder. Haus Rieder se nachází poblíž dálnice A10, 1 km od obce Pfarrwerfen. Nabízí apartmán ve venkovském stylu s balkonem, výhledem do zahrady a satelitní TV. Ubytování Haus Rieder se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Berg&Selig

9,5

Ferienhaus Berg&Selig

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Berg&Selig. Ferienhaus Berg&Selig se nachází v Pfarrwerfenu v Salcbursku a nabízí terasu a výhled na hory. 24 km od Schönau am Königssee. Ubytování Ferienhaus Berg&Selig se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhotel Garni Samerhof

9,5

Ferienhotel Garni Samerhof

Ubytování (Bed and breakfast) Ferienhotel Garni Samerhof. Ferienhotel Garni Samerhof se nachází v obci Pfarrwerfen v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem. Město Salzburg je odsud vzdálené 39 km. Ubytování Ferienhotel Garni Samerhof se nachází ve městě Lehen 24 (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Höllwart

9,4

Ferienhaus Höllwart

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Höllwart. Situated in Pfarrwerfen, a 5-minute drive from the Werfenweng Ski Area and 20 km from the large Ski Amadé Winter Sport Region, Ferienhaus Höllwart offers a... Ubytování Ferienhaus Höllwart se nachází ve městě Lehen 34 (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Antonia

9,3

Ferienwohnung Antonia

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Antonia. Ferienwohnung Antonia se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí zahradu a terasu. Schönau am Königssee leží 24 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Antonia se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Sonneck-Frühstückspension

9,2

Sonneck-Frühstückspension

Ubytování (Bed and breakfast) Sonneck-Frühstückspension. Sonneck-Frühstückspension se nachází v Pfarrwerfenu v Salcbursku, 27 km od Flachau. Nabízí balkon s výhledem na hory, soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Sonneck-Frühstückspension se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ellmauhof

8,9

Ellmauhof

Ubytování (Farma) Ellmauhof. Ellmauhof se nachází v obci Pfarrwerfen, 3 km od lyžařského střediska Werfenweng, jezera, obchodů, běžkařských tratí Eulersbergloipe a zastávky skibusu. Ubytování Ellmauhof se nachází ve městě Grub 27 (Rakousko - Salcbursko).

Landgasthof Hotel Zehenthof

8,5

Landgasthof Hotel Zehenthof

Ubytování (Hotel) Landgasthof Hotel Zehenthof. Landgasthof Hotel Zehenthof s krásným výhledem na hory stojí na klidném místě, 3 km od lyžařského areálu Wefenweng a 15 minut autem od skiareálu Ski Amadé. Ubytování Landgasthof Hotel Zehenthof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Huber

8,3

Ferienhaus Huber

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Huber. Ferienhaus Huber se nachází v obci Pfarrwerfen. Prázdninový dům má i terasu. V okolí se lze věnovat lyžování a cyklistice. Ubytování Ferienhaus Huber se nachází ve městě Reitsam 54 (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Das Eulersberg-3

Holiday Home Das Eulersberg-3

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Das Eulersberg-3. Holiday Home Das Eulersberg-3 se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí bar. Schönau am Königssee leží 28 km daleko. Ubytování Holiday Home Das Eulersberg-3 se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Das Eulersberg-2

Holiday Home Das Eulersberg-2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Das Eulersberg-2. Holiday Home Das Eulersberg-2 se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí bar. Schönau am Königssee leží 28 km daleko. Ubytování Holiday Home Das Eulersberg-2 se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Das Eulersberg-1

Holiday Home Das Eulersberg-1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Das Eulersberg-1. Holiday Home Das Eulersberg-1 se nachází v Pfarrwerfenu a nabízí bar. Ubytování Holiday Home Das Eulersberg-1 se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine

Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine

Ubytování (Apartmán) Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine has a terrace. Ubytování Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Ursula

Ursula

Ubytování (Apartmán) Ursula. Ursula is situated in Pfarrwerfen. Free WiFi is available throughout the property. Ubytování Ursula se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ursula

Ursula

Ubytování (Apartmán) Ursula. Ursula is situated in Pfarrwerfen. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Ursula se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Urlaub mit Aussicht

Urlaub mit Aussicht

Ubytování (Apartmán) Urlaub mit Aussicht. Urlaub mit Aussicht se nachází v Pfarrwerfenu. 24 km od Schönau am Königssee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Urlaub mit Aussicht se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Im Wald

Chalet Im Wald

Ubytování (Chata) Chalet Im Wald. Venkovský Holiday House Im Wald se nachází na svahu u lesa nad obcí Pfarrwerfen, 10 km od lanovky Werfenweng. Nabízí ubytování v klidném prostředí. Ubytování Chalet Im Wald se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).