Hledat

Ubytování

Ubytování město Weissenbach

Ve městě Weissenbach (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weissenbach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weissenbach

Abenteuerhof

9,2

Abenteuerhof

Ubytování (Apartmány) Abenteuerhof. Abenteuerhof se nachází ve Weißenbachu, 41 km od Flachau. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Abenteuerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Weissenbach

8,6

Landgasthof Weissenbach

Ubytování (Penzion) Landgasthof Weissenbach. Landgasthof Weissenbach se nachází na staré federální cestě (Alte Bundesstraße) v části Weissenbach, 15 minut pěšky od břehu jezera Wolfgang a centra... Ubytování Landgasthof Weissenbach se nachází ve městě Weissenbach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Seethurn

8,5

Hotel Seethurn

Ubytování (Hotel) Hotel Seethurn. Tento komfortní hotel je zasazen do idylické solnohradské krajiny přímo v centru Solné komory, jen několik minut od jezera Wolfgangsee. Ubytování Hotel Seethurn se nachází ve městě Weissenbach (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof zur Bruthenne

8,1

Gasthof zur Bruthenne

Ubytování (Penzion) Gasthof zur Bruthenne. Gasthof zur Bruthenne je už po 3 generaci provozovaný jednou rodinou. Nachází se ve Weissenbachu ve Vídeňském lese. Ubytování Gasthof zur Bruthenne se nachází ve městě Maierhof 14 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Hotel Weberhäusl

7,7

Gasthof Hotel Weberhäusl

Ubytování (Penzion) Gasthof Hotel Weberhäusl. Gasthof Weberhäusl je typický rakouský rodinný zájezdní hostinec situovaný v obci Strobl u jezera Wolfgangsee. Ubytování Gasthof Hotel Weberhäusl se nachází ve městě Weissenbach (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Weissenbach

Město Weissenbach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Weissenbach.