Hledat

Ubytování

Ubytování město Ebenau

Ve městě Ebenau (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ebenau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ebenau

Ferienwohnung am Mühlenweg

9,3

Ferienwohnung am Mühlenweg

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung am Mühlenweg. Ferienwohnung am Mühlenweg se nachází v Ebenau. Nabízí apartmán s terasou a vstupem na zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung am Mühlenweg se nachází ve městě Rettenbachstraße 30 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Höllbacher

9,2

Haus Höllbacher

Ubytování (Apartmány) Haus Höllbacher. Haus Höllbacher se nachází v Ebenau, 11 km od jezera Fuschl, a nabízí koupací jezírko a ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a bezplatným... Ubytování Haus Höllbacher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Waschlgut

9,1

Waschlgut

Ubytování (Penzion) Waschlgut. Farma Waschlgut se nachází na klidném místě obklopena poli, pouhých 5 minut chůze od centra obce Ebenau. Ubytování Waschlgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Obermayr

8,4

Hotel Obermayr

Ubytování (Hotel) Hotel Obermayr. Tento rodinný hotel na velmi klidné a malebné lokalitě v oblíbené rekreační obci Ebenau leží jen 15 km od Salcburku. Ubytování Hotel Obermayr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Edelweiß

Haus Edelweiß

Ubytování (Apartmán) Haus Edelweiß. Haus Edelweiß is situated in Ebenau and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Haus Edelweiß se nachází ve městě Ebenau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ebenau

Město Ebenau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Ebenau.