Hledat

Ubytování

Ubytování město Dienten am Hochkönig

Ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko) máme celkem 44 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dienten am Hochkönig

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dienten am Hochkönig

ALMHOF Alpin Apartments & Spa

9,9

ALMHOF Alpin Apartments & Spa

Ubytování (Aparthotel) ALMHOF Alpin Apartments & Spa. Apparthaus Almhof se nachází v lyžařském středisku Dienten am Hochkönig, pouhých 5 minut chůze od místních lyžařských vleků, a nabízí wellness centrum s... Ubytování ALMHOF Alpin Apartments & Spa se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Wellnesshotel Mitterwirt

9,5

Wellnesshotel Mitterwirt

Ubytování (Hotel) Wellnesshotel Mitterwirt. Wellnesshotel Mitterwirt se nachází v centru obce Dienten am Hochkönig, pouze 2 minuty chůze od lyžařského vleku, Nabízí velké wellness centrum, krytý... Ubytování Wellnesshotel Mitterwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

The Peak - Premium Apartments by HolidayFlats24

9,3

The Peak - Premium Apartments by HolidayFlats24

Ubytování (Apartmány) The Peak - Premium Apartments by HolidayFlats24. The Peak - Premium Apartments by HolidayFlats24 se nachází ve městě Dienten am Hochkönig a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování The Peak - Premium Apartments by HolidayFlats24 se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Hochkönig

9,3

Ferienhaus Hochkönig

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hochkönig. Boasting ski-to-door access and a terrace, Ferienhaus Hochkönig features accommodation in Dienten am Hochkönig with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienhaus Hochkönig se nachází ve městě Sonnberg 5 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Markus Portenkirchner

9,2

Haus Markus Portenkirchner

Ubytování (Privát) Haus Markus Portenkirchner. Haus Markus Portenkirchner se nachází v obci Dienten am Hochkönigu, nedaleko lyžařských vleků Zachhof Babylift, Bürglalmlift a Wastlhöhelift. Ubytování Haus Markus Portenkirchner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Übergossene Alm Resort

9,1

Übergossene Alm Resort

Ubytování (Hotel) Übergossene Alm Resort. Čtyřhvězdičkový hotel Übergossene Alm Resort se nachází v Dientenu, přímo u sjezdovek lyžařského areálu Hochkönig, a jeho součástí je lázeňské centrum o... Ubytování Übergossene Alm Resort se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Hochkönig

9,1

Das Hochkönig

Ubytování (Horské chaty) Das Hochkönig. V moderním alpském stylu zařízený Das Hochkönig se nachází na odlehlém místě u sjezdovky v obci Dienten am Hochkönig a nabízí bezplatné Wi-Fi a volné... Ubytování Das Hochkönig se nachází ve městě Berg 11 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Designer-Chalets

8,9

Designer-Chalets

Ubytování (Apartmány) Designer-Chalets. Designer-Chalets ve městě DIenten se nacházejí pouhé 2 minuty chůze od nejbližších lyžařských sjezdovek ve středisku Hochkönig. Ubytování Designer-Chalets se nachází ve městě Lippenanger 4 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Salzburger Hof

8,7

Hotel Salzburger Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Salzburger Hof. Tento hotel se nachází v malebné obci Dienten am Hochkönig a představuje ideální volbu pro aktivní zimní dovolené pro celou rodinu. Ubytování Hotel Salzburger Hof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Sonnenblick

8,4

Pension Sonnenblick

Ubytování (Apartmány) Pension Sonnenblick. Tento hotel s jedinečným výhledem na horu Hochkönig se nachází na klidném místě v centru Dientenu am Hochkönig a nabízí pokoje s vlastní koupelnou se... Ubytování Pension Sonnenblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Emma Top 2

8,3

Emma Top 2

Ubytování (Apartmán) Emma Top 2. Emma Top 2 se nachází v obci Dorf Dienten a nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 3 ložnice, TV, kuchyň s myčkou a koupelnu se sprchou. Ubytování Emma Top 2 se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Waldangergut

8,1

Bauernhof Waldangergut

Ubytování (Farma) Bauernhof Waldangergut. Featuring garden views, Bauernhof Waldangergut offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.3 km from Zachhof Babylift. Ubytování Bauernhof Waldangergut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emma Top 4

7,5

Emma Top 4

Ubytování (Apartmán) Emma Top 4. Emma Top 4 is located in Dienten am Hochkönig. The accommodation is 49 km from Flachau. Ubytování Emma Top 4 se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-CYA

Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-CYA. Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-CYA features a balcony and is set in Dienten am Hochkönig, within just 400 metres of Bürglalmlift and 1. Ubytování Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-CYA se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Peter A

Peter A

Ubytování (Apartmán) Peter A. Apartmán Peter A se nachází v obci Dienten am Hochkönig, 500 metrů lyžařské oblasti Gabühel. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Peter A se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Haus Dienten

Haus Dienten

Ubytování (Apartmány) Haus Dienten. Haus Dienten has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Dienten am Hochkönig, 500 metres from Gabühel. Ubytování Haus Dienten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Holiday Home Dienten - OSB02091-FYB

Holiday Home Dienten - OSB02091-FYB

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dienten - OSB02091-FYB. Located in Dienten am Hochkönig, 400 metres from Liebenaulift, less than 1 km from Dachegg and a 10-minute walk from Zachhofalm, Holiday Home Dienten -... Ubytování Holiday Home Dienten - OSB02091-FYB se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Highking Chalet Grünegg

Highking Chalet Grünegg

Ubytování (Chata) Highking Chalet Grünegg. Located in Dienten am Hochkönig, Highking Chalet Grünegg is an accommodation offering mountain views. The chalet also features free WiFi. Ubytování Highking Chalet Grünegg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emma Top 1

Emma Top 1

Ubytování (Apartmán) Emma Top 1. Emma Top 1 is situated in Dienten am Hochkönig. The accommodation is 49 km from Flachau. Ubytování Emma Top 1 se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Dienten - OSB02091-FYA

Holiday Home Dienten - OSB02091-FYA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dienten - OSB02091-FYA. Situated in Dienten am Hochkönig, 400 metres from Liebenaulift, less than 1 km from Dachegg and a 10-minute walk from Zachhofalm, Holiday Home Dienten -... Ubytování Holiday Home Dienten - OSB02091-FYA se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wailand by Alpin Bookings

Haus Wailand by Alpin Bookings

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Wailand by Alpin Bookings. Haus Wailand by Alpin Bookings, a property with ski-to-door access and a terrace, is located in Dienten am Hochkönig, 90 metres from Zachhof Babylift, less... Ubytování Haus Wailand by Alpin Bookings se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huettenzauber-Hochkoenig

Huettenzauber-Hochkoenig

Ubytování (Prázdninový dům) Huettenzauber-Hochkoenig. Situated in Dienten am Hochkönig in the Salzburg region, Huettenzauber-Hochkoenig has a balcony. Ubytování Huettenzauber-Hochkoenig se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYC

Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYC

Ubytování (Apartmán) Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYC. Set in Dienten am Hochkönig in the Salzburg region, Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYC features a terrace. Ubytování Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYC se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYB

Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYB

Ubytování (Apartmán) Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYB. Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYB is located in Dienten am Hochkönig. Ubytování Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYB se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYB

Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYB

Ubytování (Apartmán) Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYB. Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYB is situated in Dienten am Hochkönig. Ubytování Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYB se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Apartments in Dienten am Hochkönig 225

Apartments in Dienten am Hochkönig 225

Ubytování (Apartmány) Apartments in Dienten am Hochkönig 225. Set in Dienten am Hochkönig, near Zachhof Babylift, Liebenaulift and Wastlhöhelift, Apartments in Dienten am Hochkönig 225 features free WiFi. Ubytování Apartments in Dienten am Hochkönig 225 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-DYC

Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-DYC

Ubytování (Apartmán) Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-DYC. Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-DYC has a balcony and is set in Dienten am Hochkönig, within just 400 metres of Bürglalmlift and 1. Ubytování Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-DYC se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Hochkonig

Chalet Hochkonig

Ubytování (Chata) Chalet Hochkonig. Featuring ski-to-door access and barbecue facilities, Chalet Hochkonig provides accommodation in Dienten am Hochkönig with free WiFi and mountain views. Ubytování Chalet Hochkonig se nachází ve městě Dorf 66 (Rakousko - Salcbursko).

Cozy Apartment in Dienten am Hochkönig near Ski Area

Cozy Apartment in Dienten am Hochkönig near Ski Area

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Dienten am Hochkönig near Ski Area. Cozy Apartment in Dienten am Hochkönig near Ski Area is set in Dienten am Hochkönig. The accommodation is 42 km from Flachau. Ubytování Cozy Apartment in Dienten am Hochkönig near Ski Area se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Holiday flats Liebenaualm Dienten - OSB021026-CYA

Holiday flats Liebenaualm Dienten - OSB021026-CYA

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Liebenaualm Dienten - OSB021026-CYA. Situated in Dienten am Hochkönig, Holiday flats Liebenaualm Dienten - OSB021026-CYA features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday flats Liebenaualm Dienten - OSB021026-CYA se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYD

Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYD

Ubytování (Apartmán) Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYD. Located in Dienten am Hochkönig in the Salzburg region, Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYD has a balcony. Ubytování Country house Salzburg Dienten - OSB02789-CYD se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYD

Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYD

Ubytování (Apartmán) Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYD. Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYD is situated in Dienten am Hochkönig. Ubytování Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYD se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Country house Salzburg Dienten - OSB02090-SYA

Country house Salzburg Dienten - OSB02090-SYA

Ubytování (Apartmán) Country house Salzburg Dienten - OSB02090-SYA. Country house Salzburg Dienten - OSB02090-SYA is located in Dienten am Hochkönig. Ubytování Country house Salzburg Dienten - OSB02090-SYA se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Wieser Reizegg 7

Ferienwohnung Wieser Reizegg 7

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wieser Reizegg 7. Ferienwohnung Wieser Reizegg 7 is situated in Dienten am Hochkönig, 800 metres from Wastlhöhelift and 1. Ubytování Ferienwohnung Wieser Reizegg 7 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Spacious Chalet near Ski Area in Dienten am Hochkonig

Spacious Chalet near Ski Area in Dienten am Hochkonig

Ubytování (Chata) Spacious Chalet near Ski Area in Dienten am Hochkonig. Located in Dienten am Hochkönig, Spacious Chalet near Ski Area in Dienten am Hochkonig provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Spacious Chalet near Ski Area in Dienten am Hochkonig se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Anni

Apartment Anni

Ubytování (Apartmán) Apartment Anni. Apartment Anni is situated in Dienten am Hochkönig, 2 km from Gabühel and 2.1 km from Bürglalmlift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Anni se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emma Top 3

Emma Top 3

Ubytování (Apartmán) Emma Top 3. Emma Top 3 is located in Dienten am Hochkönig. The accommodation is 49 km from Flachau. Ubytování Emma Top 3 se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYC

Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYC

Ubytování (Apartmán) Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYC. Located in Dienten am Hochkönig in the Salzburg region, Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYC has a balcony. Ubytování Country house Salzburg Dienten - OSB02090-CYC se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Ski-in Ski-out Apartment in idyllic setting

Ski-in Ski-out Apartment in idyllic setting

Ubytování (Apartmán) Ski-in Ski-out Apartment in idyllic setting. Situated in Dienten am Hochkönig, Ski-in Ski-out Apartment in idyllic setting features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Ski-in Ski-out Apartment in idyllic setting se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almrausch

Almrausch

Ubytování (Apartmán) Almrausch. Almrausch se nachází v obci Dienten am Hochkönig, jen 4,2 km od lanovky Gabühel a 4,4 km od vleku Bürglalmlift. Ubytování Almrausch se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house Salzburg Dienten - OSB02789-SYA

Country house Salzburg Dienten - OSB02789-SYA

Ubytování (Apartmán) Country house Salzburg Dienten - OSB02789-SYA. Country house Salzburg Dienten - OSB02789-SYA is set in Dienten am Hochkönig. Ubytování Country house Salzburg Dienten - OSB02789-SYA se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Aigner

Appartement Aigner

Ubytování (Apartmán) Appartement Aigner. Situated just 400 metres from Zachhof Babylift, Appartement Aigner features accommodation in Dienten am Hochkönig with access to a garden, ski-to-door... Ubytování Appartement Aigner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-DYB

Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-DYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-DYB. Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-DYB is set in Dienten am Hochkönig, 400 metres from Bürglalmlift, 1.9 km from Zachhof Babylift, as well as 2. Ubytování Apartments Alpin Almhof Dienten - OSB021003-DYB se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

The Peak Hochkönig

The Peak Hochkönig

Ubytování (Aparthotel) The Peak Hochkönig. The Peak Hochkönig nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování The Peak Hochkönig se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Chalet in Dienten am Hochkönig near Forest

Beautiful Chalet in Dienten am Hochkönig near Forest

Ubytování (Chata) Beautiful Chalet in Dienten am Hochkönig near Forest. Set in Dienten am Hochkönig, Beautiful Chalet in Dienten am Hochkönig near Forest offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Beautiful Chalet in Dienten am Hochkönig near Forest se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Dienten am Hochkönig

Město Dienten am Hochkönig se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 44 hotelů a ubytování ve městě Dienten am Hochkönig.