Hledat

Ubytování

Ubytování město Neumarkt am Wallersee

Ve městě Neumarkt am Wallersee (Rakousko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neumarkt am Wallersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neumarkt am Wallersee

Ferienhotel Herzog

9,3

Ferienhotel Herzog

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Herzog. Ferienhotel Herzog nabízí pokoje s balkónem nebo terasou a bezplatný Wi-Fi přístup k internetu na klidném místě v Neumarktu. Ubytování Ferienhotel Herzog se nachází ve městě Maierhofstraße 55 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Vorderroid 400S

9,2

Bauernhof Vorderroid 400S

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Vorderroid 400S. Bauernhof Vorderroid (400) se nachází v obci Neumarkt am Wallersee, pouhých 23 km od Salcburku a 40 km od Berchtesgadenu. Ubytování Bauernhof Vorderroid 400S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Seeblick

9,2

Seeblick

Ubytování (Apartmán) Seeblick. Located in Neumarkt am Wallersee in the Salzburg region, Seeblick features a patio and lake views. This apartment provides a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Vorderroid 401S

9,2

Bauernhof Vorderroid 401S

Ubytování (Apartmán) Bauernhof Vorderroid 401S. Bauernhof Vorderroid 401S nabízí ubytování v Neumarktu am Wallersee. Do Salcburku je to odtud 23 km. Ubytování Bauernhof Vorderroid 401S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Frauenschuh - Taferne in Köstendorf

9

Frauenschuh - Taferne in Köstendorf

Ubytování (Penzion – hostinec) Frauenschuh - Taferne in Köstendorf. Offering a restaurant serving Austrian and international specialities, Frauenschuh - Taferne in Köstendorf is located in Köstendorf, a 10-minute drive from... Ubytování Frauenschuh - Taferne in Köstendorf se nachází ve městě Neumarkt am Wallersee (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Winkler

9

Hotel Winkler

Ubytování (Hotel) Hotel Winkler. Hotel Winkler se nachází ve městě Neumarkt, na břehu jezera Wallersee a pouhých 16 km od Salzburgu, a nabízí soukromou pláž i saunu. Ubytování Hotel Winkler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lauterbacher

8,9

Gästehaus Lauterbacher

Ubytování (Hotel) Gästehaus Lauterbacher. Gästehaus Lauterbacher se nachází v Neumarktu am Wallersee, 20 km od Salcburku. Nabízí dětské hřiště, výhled do zahrady a bar. Ubytování Gästehaus Lauterbacher se nachází ve městě 67 Schalkham (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Eggerberg

8

Gasthaus Eggerberg

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Eggerberg. Gasthaus Eggerberg se nachází v obci Neumarkt am Wallersee. Nabízí zahradu, vybavení pro vodní sporty a restauraci. Ubytování Gasthaus Eggerberg se nachází ve městě Neufahrn 22 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Neumarkt am Wallersee

Město Neumarkt am Wallersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Neumarkt am Wallersee.