Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Margarethen im Lungau

Ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko) máme celkem 53 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Margarethen im Lungau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Margarethen im Lungau

Ferienhaus / Komfortzimmer Wind

9,8

Ferienhaus / Komfortzimmer Wind

Ubytování (Penzion – hostinec) Ferienhaus / Komfortzimmer Wind. Ferienhaus Wind se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, pouhých 800 metrů od lanovky Aineck / Katschberg a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Ferienhaus / Komfortzimmer Wind se nachází ve městě Magatsch 234a (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Lungau

9,7

Chalet Lungau

Ubytování (Chata) Chalet Lungau. Set in Sankt Margarethen im Lungau in the Salzburg region, Chalet Lungau has a balcony. Ubytování Chalet Lungau se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Monica Top 8

9,6

Residenz Monica Top 8

Ubytování (Apartmán) Residenz Monica Top 8. Featuring garden views, Residenz Monica Top 8 offers accommodation with a balcony and a kettle, around 200 metres from Fischerkogellift. Ubytování Residenz Monica Top 8 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Holzer

9,6

Landhaus Holzer

Ubytování (Apartmány) Landhaus Holzer. Landhaus Holzer se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, 700 metrů od lanovky Fischerkogellift. Ubytování Landhaus Holzer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Wind

9,6

Ferienwohnungen Wind

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Wind. Apartmány Ferienwohnungen Wind se nacházejí v obci St. Ubytování Ferienwohnungen Wind se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz Monica Top 6

9,5

Residenz Monica Top 6

Ubytování (Apartmán) Residenz Monica Top 6. Residenz Monica Top 6 se nachází v městečku Sankt Margarethen im Lungau, 200 metrů od vleku Fischerkogellift a 600 metrů od lanovky Aineckbahn. Ubytování Residenz Monica Top 6 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grizzly Sport & Motorrad Resort

9,5

Grizzly Sport & Motorrad Resort

Ubytování (Hotel) Grizzly Sport & Motorrad Resort. Grizzly Sport & Familien Resort se nachází v srdci lyžařské oblasti a biosférické rezervace Lungau, přímo u dobře upravených sjezdovek a nedaleko... Ubytování Grizzly Sport & Motorrad Resort se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Edelweiss

9,4

Haus Edelweiss

Ubytování (Apartmány) Haus Edelweiss. Haus Edelweiss se nachází jen 2 minuty chůze od lyžařského areálu Katschberg-Aineck a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na hory. Ubytování Haus Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Top 9

9,4

Apartment Top 9

Ubytování (Apartmán) Apartment Top 9. Apartment Top 9 je situován v obci Sankt Margarethen im Lungau, 200 metrů od lanovky DSB Aineckbahn, a hostům nabízí ubytování v apartmánu s kuchyní a... Ubytování Apartment Top 9 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Oberkofler

9,3

Apartments Oberkofler

Ubytování (Apartmány) Apartments Oberkofler. Apartmány Oberkofler se nacházejí v obci Sankt Margarethen im Lungau, 500 metrů od lyžařského vleku Fischerkogellift, a nabízejí výhled na hory, zdarma... Ubytování Apartments Oberkofler se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Brunneben Häusl

9,3

Ferienhaus Brunneben Häusl

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Brunneben Häusl. Ferienhaus Brunneben Häusl se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, 400 metrů od lanovky Fischerkogellift, a nabízí výhled na hory, zázemí pro... Ubytování Ferienhaus Brunneben Häusl se nachází ve městě Brunnebenweg 96 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof und Biobauer Löckerwirt

9,3

Landgasthof und Biobauer Löckerwirt

Ubytování (Penzion) Landgasthof und Biobauer Löckerwirt. Landgasthof und Biobauer Löckerwirt se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, 3 minuty chůze od lyžařského areálu Katschberg-Aineck. Ubytování Landgasthof und Biobauer Löckerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almdorf Lungau

9,2

Almdorf Lungau

Ubytování (Prázdninové domy) Almdorf Lungau. Prázdninové domy Almdorf Lungau se nacházejí 60 metrů od stanice lanovky SilverJet 2 a nabízejí ubytování s restaurací, zahradou a pokojovou službou. Ubytování Almdorf Lungau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Rosanne

9,2

Haus Rosanne

Ubytování (Apartmán) Haus Rosanne. Haus Rosanne se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, 200 metrů od vleku Fischerkogellift a 300 metrů od lanovek Aineckbahn a SilverJet 1. Ubytování Haus Rosanne se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Top 6

9,1

Apartment Top 6

Ubytování (Apartmán) Apartment Top 6. Apartmán Top 6 se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, 2 minuty chůze od vleku Fischerkogellift, 3 minuty chůze od lanovky Aineckbahn a 300 metrů od... Ubytování Apartment Top 6 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ALMGUT - Mountain Wellness Hotel

9

ALMGUT - Mountain Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) ALMGUT - Mountain Wellness Hotel. Tento útulný rodinný hotel se nachází uprostřed působivých hor v regionu Lungau v provincii Salcburk a v bezprostřední blízkosti lyžařské oblasti... Ubytování ALMGUT - Mountain Wellness Hotel se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pension Schwaiger

9

Hotel Pension Schwaiger

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Schwaiger. Hotel Pension Schwaiger se nachází v městysu St. Margarethern, pouhých 250 metrů od nejbližšího vleku lyžařského areálu Aineck-Katschberg, a nabízí volný... Ubytování Hotel Pension Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Top 3

9

Apartment Top 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Top 3. Apartmán Top 3 se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, 200 metrů od lanovky Fischerkogellift a 300 metrů od lanovek Aineckbahn a SilverJet 1, a... Ubytování Apartment Top 3 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Aineckblick

9

Apartment Aineckblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Aineckblick. Set in Sankt Margarethen im Lungau, 200 metres from Fischerkogellift, 300 metres from Aineckbahn and 300 metres from SilverJet 1, Apartment Aineckblick... Ubytování Apartment Aineckblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biohof Sauschneider

8,9

Biohof Sauschneider

Ubytování (Apartmány) Biohof Sauschneider. Biohof Sauschneider se nachází na klidném místě na úpatí hory Aineck, 500 metrů od lyžařského vleku Skischaukel Katschberg. Ubytování Biohof Sauschneider se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Top 1

8,8

Apartment Top 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Top 1. Situated in Sankt Margarethen im Lungau, 200 metres from Fischerkogellift, 300 metres from Aineckbahn and 300 metres from SilverJet 1, Apartment Top 1... Ubytování Apartment Top 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auszeithof Schwabgut

8,6

Auszeithof Schwabgut

Ubytování (Aparthotel) Auszeithof Schwabgut. Landhaus Schwabgut je tradiční zemědělská usedlost s více než 200letou historií. Nachází se na klidném okraji městečka St. Ubytování Auszeithof Schwabgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meissnitzerhof

8,6

Meissnitzerhof

Ubytování (Apartmány) Meissnitzerhof. Meissnitzerhof se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, 1 km od lanovky DSB Aineckbahn. Ubytování Meissnitzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hutberg

8,4

Chalet Hutberg

Ubytování (Chata) Chalet Hutberg. Boasting a spa bath, Chalet Hutberg is situated in Sankt Margarethen im Lungau. The accommodation is 49 km from Flachau. Ubytování Chalet Hutberg se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnental De Luxe Top 2

8,3

Sonnental De Luxe Top 2

Ubytování (Apartmán) Sonnental De Luxe Top 2. Sonnental De Luxe Top 2 se nachází obci v Sankt Margarethen im Lungau, 2 minuty chůze od lanovky Fischerkogellift, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Sonnental De Luxe Top 2 se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Top 7

8,1

Apartment Top 7

Ubytování (Apartmán) Apartment Top 7. Situated in Sankt Margarethen im Lungau, 200 metres from Fischerkogellift, 300 metres from Aineckbahn and 300 metres from SilverJet 1, Apartment Top 7... Ubytování Apartment Top 7 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Aineck

7,7

Chalet Aineck

Ubytování (Chata) Chalet Aineck. Set in Sankt Margarethen im Lungau, Chalet Aineck offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Aineck se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marie

Marie

Ubytování (Chata) Marie. Marie je dvoupatrový prázdninový dům v obci Sankt Margarethen im Lungau. Ubytování Marie se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnental De Luxe Top 5

Sonnental De Luxe Top 5

Ubytování (Apartmán) Sonnental De Luxe Top 5. Apartmán Sonnental De Luxe Top 5 se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, pouhé 2 minuty chůze od lyžařského vleku Fischerkogellift a 3 minuty chůze... Ubytování Sonnental De Luxe Top 5 se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elisabeth

Elisabeth

Ubytování (Chata) Elisabeth. Within 200 metres of Fischerkogellift and 500 metres of Aineckbahn, Elisabeth offers free WiFi and a garden. Ubytování Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pleasant Holiday Home in Sankt Margarethen with Sauna

Pleasant Holiday Home in Sankt Margarethen with Sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Pleasant Holiday Home in Sankt Margarethen with Sauna. Pleasant Holiday Home in Sankt Margarethen with Sauna is situated in Sankt Margarethen im Lungau. The accommodation is 42 km from Bad Kleinkirchheim. Ubytování Pleasant Holiday Home in Sankt Margarethen with Sauna se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama St Margarethen

Panorama St Margarethen

Ubytování (Apartmán) Panorama St Margarethen. Panorama St Margarethen is set in Sankt Margarethen im Lungau, 200 metres from Fischerkogellift and 300 metres from Aineckbahn, in an area where skiing can... Ubytování Panorama St Margarethen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Dorfnest

Das Dorfnest

Ubytování (Apartmán) Das Dorfnest. Featuring a terrace, Das Dorfnest features accommodation in Sankt Margarethen im Lungau with free WiFi and mountain views. Ubytování Das Dorfnest se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinn Wellnesschalet 24p

Alpinn Wellnesschalet 24p

Ubytování (Prázdninový dům) Alpinn Wellnesschalet 24p. Alpinn Wellnesschalet 24p is set in Sankt Margarethen im Lungau, 500 metres from Fischerkogellift, and offers a terrace, garden, and free WiFi. Ubytování Alpinn Wellnesschalet 24p se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinn Wellnesschalet II

Alpinn Wellnesschalet II

Ubytování (Prázdninový dům) Alpinn Wellnesschalet II. Alpinn Wellnesschalet II se nachází v Sankt Margarethen im Lungau, 500 metrů od dálnice Fischerkogellift. Ubytování Alpinn Wellnesschalet II se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cosy Apartment in Sankt Margarethen im Lungau with Balcony

Cosy Apartment in Sankt Margarethen im Lungau with Balcony

Ubytování (Prázdninový dům) Cosy Apartment in Sankt Margarethen im Lungau with Balcony. Cosy Apartment in Sankt Margarethen im Lungau with Balcony is situated in Sankt Margarethen im Lungau. Ubytování Cosy Apartment in Sankt Margarethen im Lungau with Balcony se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meissnitzerhütte

Meissnitzerhütte

Ubytování (Luxusní stan) Meissnitzerhütte. Kemp Meissnitzerhütte se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, 400 metrů od lyžařského vleku Fischerkogellift a 800 metrů od lanovky Aineckbahn. Ubytování Meissnitzerhütte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Top 4

Apartment Top 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Top 4. Situated in Sankt Margarethen im Lungau, Apartment Top 4 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Top 4 se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Sankt Margarethen with Parking

Cozy Apartment in Sankt Margarethen with Parking

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Sankt Margarethen with Parking. Cozy Apartment in Sankt Margarethen with Parking is set in Sankt Margarethen im Lungau. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytování Cozy Apartment in Sankt Margarethen with Parking se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko).

Alpinn Wellnesschalet I

Alpinn Wellnesschalet I

Ubytování (Prázdninový dům) Alpinn Wellnesschalet I. Prázdninový dům Alpinn Wellnesschalet I s terasou se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, pouhých 500 metrů od lyžařského vleku Fischerkogellift a... Ubytování Alpinn Wellnesschalet I se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Astrid

Astrid

Ubytování (Prázdninový dům) Astrid. Boasting a spa bath, Astrid is set in Sankt Margarethen im Lungau. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Astrid se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Bergblick

Chalet Bergblick

Ubytování (Chata) Chalet Bergblick. Chalet Bergblick se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungau, pouhých 200 metrů od lanovky Fischerkogellift a 500 metrů od lanovky Aineckbahn. Ubytování Chalet Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pistenblick

Pistenblick

Ubytování (Apartmány) Pistenblick. Set less than 1 km from Fischerkogellift, Pistenblick offers accommodation with a restaurant, water sports facilities and an ATM for your convenience. Ubytování Pistenblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Top 13

Apartment Top 13

Ubytování (Apartmán) Apartment Top 13. Tento apartmán se nachází v obci Sankt Margarethen im Lungaum 200 metrů od DSB Aineckbahn. K dispozici je balkon. Apartmán má kuchyň se sporákem a myčkou. Ubytování Apartment Top 13 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolpinghaus

Kolpinghaus

Ubytování Kolpinghaus se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko).

Apartment An Der Piste 1

Apartment An Der Piste 1

Ubytování (Apartmán) Apartment An Der Piste 1. Situated in Sankt Margarethen im Lungau, Apartment An Der Piste 1 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment An Der Piste 1 se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Astrid

Penthouse Astrid

Ubytování (Apartmán) Penthouse Astrid. Situated in Sankt Margarethen im Lungau, 200 metres from Fischerkogellift, 300 metres from Aineckbahn and 300 metres from SilverJet 1, Penthouse Astrid... Ubytování Penthouse Astrid se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Top 5

Apartment Top 5

Ubytování (Apartmán) Apartment Top 5. Located in Sankt Margarethen im Lungau, 200 metres from Fischerkogellift, 300 metres from Aineckbahn and 300 metres from SilverJet 1, Apartment Top 5... Ubytování Apartment Top 5 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Chalet An Der Piste 2

Holiday home Chalet An Der Piste 2

Ubytování (Chata) Holiday home Chalet An Der Piste 2. Chata Holiday home Chalet An Der Piste 2 se nachází 400 metrů od lyžařského vleku Fischerkogellift a 700 metrů od lanovky Aineckbahn a nabízí bezplatné... Ubytování Holiday home Chalet An Der Piste 2 se nachází ve městě Sankt Margarethen im Lungau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Margarethen im Lungau

Město Sankt Margarethen im Lungau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 53 hotelů a ubytování ve městě Sankt Margarethen im Lungau.