Hledat

Ubytování

Ubytování město Unterach am Attersee

Ve městě Unterach am Attersee (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Unterach am Attersee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unterach am Attersee

Exklusiv Apartment Scheichl

9,8

Exklusiv Apartment Scheichl

Ubytování (Apartmány) Exklusiv Apartment Scheichl. Exklusiv Apartment Scheichl se nachází ve městě Unterach a nabízí apartmány s výhledem na jezero a soukromou pláž. Ubytování Exklusiv Apartment Scheichl se nachází ve městě Menerweg 6 (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Loindl

9,7

Apartment Loindl

Ubytování (Apartmány) Apartment Loindl. Apartment Loindl stojí přímo na břehu jezera Attersee a může se pochlubit malebným výhledem na jezero a okolní hory. Ubytování Apartment Loindl se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Grubinger

9,7

Ferienhof Grubinger

Ubytování (Apartmán) Ferienhof Grubinger. Ferienhog Grubinger stojí 1 km od jezera Attersee a 4 km od centra Unternachu, chová řadu zemědělských zvířat a vyrábí domácí produkty. Ubytování Ferienhof Grubinger se nachází ve městě Egelseestrasse 36 (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhof Margarethengut

9,6

Ferienhof Margarethengut

Ubytování (Farma) Ferienhof Margarethengut. Ferienhof Margarethengut se nachází v obci Unterach am Attersee. Ubytování Ferienhof Margarethengut se nachází ve městě Egelseestraße 42 (Rakousko - Horní Rakousko).

Pension Sonnhof

9,5

Pension Sonnhof

Ubytování (Penzion) Pension Sonnhof. Pension Sonnhof stojí na malém kopci s výhledem na jezero Attersee, jen 2 minuty pěšky od své soukromé pláže u jezera. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Pension Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Hotel Seegasthof Stadler

9,4

Hotel Seegasthof Stadler

Ubytování (Hotel) Hotel Seegasthof Stadler. Hotel Seegasthof Stadler se nachází v obci Unterach na pobřeží jezera Attersee a nabízí soukromou pláž, velký trávník na opalování a Wi-Fi dostupné zdarma... Ubytování Hotel Seegasthof Stadler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sterngut.5

9,3

Apartment Sterngut.5

Ubytování (Apartmán) Apartment Sterngut.5. Apartment Sterngut.5 se nachází v obci Unterach am Attersee a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Sterngut.5 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Sterngut.4

9,3

Studio Sterngut.4

Ubytování (Apartmán) Studio Sterngut.4. Studio Sterngut.4 se nachází v obci Unterach am Attersee v Horním Rakousku. Nabízí zahradu, balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Studio Sterngut.4 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Christina

9,1

Pension Christina

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Christina. Pension Christina s výhledem na jezero se nachází 2 km od obce Unterach a 250 metrů od jezera Attersee. Ubytování Pension Christina se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sterngut.8

9

Apartment Sterngut.8

Ubytování (Apartmán) Apartment Sterngut.8. Apartment Sterngut.8 se nachází v obci Unterach am Attersee a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Sterngut.8 se nachází ve městě Unterach am Attersee (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sterngut.1

8,7

Apartment Sterngut.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Sterngut.1. Apartmán Sterngut.1 se nachází v obci Unterach am Attersee v Horních Rakousích. Ubytování Apartment Sterngut.1 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehaus Schernthaner

Seehaus Schernthaner

Ubytování (Apartmány) Seehaus Schernthaner. Located in Unterach am Attersee, Seehaus Schernthaner offers accommodation with free WiFi and TV, as well as a garden and a private beach area. Ubytování Seehaus Schernthaner se nachází ve městě Unterach am Attersee (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Unterach am Attersee

Město Unterach am Attersee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Unterach am Attersee.