Hledat

Ubytování

Ubytování město Seeham

Ve městě Seeham (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Seeham

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Seeham

Baby- und Kinderhof Aicherbauer

9,9

Baby- und Kinderhof Aicherbauer

Ubytování (Farma) Baby- und Kinderhof Aicherbauer. Set in Talacker, 5 minutes’ drive form Lake Obertrumersee, Baby- und Kinderhof Aicherbauer offers a garden with a children’s playground and barbecue... Ubytování Baby- und Kinderhof Aicherbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stroblbauernhof

9,5

Stroblbauernhof

Ubytování (Farma) Stroblbauernhof. Stroblbauernhof se nachází v Seehamu, 20 minut autem od Salcburku a 4 km od jezera Obertrum. Ubytování Stroblbauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio-Hotel Schiessentobel

9,1

Bio-Hotel Schiessentobel

Ubytování (Penzion) Bio-Hotel Schiessentobel. Bio-Hotel Schiessentobel nabízí restauraci, zahradu, krytý bazén, saunu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bio-Hotel Schiessentobel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landgasthof Altwirt

9

Hotel Landgasthof Altwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Landgasthof Altwirt. Hotel Landgasthof se nachází v centru Seehamu u jezera Obertrum, jen pár kroků od veřejné pláže. Ubytování Hotel Landgasthof Altwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Walkner

8,4

Hotel Walkner

Ubytování (Hotel) Hotel Walkner. Hotel Walkner se nachází v malebné jezerní krajině severně od Salcburku, jen kousek od břehu jezera Obertrum. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště zdarma. Ubytování Hotel Walkner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Entenwirt Seeham

8

Entenwirt Seeham

Ubytování (Hotel) Entenwirt Seeham. Entenwirt Seeham se nachází v obci Seeham a nabízí zahradu, bar, restauraci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Entenwirt Seeham se nachází ve městě Biodorf-Weg 11 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Seenblick

Ferienwohnung Seenblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Seenblick. Ferienwohnung Seenblick is set in Seeham and offers a garden and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Seenblick se nachází ve městě Seeham (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Seeham/Salzburger Land 288

Apartment in Seeham/Salzburger Land 288

Ubytování (Apartmán) Apartment in Seeham/Salzburger Land 288. Situated in Seeham in the Salzburg region, Apartment in Seeham/Salzburger Land 288 has a balcony. Ubytování Apartment in Seeham/Salzburger Land 288 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Mangelberger

Ferienwohnungen Mangelberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Mangelberger. Ferienwohnungen Mangelberger is located in Seeham and offers a garden and a private beach area. Ubytování Ferienwohnungen Mangelberger se nachází ve městě Seeham (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Seeham

Město Seeham se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Seeham.